پاسخ هکرهای مسلمان به فیلم موهن!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1378
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 6 فروردین 1387, 12:10 pm
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 4214 بار
سپاس‌های دریافتی: 8330 بار

پاسخ هکرهای مسلمان به فیلم موهن!

پست توسط FREE MAN »

پاسخ هکرهای مسلمان به فیلم موهن!
گروهی از هکرها با حمله سایبری به وب سایت بانک آمریکا، خشم و اعتراض خود را به فیلم ضد اسلامی منتتشر شده به تصویر کشیدند و ضمن تهدید به ادامه حملات، خواستار حذف این فیلم از اینترنت شدند.
[External Link Removed for Guests]
جام فرهنگی؛ رویترز نوشت:
وب سایت بانکداری آنلاین «بانک آمریکا» شب گذشته در بحبوحه تهدیدهای اینترنتی گروهی که مشغول برنامه ریزی برای آغاز حملات سایبری به بانک ها و سایر اهداف آمریکایی در اعتراض به انتشار فیلم ضد اسلامی هستند، با مشکلات زیادی روبرو شد.
در این خبر آمده است یک گروه هکر تهدید کرده اند که بانک آمریکا و بورس سهام نیویورک را به عنوان اولین گام در راستای گرفتن انتقام بابت انتشار فیلم ضد اسلامی منتشر شده، هدف حمله قرار خواهند داد.

این گروه با صدور بیانیه ای آنلاین ضمن اشاره به حمله سایبری به بانک آمریکا اینطور تهدید کرده است: این حمله اولین گام از یک طرح بزرگ تر برای هدف گرفتن اموال متعلق به سرمایه داران صهیونیست آمریکایی است و تا زمان پاک شدن فیلم زننده (اشاره به فیلم ضد اسلامی منتشر شده در اینترنت) ادامه خواهد داشت؛ مراقب باشید که این حمله می تواند به روش های متنوعی صورت گیرد.

بانک آمریکا اعلام کرده است که وب سایتش در دسترس است اما با این حال احتمال دارد برخی از مشتریان بانکی با کندی گاه به گاه خدمات این سایت روبرو شوند؛ «مارک پی پیتون» سخنگوی این بانک اعلام کرده است: ما در حال تلاش برای تضمین دسترسی کامل سایت هستیم.
بورس سهام نیویورک از هرگونه اظهار نظر درباره این حمله سایبری خودداری کرده است.
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در   
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”