سوال از پزشکان انجمن: آیا امکان ترک قرص فشار خون وجود دارد؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث پزشکي و بهداشت به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1062 بار
سپاس‌های دریافتی: 3155 بار

سوال از پزشکان انجمن: آیا امکان ترک قرص فشار خون وجود دارد؟

پست توسط R.A.F »

سلام

بنده مدتی پیش بر اثر مشکلات عصبی مبتلا به فشار خون شدم که دکتر دو نوع مختلف قرص، آملودیپین و والسارتان رو تجویز کردند،

در حال حاظر این قرصها برایم مشلاتی ایجاد کرده در صدد ترک اونها هستم و چند بار هم سعی کردم که این کار رو انجام بدم ولی گویا قرص فشار شوخی بردار نیست و بعد از 24 ساعت از مصرف نکردن قرص حالتی همچون دیوانه ها بمن دست میداد و پتانسیل شدیدی برای پاچه گیری! در من ایجاد میشد و برای همین تصمیم گرفتم فعلا با این قرصها شوخی نکنم تا راهی علمی برای اینکار پیدا بکنم.

از دوستانی که تجربه مشابهی دارند و همچنین پزشکان محترم میخوام که در صورت امکان راهکاری بمن نشون بدهند.

پیشاپیش از جواب شما سپاسگذارم
[External Link Removed for Guests]
Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 2886 بار
سپاس‌های دریافتی: 2183 بار

Re: سوال از پزشکان انجمن: آیا امکان ترک قرص فشار خون وجود دا

پست توسط apadana11 »

R.A.F گرامی سلام بر شما
آیا از ریشه عصبی داشتن بیماریتان مطمئن هستید؟ اگر پاسخ تان مثبت است،بهتر می بود به یک متخصص اعصاب و روان مراجعه می کردید.مراجعه به پزشک متخصص داخلی یا قلب وعروق مشکل شما رو برطرف نمی کند و تنها سبب درمان ظاهری و علامتی بیماری شما میشود .اما در حال حاضر، برای درمان و کنترل بیماری قرص های فشار ضروری است و به هیچ عنوان قطع آن توصیه نمی شود،ضمن اینکه قطع ناگهانی قرص های فشار خون می تواند مشکلات جدی مثل پارگی عروق شبکیه چشم رو در بر داشته باشد،باز هم به شما توصیه می کنم اگر از ریشه عصبی داشتن بیماریتان مطمئن هستید یکبار مراجعه به متخصص اعصاب بد نیست.
با آرزوی سلامتی برای شما دوست گرامی :razz:
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6415 بار
سپاس‌های دریافتی: 11867 بار

Re: سوال از پزشکان انجمن: آیا امکان ترک قرص فشار خون وجود دا

پست توسط رونین »

دوست گرامیR.A.F

بهترین نفر برای راهنمایی شما پزشک متخصص شماست، دوستان لطفا در این موارد با پزشک متخصص خود تبادل نظر نمایند زیرا از تمامی موارد شخص آگاهی دارد

موفق باشید تصویر تصویر
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد پزشکي”