اقامتگاه لوكس سفير ايران بفروش ميرسد...

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1000 بار
سپاس‌های دریافتی: 1084 بار

اقامتگاه لوكس سفير ايران بفروش ميرسد...

پست توسط bravo »

اين مطلب رو بخونيد:

خراسان نوشت:

بر اساس نامه چندی پیش یک مسئول ارشد دولتی، مقرر شده ‏ساختمان اقامتگاه سفیر جمهوری اسلامی ایران در یکی از کشورهای مهم اروپایی با مساحتی حدود 2500 متر عرصه و بیش از 380 متر اعیانی فروخته شود و وجوه حاصل از فروش آن به حساب درآمدهای عمومی کشور واریز و برای تکمیل ساخت برخی ساختمان های دولتی هزینه شود.

دو سال قبل با همسرم داشتيم تو خيابان شانزليزه (پاريس) قدم ميزديم كه در بهترين جاي اون خيابون معروف ، سر دو نبش،چشممون به آرم زيباي Iran Air افتاد كه به زيبايي هر چه تمامتر بر روي يك ملك بسيار گرانقيمت و مرغوب در يكي از معروفترين خيابانهاي دنيا نقش بسته بود. از اينكه كشورمون در يك همچين جايي دفتر فروش داره خيلي احساس غرور و خوشحالي كرديم. مثال اين موضوع و سفارت هاي ايران كه در بهترين جاهاي شهرهاي دنياست براي شخص من نه تنها تجمل گرايي نيست بلكه باعث افتخاره. من بسيار راضي هستم از اينكه سفير كشورم در يك كاخ در اون كشور زندگي كنه،چون براي من ايراني مايه افتخاره. و امثال اين قضايا...
به پير به پيغمبر اينجور كارا نشانه ساده زيستي نيست. والا ما حاضريم با سيلي صورت خودمونو سرخ نگه داريم ولي لااقل خارج از كشور ته مونده وجهه اين مملكت حفظ بشه...
بدترین مردم کسی است که دیگران از ترس او را احترام کنند. علی(ع)
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 822 بار
سپاس‌های دریافتی: 1585 بار

Re: اقامتگاه لوكس سفير ايران بفروش ميرسد...

پست توسط saeedjiji »

همه این حرفا رو زدید که اون سطر اخر رو بگید درسته؟!
New Member
سپاس‌های دریافتی: 17 بار

Re: اقامتگاه لوكس سفير ايران بفروش ميرسد...

پست توسط Iran-Iran-Only,IRAN »

واقعا مایه تاسف و خجالته که بخاطر درامد زایی ارزی ، زیبا ترین و با قدمت ترین اموال ایرانیان رو در خارج از کشور به حراج بزارند
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”