تجاوز ... اینبار توسط دو مامور امداد !

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 656
تاریخ عضویت: چهارشنبه 9 تیر 1389, 1:11 pm
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1080 بار
سپاس‌های دریافتی: 3412 بار

تجاوز ... اینبار توسط دو مامور امداد !

پست توسط dolphine »

   [HIGHLIGHT=#f2f2f2]    [External Link Removed for Guests]


        مرد جوان كه متهم هستند دختري را ربوده و مورد آزار قرار داده‌‌اند به دنبال نقض حكم اعدام توسط ديوان‌عالي كشور در دادگاه كيفري استان تهران پاي ميز محاكمه مي‌روند.  

  گزارش شرق، دختر جواني دو سال قبل به ماموران خبر داد مورد آزار جنسي قرار گرفته ‌است. او به پليس گفت: دو مرد من را به عنوان مسافر سوار ماشين كردند و بعد به بياباني خلوت كشاندند. آنها به زور مرا مورد آزار قرار دادند و هرچه التماس كردم رهايم كنند توجهي نكردند.  
  در جريان تحقيقات متوجه شدند دو متهم از كاركنان سازماني امدادي هستند كه بعد از كار براي تفريح با خودرو يكي از دوستان‌شان بيرون رفتند و شاكي را سوار و به او تعرض كردند.  

  بعد از چند روز پيگيري و به دست آوردن آدرس متهمان موفق شدند اين دو را بازداشت كنند. آنها در ابتدا مدعي شدند ادعاي تجاوز تهمت است اما زماني كه با شاكي مواجه شدند لب به اعتراف گشودند و جزييات را توضيح دادند. آنها گفتند وقتي ماشين را برداشتيم و بيرون رفتيم اصلا قصد تجاوز به كسي را نداشتيم اما بعد از اينكه دختر جوان را سوار كرديم وسوسه شديم و ديگر نتوانستيم خودمان را كنترل كنيم و او را مورد آزار قرار داديم. بعد از تكميل تحقيقات اوليه پرونده براي رسيدگي به شعبه 76 دادگاه كيفري‌استان تهران فرستاده شد و دو متهم در اين شعبه مورد بازجويي و محاكمه قرار گرفتند. آنها كه در بازجويي‌ها به تجاوز به زن جوان اعتراف كرده ‌بودند در جلسه دادگاه اين اتهام را انكار كردند.  

  در جلسه رسيدگي به اين پرونده گفت: «متهمان من را به عنوان مسافر سوار ماشين كردند. در راه وقتي متوجه شدم خيال شومي دارند سعي كردم خودم را بيرون بيندازم اما درها قفل بود. آنها من را به بياباني در اطراف تهران كشاندند و مورد آزار جنسي قرار دادند. هر دو اين كار را انجام دادند و بعد هم تهديدم كردند كه نبايد به پليس گزارش بدهم يا شكايتي مطرح كنم اما من بعد از اينكه توانستم خودم را به ماموران برسانم موضوع را گفتم و بعد هم به پزشكي قانوني مراجعه كردم و نامه متخصصان در مورد اينكه مورد آزار قرار گرفتم در پرونده موجود است.»  

  نوبت به دو متهم رسيد آنها تجاوز به عنف را انكار كردند و مدعي شدند زن جوان دروغ مي‌گويد و خودش به داشتن رابطه راضي بود. دو متهم گفتند: ما در سازماني امدادي كار مي‌كنيم و براي نجات جان مردم فداكاري‌هاي زيادي كرده‌ايم بنابراين امكان ندارد بي‌دليل بخواهيم به كسي آسيب برسانيم. اين زن دروغ مي‌گويد و مي‌خواهد كارهاي خودش را توجيه كند. متهمان در مورد اينكه چرا در جلسات متعدد بازجويي به تجاوز به عنف اعتراف كردند، گفتند: در آن زمان نمي‌دانستيم معناي دقيق تجاوز به عنف چيست. متهمان همچنين در مورد اينكه چرا دختر جوان را به بيابان كشاندند سكوت كردند.  

  از پايان جلسه محاكمه هيات قضات شعبه 76 راي بر اعدام هر دو متهم را صادر كردند و آنها را در تجاوز به عنف گناهكار دانستند. متهمان به اين راي اعتراض كردند و پرونده به ديوان‌عالي كشور فرستاده شد. هيات قضات بعد از بررسي پرونده راي صادره را نقض كرد و خواستار بررسي بيشتر پرونده در شعبه هم‌عرض شد. با توجه به اين درخواست پرونده ديروز به شعبه 77 فرستاده شد و متهمان بار ديگر پاي ميز محاكمه مي‌روند.  
==========================================
==========================================
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .  
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif]   
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] پیامبر اکرم (ص)  
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”