تاثیر «یاس» در قهرمانی های احسان حدادی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 1348
تاریخ عضویت: چهارشنبه 29 تیر 1390, 12:56 pm
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5189 بار
سپاس‌های دریافتی: 8626 بار

تاثیر «یاس» در قهرمانی های احسان حدادی

پست توسط A3eman »

تماشا: احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک که شگفتی ساز تاریخ ورزش دوومیدانی ایران شد و با کسب مدال نقره المپیک لندن به تهران بازگشت در تازه ترین گفت و گویش از علاقه به یاسر بختیاری (یاس) خواننده رپ داخلی سخن گفته و اینکه یکی از ترانه های این خواننده باعث تغییر و تحول زندگی وی شده است.

جالب اینجاست که گفت و گو با حدادی در حضور یاسر بختیاری صورت گرفته! بخشی از گفته های احسان حدادی و یاسر بختیاری را به نقل از مجله «اطلاعات هفتگی» در ادامه می خوانید:

حدادی: من شعرهای یاسر را خیلی دوست دارم. چهار سال پیش نتیجه بسیار بدی در المپیک گرفتم. شرایط بدی برایم به وجود آمد و انتقادات فراوانی نیز به من می شد که چرا مدال نگرفته ام. چون مصدومیتی کهنه داشتم برای جراحی دستم به آلمان رفتم و دکترم از من خواست در آنجا سکونت کنم و حتی برای آلمان مسابقه دهم.
تصویر
در همان زمان شعری از یاسر به گوشم خورد که بسیار زیبا بود. این شعر تغییر و تحول فراوانی در من به وجودآورد. همین جا از یاسر عزیز تشکر می کنم. من به او می گویم که خیلی از مردم به واسطه شعرهایت دچار تغییر و تحول شده اند. پس از جراحی به ایران بازگشتم و تمریناتم را ادامه دادم. این چهار سال بعد از المپیک قبلی به اندازه چهل سال طول کشید.

یاس: صدای احسان حدادی در سبک هیپ هاپ و رپ خوب است اما به نظرم هر کسی هر کاری که می خواهد انجام دهد باید با هدف باشد... برای رسیدن به یکسری از اهداف و حضور در عرصه های بین المللی باید مرزها را شکست و رفت اما نه برای اقامت دائم چرا که پایگاه ایران است.

من چگونه باید پول دربیاورم؟ باید کنسرت بگذارم یا آلبوم بفروشم. من در ایران چگونه می توانم پول دربیاورم؟ تنها با فروش برخی از ترانه هایم است که درآمد دارم و واقعا متاسفم که این کار را انجام می دهم. شعرهایی که برای خودم می نویسم را مجبورم بفروشم... اینکه گفته اند بناست حامد بهداد در فیلمی نقش مرا بازی کند، شایعه است و صحت ندارد.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 756
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 8 اسفند 1387, 1:21 am
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

Re: تاثیر «یاس» در قهرمانی های احسان حدادی

پست توسط Erratic »

فکر میکردم یاس خواننده زیرزمینی باشه. شما اینطور فکر نمیکنید؟ :?
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”