تعويض پلا‌ک خودرو پستی می شود

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

تعويض پلا‌ک خودرو پستی می شود

پست توسط Mohsen1001 »

به گزارش خبرنگارخبرخودرو، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلا‌می‌ایران از انجام مراحل تعویض پلا‌ک خودرو در کوتاهترین زمان و به صورت غیر متمرکز از طریق پست خبر داد .

سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی مقدم روز چهارشنبه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه تخصصی پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: برای کوتاه کردن فرآیند تعویض پلا‌ک و همچنین تسهیل دریافت پلا‌ک و غیرمتمرکز کردن آن , مراکز خدمات خودرویی احداث خواهد شد.

وی ادامه داد: در بخش تعویض پلا‌ک , امسال سه میلیون مورد داشتیم که نسبت به سال گذشته با افزایش همراه بوده است.

احمدی مقدم پیش بینی کرد که تا پایان سال‌, مراحل تعویض تمامی پلا‌کها صورت گیرد.

وی همچنین بااشاره به برپایی نمایشگاههای متعدد برای دسترسی آسان مردم و آشنا شدن آنان با فعالیتهای پلیس گفت: راهنمایی و رانندگی را با هدف ایجاد یک پلیس تخصصی مستقل تفکیک کردیم , به طوریکه همه بخشها شبیه یک سازمان کامل در تابعیت نیروی انتظامی عمل می‌کنند و باعث شکوفایی آنها شد.

فرمانده ناجا به تحقیقات جامع تیم‌های دانشگاهی در مورد نقش پلیس‌در کاهش تلفات جاده‌ای اشاره کرد وافزود: در نتیجه این تحقیقات متوجه نقش50 درصدی پلیس در کاهش تلفات ناشی از تصادفات جاده‌ای شدیم , به همین دلیل با همکاری وزارت کشور و وزارت راه و ترابری , توانستیم موفقیت‌هایی را کسب کنیم.

فرمانده ناجا به کنترل پلیس در 24 هزار کیلومتر از راه‌های کشور اشاره‌کرد و گفت: هزاران کیلومتر دیگر از راه‌ها در کنترل پلیس راه نیست و این‌امر باعث می‌شود که ما نتوانیم نقش خود را در جلوگیری هر چه بیشتر تلفات جاده‌ای ایفا کنیم.

احمدی مقدم تصریح کرد: ساختار جدیدی که برای راهنمایی و رانندگی داشتیم نیروی انسانی این اداره را از 16 هزار نفر به 27 هزار نفر افزایش داد.

وی افزود:پلیس باید مجهز شود و بر اقدامات اجتماعی خود نیزتمرکز کندکه بدون همکاری مردم این امر امکان ندارد.

فرمانده ناجا در مورد گواهینامه‌های یک ساله نیز گفت:این گواهینامه‌ها نیز به‌صورت نرم افزاری و مجازی خواهد بود و درصورت عدم خلا‌ف , اعتبار گواهینامه به طور اتوماتیک پنج ساله خواهد شد .
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”