20 درصد مردم از ماهواره استفاده میکنند !!!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

آیا شما از ماهواره استفاده میکنید ؟

بله
52
61%
خیر
28
33%
سایر...
5
6%
 
مجموع رای گیری: 85

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 875
تاریخ عضویت: جمعه 4 بهمن 1387, 7:36 pm
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

20 درصد مردم از ماهواره استفاده میکنند !!!

پست توسط sayeh_roshan_1988 »

  ضرب المثل قدیمی هست که میگه مشت نمونه خرواره ، پس لطفا تو نظر سنجی شرکت کنید .

[HR][HR][HR]
فرمانده ناجا با اشاره به نظرسنجي يك نشريه آمريكايي در مورد ميزان استفاده ايرانيان از گيرنده‌هاي ماهواره‌ گفت: البته من تحقيقات اين نشريه آمريكايي را تاييد نمي‌كنم اما تحقيقات نشان داد كه تنها 20 درصد از شهروندان ايراني از ماهواره استفاده مي‌كنند.فرمانده نيروي انتظامي با بيان اينكه مبارزه پليس در حوزه باندهاي فساد جدي‌تر شده است گفت: آمار فساد، تجاوز، اغفال كاهش چشمگيري داشته است. به گزارش ايسنا، سردار اسماعيل احمدي‌مقدم صبح چهارشنبه در حاشيه همايش سراسري معاونان عمليات سراسر كشور درباره وضعيت جرايم اخلاقي در كشور گفت: اولويت پليس اجراي طرح ارتقا امنيت اخلاقي و اجتماعي در فصل تابستان است. وي با بيان اينكه تابستان به دليل افزايش ساعت روز و همچنين افزايش تعطيلات مردم بيشتر در محيط اجتماع قرار دارند گفت: پليس برخورد با مجرمان، سارقان، مزاحمان و هنجارشكنان را در دستور كار خود دارد تا ميزان جرايم در اين حوزه كاهش يابد. فرمانده ناجا با بيان اينكه در سه ماهه نخست سال جاري تمامي شاخص‌هاي جرايم به غير از سرقت خودرو و لوازم داخل آن كاهش يافته است گفت: با تدابير انجام شده در خصوص اجراي طرح‌هاي ويژه در حوزه برخورد با مالخران و باندهاي سرقت اميدواريم اين مسئله نيز رفع شود.  
 ‌مقدم با بيان اينكه پليس عملكرد خوبي در حوزه امنيت اخلاقي داشته است گفت: به عنوان مثال در حوزه جمع‌آوري ماهواره در شهرستان‌هاي كشور اقدامات خوب و موثري صورت گرفته است هرچند در شهر تهران پيشرفت در اين زمينه سخت‌تر است. فرمانده ناجا با اشاره به نظرسنجي يك نشريه آمريكايي در مورد ميزان استفاده ايرانيان از گيرنده‌هاي ماهواره‌ گفت: البته من تحقيقات اين نشريه آمريكايي را تاييد نمي‌كنم اما تحقيقات نشان داد كه تنها 20 درصد از شهروندان ايراني از ماهواره استفاده مي‌كنند. وي افزود: در يكسال گذشته و با توجه به اقدامات انجام شده ميزان استفاده خانواده‌ها از گيرنده‌هاي ماهواره‌اي به نصف كاهش يافته است كه اين مسئله مرهون زحمات صدا و سيما نيز بوده است. احمدي‌مقدم با بيان اينكه پليس در حوزه مبارزه با باندهاي فساد نيز جدي‌تر شده است گفت: آمار جرايم اين گونه باندها از جمله فساد، تجاوز، اغفال و غيره كاهش يافته است. فرمانده ناجا درباره كشف و برخورد با قاچاق محصولات فرهنگي و ضد فرهنگي گفت: فشار در برخورد با قاچاقچيان اين حوزه افزايش يافته است و افزايش كشفيات نشان مي‌دهد كه پليس در اين حوزه نيز توفيقات زيادي كسب كرده است. وي افزود: قطعا پليس در طرح تابستانه به دنبال افزايش آرامش و كاهش جرايم است.  
شورا و شهرداري تهران ظرفيت‌هاي خوبي در حوزه‌ ارتقاي امنيت اخلاقي دارند

فرمانده ناجا در بخش ديگري از سخنان خود مبني بر درخواست اعضاي شوراي شهر تهران در مورد حضور پليس در اين شورا گفت: پليس از اين طرح استقبال مي‌كند، چرا كه شوراي شهر تهران و شهرداري تهران ظرفيت‌هاي خوبي در حوزه‌ ارتقاي امنيت اخلاقي دارند.

وضعيت پوشش و ضوابط كاركنان شهرداري تهران مناسب است

  با بيان اينكه وضعيت پوشش و ضوابط كاركنان شهرداري تهران وضع مناسبي دارد گفت: اگر شهرداري با اقدامات ايجابي خود در حوزه امنيت اخلاقي وارد شود از بار اقدامات سلبي ناجا كم خواهد شد و ناجا مي‌تواند ورود حداقلي به اين مسئله داشته باشد. احمدي‌مقدم درباره اجرايي‌شدن طرح‌هاي ويژه در ماه رمضان به ايسنا گفت: طبيعتا پليس در ماه رمضان طرح‌هاي ويژه‌اي دارد و اين طرح‌ها عمدتا در بحث ايجاد تسهيلات عبور و مرور در ساعت نزديك به افطار، تنظيم و نظارت اصناف و فروشندگان موادغذايي و همچنين اصناف و فروشندگان سرويس‌دهنده به مسافران است.  
برخورد پليس با روزه خواران

  افزود: تزاحم به روزه‌خواري از نظر شرعي قانوني عرفي و غيره امري ناپسند است و پليس به مانند سال‌هاي گذشته با اين افراد برخورد مي‌كند. فرمانده ناجا در مورد برخورد پليس با كراوات گفت: پليس متعرض به پوشش كاركنان و مراجعه‌كننده سازمان‌ها نيست اما بايد پذيرفت كه برخي از يونيفرم‌ها با ارزش‌هاي ما در تضاد است. وي با بيان اينكه انتظار است همه دستگاه‌ها نسبت به اقدامات سازمان‌هاي زيردست خود حساس باشند گفت: وزارت بهداشت به راحتي مي‌تواند در يك بخشنامه اين مسئله را حل كند. فرمانده ناجا افزود: پليس معتقد است برخي اقدامات به صورت سازمان يافته و هدفمند و در راستاي تغيير ذائقه مردم صورت مي‌گيرد. احمدي‌مقدم افزود: برخي سازمان‌ها از دربان تا پذيرش و همچنين كادر خدمات‌درماني از يك يونيفرم كه با ارزش‌هاي ما در تضاد است استفاده مي‌كنند كه اين سازمان‌ها و افراد سعي در برندسازي دارند. وي با بيان اينكه اين مسئله ساده‌اي است كه به راحتي مي‌توان مديريت و مرتفع كرد گفت: لباس متحدالشكل ايرادي ندارد اما بايد لباس منطبق بر ضوابط خاصي باشد. به گفته فرمانده ناجا، اين گونه پوشش برخي كاركنان سازمان‌ها هنوز عموميت پيدا نكرده است. تذكرلساني وظيفه عمومي است.احمدي‌مقدم درباره فعاليت برخي سازمان‌ها و گروه‌هاي ديگر در امر تذكر و انتقال بانوان بدحجاب به ايسنا گفت: طبيعا هر دستگاهي كه در حوزه سلبي وارد مي شود، بايد با نيروي انتظامي هماهنگي‌هايي انجام دهد. اما تذكرلساني وظيفه عمومي است و اگر سازماني مردم نهاد، خود راسا به اين اقدام وارد شود تعارضي با نيروي انتظامي ندارد اما در حوزه سلبي بايد با ناجا هماهنگي ايجاد شود.  
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1212
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 2 اسفند 1388, 10:53 am
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

Re: 20 درصد مردم از ماهواره استفاده میکنند !!!

پست توسط anybody »

ما ماهواره داریم.اما شخصا فقط شبکه های خبری و ورزشی و گاهی اوقات فیلم نگاه میکنم..و بشدت از شبکه های هویج! مثلا ایرانی که هر روزم مثل قارچ سر درمیارن متنفرم و نگاه نمیکنم...مثل: من و تو ( انگلیس ) ! فارسی 1( صهیونیسم ) و عتیقه هایی نظیر: itn,voa ,didar,و...
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 351
تاریخ عضویت: چهارشنبه 5 بهمن 1390, 12:42 pm
سپاس‌های ارسالی: 1589 بار
سپاس‌های دریافتی: 1992 بار

Re: 20 درصد مردم از ماهواره استفاده میکنند !!!

پست توسط دموکراسی »

آیا شما از ماهواره استفاده میکنید ؟بله73%

[ 8 ]

xخیر18%

[ 2 ]سایر...9%

[ 1 ]
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما
Major
Major
پست: 670
تاریخ عضویت: شنبه 3 شهریور 1386, 2:02 pm
سپاس‌های ارسالی: 373 بار
سپاس‌های دریافتی: 1777 بار

Re: 20 درصد مردم از ماهواره استفاده میکنند !!!

پست توسط ramin-am »

استفاده از ریسیور و تماشای شبکه های ماهواره ای ذاتا ایرادی نداره . ایراد در استفاده هست. ولی یه کم فضای باز این نوع رسانه برای دولتمردان ما ترسناک هست . بخصوص با مردمی که به سیاسی ترین مردم جهان مشهور هستند.
به رویاهایت بی اندیش ..........
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 266
تاریخ عضویت: چهارشنبه 11 آذر 1388, 8:06 pm
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 861 بار

Re: 20 درصد مردم از ماهواره استفاده میکنند !!!

پست توسط pckho0r »

این سایر یعنی چی من نمی فهمم!!!!!
یا استفاده میکنی یا نمی کنی مگه از این دو حالت خارجه؟!!!
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 شهریور 1385, 12:51 am
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

Re: 20 درصد مردم از ماهواره استفاده میکنند !!!

پست توسط Mr.Amirhessam »

انشالله برادران محترم نیروی انتظامی در همه مسائل از همین نظر سنجی ها بهره برده اند که وضع فعلی این نیرو و امنیت مردم به این شکل در امده است.
برخی هنوز خیال میکنند ایران 2012 یا ایران 1391 ابادی انهاست که چندین سال پیش کوچ کردند و به برکت جنگ به تهران رسیدند و هنوز نیاموخته اند که مردم چشم و گوش و عقل دارند و هر مزخرفی را باور نمی کنند...

بنازم به جنگ و دفاع مقدس،که عده ای را اسمانی کرد و عده ای را شهر نشین و پولدار!
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 585
تاریخ عضویت: شنبه 9 مهر 1390, 7:48 pm
محل اقامت: iran
سپاس‌های ارسالی: 3296 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار
تماس:

Re: 20 درصد مردم از ماهواره استفاده میکنند !!!

پست توسط Cloor Master »

این شرف و حس اعتماد مردم را به صدا و سیما نشون می دد !!!؟ که ۸۰٪ درصد ترجیح می دهند برنامه های متنوع و دلچسب این صدا سیما زحمت کش (ا0ا) را ببینند سه تا حالت دارد ۱:اینکه صدا سیما مردم را احمق فرض کرده و فکر کرده مثل خودشون بی اطلاع هستند و یا اینکه نیرو انتظامی در ۲۰ سال قبل یا اصلا تو یک سیاره دیگه تشریف دارند چون از هیچی خبر ندارند و یا اینکه خبر دارند خودشون را می زنند به کوچه علی چپ (نمی دونند خانه ی مردم همونجاست )
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه 7 شهریور 1388, 3:26 am
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: 20 درصد مردم از ماهواره استفاده میکنند !!!

پست توسط Sami 1993 »

نظر سنجی مشترک گالوب و بی بی جی

به گزارش بي بي سي براساس نتايج اين نظرسنجي كه در ماه مارس - اسفند و فروردين- و به واسطه تماس تلفني با دو هزار نفر در 31 استان ايران انجام شده، «شركت كنندگان انتقادهايي را كه از طرف رسانه هاي خارج از كشور نسبت به ايران صورت مي گيرد، رد مي كنند و معتقدند آن رسانه ها از طرف گروه هايي با منافع خاص اداره مي شوند.»
ويليام بل از مديران بي بي جي مي گويد «30 درصد افرادي كه با آنها تماس گرفته شد قبول نكردند با ما صحبت كنند كه البته اين درصد، از آمار آمريكا خيلي بهتر است. در آمريكا 60 تا 70 درصد مردم شركت در نظرسنجي ها را رد مي كنند». وي با وجود اين اذعان - و به واسطه اينكه نتايج نظرسنجي به مذاق تهيه كنندگان و سفارش دهندگان آن خوش نيامده- نتايج نظرسنجي اخير از مردم ايران را زير سؤال برده و مدعي شده «وقتي از مردم خواسته مي شود كيفيت رسانه هاي داخلي و خارجي را ارزيابي كنند، معلوم نيست[!؟] كه شركت كنندگان جواب هاي صادقانه بدهند». او توضيح نمي دهد كه اگر اين گونه است پس اساساً چرا مرتباً از اين قبيل نظرسنجي ها انجام مي دهند؟!
به گزارش رسانه هايي كه به صورت قطره چكاني اقدام به انتشار نتايج اين نظرسنجي كرده اند «تلويزيون طبق نظرسنجي انجام شده همچنان رسانه اصلي دريافت اطلاعات در ايران است. استفاده از ماهواره، رسانه هاي ديجيتال و اينترنت از سال 2008 تاكنون رشد نسبي داشته است. در كل همه شركت كنندگان تلويزيون دارند و 90 درصد آنها داراي تلفن هاي همراه هستند. نزديك به 70 درصد كامپيوتر، بيش از 50 درصد راديو، بيش از 40 درصد اينترنت و بيش از 20 درصد آنتن ماهواره دارند. همچنين استفاده از اينترنت طي 2 سال گذشته دو برابر شده است.»
به رغم اين آمار، تاكيد 86 درصد شهروندان بر اين كه اطلاعات موردنياز خود را از سيماي جمهوري اسلامي دريافت مي كنند قابل توجه است و همين امر نيز باعث شده تا رسانه هاي ضدانقلاب نتايج نظرسنجي دولت متبوع خود در آمريكا را زير سؤال ببرند. در عين حال پايگاه اينترنتي خودنويس كه همسو با ديگران قصد ترديدافكني در نتايج نظرسنجي را داشت، اذعان كرد: «يكي از نتايج اين نظرسنجي، گرايش بخش بزرگي از جامعه به سيما مي باشد. نمي توان شك كرد كه سيماي جمهوري اسلامي همچنان يك منبع خبري مهم براي جامعه است و نمي توان تاثير آن را ناديده گرفت.»

[External Link Removed for Guests]

من به خاط نداشتن ابزاری مثل V_P N به منبع اصلی دسترسی ندارم ، لیکن ان دسته از کاربرانی که به منبع اصلی دارند لینکش رو قرار بدهند.
Major II
Major II
پست: 318
تاریخ عضویت: چهارشنبه 16 فروردین 1391, 10:26 pm
محل اقامت: No Where
سپاس‌های ارسالی: 2010 بار
سپاس‌های دریافتی: 837 بار
تماس:

Re: 20 درصد مردم از ماهواره استفاده میکنند !!!

پست توسط SEAFARER »

سلام دوستان. :D :razz:
در ابتدا از جناب sayeh_roshan_1988 به خاطر ایجاد نظر سنجی تشکر میکنم.
ما هم از ماهواره استفاده میکنیم و از ضبح تا شب بازه.ولی شبکه هایی که نگاه میکنیم:
1
2
3
4
5(تهران)
شبکه خبر
5(تبریز)
ایلام
به خاطر اینکه آنتن ها زیاد قابل اعتماد نیستند و نمیشه هر شبکه ای رو باهاشون گرفت ما اون زمون ماهواره خریدیم.زمانی بود که گیرنده های دیجیتال ایرانی نیومده بود.اگه اون زمون اومده بود از اونا میخریدیم.
هر وقت یکی از اعضای خونواده به یک شبکه دیگه مثل من و تو انگلیسی و دیگر شبکه های صهیونیستی فارسی زبان میزنند کفرمون در میاد.اونقدر اصبانی میشیم که صورتمون قرمز بشه با مشت بزنیم به دیوار. :grin:
تصویر
Major II
Major II
پست: 443
تاریخ عضویت: جمعه 1 بهمن 1389, 11:38 am
سپاس‌های ارسالی: 6358 بار
سپاس‌های دریافتی: 2155 بار

Re: 20 درصد مردم از ماهواره استفاده میکنند !!!

پست توسط anga2009 »

ما هم ماهواره می بینیم هم صدا سیما ...البته خود بند بیشتر ۲۰تیوی برای دیدن فیلم و کارتون و و شبکه من و تو برای مستند و شبکه های صدا سیما برای اخبار می بینم ...همه چیز خوب است اگر درست استفاده شود حتی ماهواره...
وب سایت روستای گندشمین
[External Link Removed for Guests]
خدایا من را ببخش...
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1637
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 مرداد 1386, 11:53 pm
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

Re: 20 درصد مردم از ماهواره استفاده میکنند !!!

پست توسط KH.I.A.2500 »

با سلام ؛

ایشان که میگن من نتیجه این تحقیقات را تایید نمیکنم، حالا عصبانیت شما برای چیه ؟
در مورد ماهواره نیازی به تایید کسی نیست . این هم باید مثل انرژی هسته ای حق مسلم ما بشه و اصلا" کسی اجازه نداشته باشه در موردش با مردم بحث کنه .
  
*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
Major
Major
پست: 670
تاریخ عضویت: شنبه 3 شهریور 1386, 2:02 pm
سپاس‌های ارسالی: 373 بار
سپاس‌های دریافتی: 1777 بار

Re: 20 درصد مردم از ماهواره استفاده میکنند !!!

پست توسط ramin-am »

ببینید دوست عزیز من خودم ماهواره هم داشتم و بیشتر رویدادهای مورد نیازم رو مثل تماشای مسابقات فورمول 1 یا فوتبال به طور زنده یا برنامه های مستند و علمی فیلمها به روز دنیا و اخبار و موسیقی مورد علاقه خودم دسترسی داشتم و برای من یک آموزشگاه بود که تونستم دو زبان متفاوت دیگر رو هم یاد بگیرم . همونطوری که اینترنت برای من سود زیادی داشت .
بیشتر مشکل دولت با گیرنده های ماهواره ای در اینه که شاید به عملکرد خودش شک داره .
به رویاهایت بی اندیش ..........
قفل شده

بازگشت به “ساير گفتگوها”