حمایت " نم " از برنامه هسته ای ایران روز سیاه بشریت بود!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1212
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 2 اسفند 1388, 10:53 am
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

حمایت " نم " از برنامه هسته ای ایران روز سیاه بشریت بود!

پست توسط anybody »

شوک صهیونیست ها ادامه دارد
رییس جامعه یهودیان آمریکا : حمایت " نم " از برنامه هسته ای ایران روز سیاه بشریت بود!
وی گفت : " اعضای جنبش عدم تعهد با این بیانیه و با حضور در نشست تهران از کشوری اعلام حمایت کردند که علی رغم قطعنامه های مکرر و الزام آور شورای امنیت به فعالیت های هسته ای خود برای کسب سلاح هسته ای ! ادامه می دهد.
رییس جامعه یهودیان آمریکا حمایت اعضای جنبش عدم تعهد از حق هسته ای ایران در بیانیه پایانی نشست سران این جنبش در تهران را روز سیاهی برای بشریت دانست.

به گزارش عصر ایران در حالی که شوک و عصبانیت سران رژیم صهیونیستی از برگزاری موفقیت آمیز نشست سران جنبش عدم تعهد در تهران و شرکت 30 تن از سران کشورهای عضو در این نشست همچنان ادامه دارد ، " دیوید هریس" رییس جامعه یهودیان آمریکا نیز همنوا با مقامات اسراییل ناراحتی خود را از برگزاری این نشست در تهران ابراز کرد.

وی گفت : " اعضای جنبش عدم تعهد با این بیانیه و با حضور در نشست تهران از کشوری اعلام حمایت کردند که علی رغم قطعنامه های مکرر و الزام آور شورای امنیت به فعالیت های هسته ای خود برای کسب سلاح هسته ای ! ادامه می دهد.

وی در ادامه افزود :" آن چه که بر شوک ما می افزاید این است که اعضای جنبش عدم تعهد در حالی از برنامه های هسته ای ایران اعلام حمایت کردند که تنها چند روز قبل از آن ، گزارش آژانس بین المللی انرژی هسته ای ازتسریع روند برنامه های هسته ای ایران و نیز افزایش سانتریفیوژ های نصب شده این کشور حکایت داشت و بر این نکته تاکید داشت که ایران همچنان جزییات فعالیت های هسته ای برخی از تاسیسات پراکنده خود در سرتاسر این کشور را نمی دهد.

وی از اینکه به هنگام سخنرانی مقامات ایران در این نشست علیه اسراییل حتی یک هیئت شرکت کننده در این اجلاس نیز این جلسه را به نشانه اعتراض ترک نکرد ، ابراز ناراحتی کرد.

گفتنی است جامعه یهودیان آمریکا پیشتر از بان کی مون دبیر کل سازمان ملل خواسته بود تا به تهران سفر نکند اما دبیر کل سازمان ملل علی رغم همه توصیه ها و هشدارها در نشست سران جنبش عدم تعهد در تهران شرکت کرد.
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1378
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 6 فروردین 1387, 12:10 pm
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 4214 بار
سپاس‌های دریافتی: 8330 بار

Re: حمایت " نم " از برنامه هسته ای ایران روز سیاه بشریت بود!

پست توسط FREE MAN »

آقای بانکی مون با اومدنش به تهران ماموریتش رو خوب انجام داد . اومد کلی به حقوق بشر و انرژی هسته ای ایران ایراد گرفت و گفت ایران باید بیشتر شفاف سازی بکنه و از این حرفها و کلی هم از اینکه به اسرائیل بی احترامی کردیم از ما گله کرد در آخر هم گفت این راهی که دارید میرید تهش جنگه و الا آخر . آقای بانکی مون یا بهتر بگم یانکی نون (چون نونش رو آمریکا و اسرائیل میدن)، نماینده آمریکا و اسرائیل بود توی این اجلاس برادر من . به ترجمه های صدا و سیما هم شما نگاه نکن که همش صد تا یه غاز بود
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در   
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”