مافیا ...

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 656
تاریخ عضویت: چهارشنبه 9 تیر 1389, 1:11 pm
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1080 بار
سپاس‌های دریافتی: 3412 بار

مافیا ...

پست توسط dolphine »

   
   
   

   [HIGHLIGHT=#f2f2f2] مافیا پای دختری را زنده زنده اره    

  اکتبر گذشته بدن تکه تکه شده 'کارینا ساندرز' دختر نوجوان در شهر بسنی(واقع در ایالت اوکلاهامای آمریکا ) داخل کیسه حمل اثاثیه کشف شد و از آن موقع به بعد پلیس در جستجوی قاتلین او بود و با تحقیقات صورت گرفته دو مرد مظنون به مافیای قاچاق انسان را دستگیر کرد. 
  نیوز: به گفته پلیس :یکی از شاهدان ماجرا گفت، قربانی به یک میز بسته شده بود و پس از شکنجه بسیار ، در حالیکه زنده بود با اره پای چپ او را قطع کردند و در ادامه اقدام به قطع پای راست او نمودند. 

  پلیس بر این باورند که این عمل وحشتناک برای ترساندن شاهدان زن انجام گرفته است تا آنها با دیدن این صحنه، بترسند و با مافیای قاچاق انسان همکاری کنند. در این رابطه پلیس دو مظنون 37 ساله و 33 ساله مرد را دستگیر و در حال حاضر به مدت سه هفته تا روشن شدن ماجرا در بازداشت به سر می برند. 

  گزارش ها دادگاه، دیروز هر دو آنها را با توجه به اظهارات شهود متهم شناخت. "میشله هانشاو" همسایه قربانی در اظهارات خود گفت :برای کاری به خانه مقتول آمدم ولی ناگهان دیدم که این دو متهم قربانی را شکنجه می دادند و در نهایت او را به بالای پله ها کشیده و با اره اقدام به سلاخی او کردند در حالیکه او این صحنه ها را می دید و هنوز زنده بود و شکنجه می شد. 

  قاتل نیز در دادگاه گفته است:من زمانیکه قاتل به حمام رفت گوشی او را برحسب اتفاق چک کردم و در این زمان بود که شاهد تصاویر وحشتناک شکنجه و فریاد دختر بیچاره شدم و سریعا به پلیس گزارش دادم. 
  و همدستان وی در 5 جولای توسط پلیس دستگیر و بدون قرار وثیقه راهی زندان شدند. آنها به جرائم دیگری همچون قتل ،بچه دزدی،قاچاق اعضاء انسان و مواد مخدر اعتراف کردند و قاتل در دادگاه گفت: بعد از شکنجه و قتل ،اعضای دیگر بدن مقتول را قطعه قطعه کرده و داخل کیسه های قرار داده است و در 1 مایلی خانه مقتول در پشت یک سوپر مارکت دفن کرده است. پلیس در جستجو همه اعضای بدن مقتول را کشف کرد و از زیر خاک بیرون آورد. 
==========================================
==========================================
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .  
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif]   
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] پیامبر اکرم (ص)  
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”