سقوط پهپاد،تل آویو :ایران قصد آزمایش اسرائیل را داشت.

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار نيروي هوايي ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Junior Poster
Junior Poster
پست: 108
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 12:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 163 بار

Re: سقوط پهپاد،تل آویو :ایران قصد آزمایش اسرائیل را داشت.

پست توسط josniper64 »

باتوجه به تصویر زیر وارتباطهایی گه خبرنگاران با بعضی مقامات دارند میشه نوع پهباد را همانطور که در تصویر ذکر شده ابابیل دانست

[External Link Removed for Guests]
Novice Poster
Novice Poster
پست: 96
تاریخ عضویت: شنبه 30 آبان 1388, 1:16 pm
سپاس‌های ارسالی: 11 بار
سپاس‌های دریافتی: 242 بار

Re: سقوط پهپاد،تل آویو :ایران قصد آزمایش اسرائیل را داشت.

پست توسط talashcg125 »

دوستان گویا مسیری که طی شده بالای 200 کیلومتر بوده دوستان اگه این پهپاد با مرکز ارتباط داءمی داشت قطعا صهیونیست ها متوجه میشدند بنظر شما نوع هدایت این پهپاد چه گزینه ای میتونه باشه که احتمالا بدون ارتباط اینقدر دقیق عملیاتو انجام داده؟
New Member
پست: 18
تاریخ عضویت: جمعه 23 تیر 1391, 4:36 pm
سپاس‌های ارسالی: 112 بار
سپاس‌های دریافتی: 93 بار

Re: سقوط پهپاد،تل آویو :ایران قصد آزمایش اسرائیل را داشت.

پست توسط bitsboy »

یک منبع آگاه با اشاره به عمليات پهپادی که هفته پیش در آسمان سرزمین‌های اشغالی به پرواز درآمد، فاش کرد که حزب‌الله لبنان با اين پهپاد، از پايگاه‌های موشک‌های بالستیک، فرودگاه‌ها و تأسيسات اتمي "دیمونا" تصویربرداری کرده است.

اين منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود در گفت‌وگو با خبرنگار گروه بین‌الملل مشرق، با اشاره به سخنان اخير سيد حسن نصرالله، دبيرکل حزب‌الله لبنان که گفته بود: «ما تنها با اين کار، بخشي از قدرت خود را به نمايش گذاشتيم اما وقتي من تنها به جزئي از موضوع اشاره مي‌کنم بدين معناست که به اميد خدا وعده غافل‌گيري‌هاي بيشتري را در آينده مي‌دهم.» تصريح کرد: «منظور سيد از غافل‌گيري‌هاي بيشتر، پخش فيلم‌ها و عکس‌هايي با دقت بسياربالا از پايگاه‌هاي موشک‌هاي بالستيک و دوربرد رژيم صهيونيستي، فرودگاه‌هاي نظامي و شهري و به‌طور خاص تأسيسات اتمي "ديمونا"ست.

وي افزود: «فيلم‌ها و تصاويري که پهپاد "حسين الايوب" از اين مناطق حساس و استراتژيک گرفته است، به‌زودي از سوي يکي از رسانه‌هاي ذيربط پخش مي‌شود که پيش‌بيني مي‌شود پخش اين تصاوير با کيفيت، زلزله رواني بزرگي را در ميان صهيونيست‌ها ايجاد و آنها را شوکه کند.»

روزنامه انگلیسی "ساندی‌تایمز" نيز در شماره امروز خود با اشاره به تصويربرداري‌هاي مهم پهپاد حزب‌الله نوشت: اين پهپاد، از تأسيسات اتمي ديمونا نيز تصويربرداري کرده است.


تصوير هوايي از يکي از پايگاه‌هاي موشکي رژيم صهيونيستي

ساندی‌‌تایمز مدعي شده است که کارشناسان و متخصصان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، این پهپاد را از لبنان با همکاری حزب‌الله به سرزمین‌های اشغالی ارسال کرده است.

اين در حالي است که دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنانی، "حزب‌الله لبنان" را مسؤول ارسال این پهپاد به آسمان سرزمین‌های اشغالی معرفي و تنها توليد قطعات اين پهپاد را بر عهده ايران ذکر و تأکيد کرد که ارسال این‌گونه پهپادها در راستای ادامه نقض آسمان و حریم هوایی لبنان توسط جنگنده‌های رژیم صهیونیستی، ادامه خواهد یافت.
[External Link Removed for Guests]
Junior Poster
Junior Poster
پست: 108
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 12:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 163 بار

ادوات شناسایی‌شده توسط پهپاد حزب‌الله

پست توسط josniper64 »

[BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]یک روزنامه انگلیسی اعلام کرد که پهپاد حزب الله لبنان قبل از سقوط اطلاعات مراکز نظامی و هسته ای رژیم اسراییل را برای حزب الله لبنان مخابره کرده است.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE]
به گزارش [External Link Removed for Guests]، مهر به نقل از "راشا تودی" نوشت: هواپیمای بدون خلبان حزب الله لبنان قبل از سقوط احتمالا عکس ها و اطلاعات به دست آمده از مراکز نظامی رژِیم صهیونیستی را برای حزب الله لبنان مخابره کرده است.

این پهپاد که حدود 300 کیلومتر در عمق حریم هوایی رژیم صهیونیستی نفوذ کرده بود پیش از رهگیری توسط نیروی هوایی این رژِیم به مدت 3 ساعت مشغول عکسبرداری و جمع آوری اطلاعات از نیروهای این رژیم بوده است.

راشا تودی به نقل از روزنامه انگلیسی ساندی تایمز نوشت این هواپیما قبل از سقوط تصاویر و اطلاعاتی از نیروهای اسرائیلی که مشغول آماده شدن برای مانور مشترک نظامی با آمریکا هستند، جمع آوری کرده است.

همچنین برخی کارشناسان معتقدند این پهپاد توانسته است محل استقرار موشک های بالستیک ، فرودگاه های این رژیم و راکتور نیروگاه اتمی دیمونا را هم شناسایی و مکان یابی کند.

ساندی تایمز در ادامه این خبر مدعی شد این پهباد از نوع " شاهد 129" ساخت ایران بوده که هدایت و کنترل آن توسط حزب الله لبنان صورت گرفته است.

[External Link Removed for Guests]
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 280
تاریخ عضویت: دوشنبه 12 تیر 1391, 6:17 pm
محل اقامت: I.R.I
سپاس‌های ارسالی: 2098 بار
سپاس‌های دریافتی: 1458 بار

Re: سقوط پهپاد،تل آویو :ایران قصد آزمایش اسرائیل را داشت.

پست توسط zzvf »

تصویر

به گزارش [External Link Removed for Guests] سردار محمدرضا نقدي رئيس سازمان بسيج مستضعفين در حاشيه تجمع 10 هزارنفري بسيجيان در ميدان فلسطين در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه حزب‌الله پهپاد سقوط كرده در خاك رژيم صهيونيستي را به گردن گرفته است، اظهار داشت:‌ اين پرونده انگشت كوچك قدرت حزب‌الله و مقاومت است و در آينده صدها پرنده در 25 مدل مختلف با سيستم‌هاي جديد پرواز خواهند كرد.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين در خصوص تحليل كساني كه فكر مي‌كنند با درست كردن شرايط تحريم مردم به آنها راي خواهند داد، گفت:‌ مردم به افراد سازشكار با آمريكا راي نخواهند داد.
وي افزود: مردم ما مردم مقاومي هستند و پاسخ اين تهديدها و تحريم‌ها اين است كه مردم به مقاوم‌ترين افراد در برابر آمريكايي‌ها راي خواهند داد و تمام تحليل‌هاي غلط آنها را نقش برآب خواهند كرد.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين با بيان اينكه همه ما مسئولين به عظمت رهبر كه مثل كوه ايستاده و ملتي كه با همه مشكلات صبر كرده افتخار مي‌كنيم و بايد بدانيم كه مسئول اين مردم هستيم، اظهار داشت: بايد قدردان مردم باشيم كه با همه وجود در صحنه‌ها حاضر بوده و با تمام وجود از آرمان‌هاي انقلاب در همه شرايط دفاع كردند.
نقدي در خصوص رزمايش الي بيت‌المقدس گفت: برخي‌ها مي‌گويند اين رزمايش مقابله با مردم است در حاليكه حصاري بين مردم و رزمندگان نيست و اين رزمايش گوشه كوچكي از شكوه و عظمت ملت ايران را نشان مي‌دهد.
وي همچنين تصريح كرد: آنها كه با پرواز يك پهپاد در آسمان‌هايشان فرمانده عزل مي‌كنند و حدود يك هفته به كما مي‌روند بايد خودشان را آماده كنند براي روزي كه صدها پهپاد با 25 مدل مختلف با سيستم‌هاي جديد بر روي آسمان‌هايشان پرواز خواهد كرد و نتوانند آن‌ را مهار كنند.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين آخرين حربه دشمن عليه نظام اسلامي جنگ اقتصادي دانست و افزود: به فضل الهي دشمنان را در اين عرصه هم شكست خواهيم داد.
نقدي در پاسخ به خبرنگار [External Link Removed for Guests] مبني بر اينكه با تنگ‌تر شدن فضاي اقتصادي برخي سياستمداران در داخل حرف از ارتباط با آمريكا مي‌زنند اظهار داشت: ما در سال 57روزي كه آمريكا در اوج قدرت از لحاظ نظامي، سياسي، محبوبيت فرهنگي و اقتصادي بود ايستادگي كرديم و آنها را ضربه فني كرده و مستشارانشان را بيرون كرديم، حال امروز كه همه چيز برعكس است و اقتصاد و سياست و فرهنگ آنها با شكست مواجه شده چرا بايد ارتباط برقرار كنيم.
وي تصريح كرد: آن سياستمداراني كه در داخل حرف از ارتباط با آمريكا مي‌زنند به دنبال بازي سياسي هستند و هيچ كس در هيچ مقامي نخواهند پذيرفت كه با اين شيطان بزرگ ارتباط برقرار كند.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه افكار عمومي در دنيا پهپاد سقوط داده شده را متعلق به ايران مي‌دانند اظهار داشت: اظهارنظرها دراين زمينه صورت گرفته است آنها اگر جسارت‌ها را ادامه بدهند جواب‌هاي محكم‌تري از ما دريافت خواهند كرد، جواب‌هايي كه از پيچيدگي بسيار بالايي برخوردار است و آنها نمي‌توانند آنرا درك كنند.
[External Link Removed for Guests]
...Palestine,we'll come back again
نَصرُ مِنَ الله وَ فَتحُ القَریب...
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “دستاوردها و اخبار نيروي هوايي”