دکتر شریعتی به روایت پیامک!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 837
تاریخ عضویت: شنبه 19 اردیبهشت 1388, 6:10 pm
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

دکتر شریعتی به روایت پیامک!!!

پست توسط میهن پرست »

دوستان حوصله مقاله نوشتن رو ندارم خیل ساده مینویسم.
دقت کردید مدتهاست پیامک هایی بهتون میرسه درباره ی دکتر شریعتی؟همه ی ما از این پیامک ها برامون اومده و برای دیگران هم متاسفانه ارسال کردیم.ایا به نظرتون این کار درست هست؟ایشون چه هیزم تری به ما فروختند؟به نظر شما ایا راهکاری واسه پایان این ماجرا هست؟
دوستان نمیخام خیلی ماجرای دست های پشت پرده رو بیارید وسط سوال اینجاست که بالفرض وجود این دست ها چرا ما باهاشون همراهی میکنیم؟
دیروز برام پیامک اومد:اخیرا شاهد یک سری پیامک ها هستیم که شخصیت اصیل و مبارز دکتر شریعتی رو زیر سوال میبره.لطفا اگر از این پیامک ها تو گوشیتون هست اونهارو پاک کنید و برای دیگران نفرستید.
خیلی خوشحال شدم که بالاخره یه عده به خودشون اومدن اما متاسفانه در کمال ناباوری دیدم که در پایین پیام داخل پرانتز نوشته (پاچه خوار دکتر شریعتی)البته همون طور که حدس زدید پاچه خوار ننوشته بود یه کلمه زشت تو همین وزن بود.که مهم نیست.
یادمه چند سال پیش که ایشون رو خیلی بزرگ میکردن و جملاتش رو برای همدیگه ارسال میکردند.به چندتا از دوستان تذکر دادم که کسی که یه دفعه الکی بزرگش کنند بعدا هم تخریبش میکنند و الان اون دوستان همیشه به من میگن که از کجا میدونستی این اتفاق میفته.
حالا ترس من از این هست که باز شخصیت های دیگه ای به چنین ماجرایی دچار بشن. دوستان نظر شما درباره ی این اتفاقات چیه؟
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
Junior Poster
Junior Poster
پست: 157
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 28 فروردین 1390, 7:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 389 بار

Re: دکتر شریعتی به روایت پیامک!!!

پست توسط masoud-35 »

همینکه بخاطر حرف حق زدن ایشون هنوز خیلی ها دلشون پره پره نشون دهنده شخصیت والا ی دکتره.روحش شاد
حرف حق را باید بدونه رودر بایسی ومحکم گفت وفکر منافع شخصی نبود . شهید شریعتی اینطوری بود وبرای همینه که هنوز خیلی ها باهاش مشکل دارن
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 180
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 16 بهمن 1390, 10:48 pm
سپاس‌های ارسالی: 290 بار
سپاس‌های دریافتی: 227 بار

Re: دکتر شریعتی به روایت پیامک!!!

پست توسط neely »

دكتر شريعتي و هر شخصيت برجسته و متفكر ارزشمند ديگري را بايستي درستي و اعتبار و ارزش گفته ها و نوشته ها و سخنانشان را با محك حق سنجيد و نه با طعم ذائقه و سليقه شخصي خودمان اگر انديشه و سخن انان بر حق استوار است با تمام وجود ميپذيريم و به انها احترام ميگذاريم و لازمه تشخيص درست اين مورد داشتن شناختي درست از حق است. و لا غير.
درود بر روان پاك و روح انقلابي و پر تلاطم شهيد دكتر شريعتي و همه شهداي اسلام از صدر اسلام تا به امروز و تا نهايت تاريخ بشريت باد.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”