ارکان اصلی طراحی یک سایت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت, Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 12
تاریخ عضویت: سه شنبه 11 تیر 1398, 5:48 pm
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

ارکان اصلی طراحی یک سایت

پست توسط elhamsaadati » یک شنبه 16 تیر 1398, 4:40 pm

تصویر

یک سایت می تواند نقش یک پکیج تبلیغاتی را برای کسب و کار شما داشته باشد. حتی با ویژگی هایی فراتر از آن که همیشه و به راحتی در دسترس شماست و می توانید تغییرات دلخواهتان را به صورت آنلاین انجام دهید. و در ضمن علاوه بر اینکه محصولات و خدمات خود را، به اشتراک می گذارید می توانید بازخورد و فید بک محصولات و خدمات خود را ببینید و در سدد رفع و یا ارتقاء ویژگی های آن باشید. بدون آنکه رو در رو با هر یک از مخاطبینتان مذاکره داشته باشید.
یکی دیگر از ویژگی های یک سایت این است که شما به وسیله آن می توانید بین اعضای یک سازمان که در یک جا حضور ندارند ارتباط برقرار کنید و تعامل کاری و فکری داشته باشید. به عبارتی معضل مکان را برطرف می کند. با این کار در هزینه ها و وقت نیز صرفه جویی بسیاری کرده اید.
 یک سایت باید متناسب با نیازهای کاربران و مخاطبین مطابق  باشد وگرنه، در غیر این صورت  شک نکنید باز خورد لازم را نخواهید داشت. بنابراین در نظر داشته باشید سایت شما استادارد های لازم را داشته باشد تا کاربران پس از وود به سایت شما احساس رضایت کامل داشته باشند و راغب باشند تا با شما مبادله داشته باشند.
 اولین ویژگی [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] که چشم بیننده را در وهله اول خیره می کند، قالب سایت می باشد  قالب سایت باید کاملا اختصاصی بوده و طراحی با رابط کاربری منحصر به فرد باشد و همچنین مدت زمان بارگیری و لود شدن آن نیز نباید طولانی باشد. یکی دیگر از ویژگی های یک سایت حرفه ای، محتوا و کلمات کلیدی آن است. کلمات کلیدی کلماتی هستند که کاربران بیشتر آن را در موترهای جستجو، به کار می برند. پس دقت کنید کلمات کلیدی تان مرتبط با نیاز مشتری و کاربران باشد. محتوای سایت باید مفید و تاثیر گذار باشد و  در عین منحصر به فرد بودن حق مطلب را ادا کند. عبارات جذاب به کار ببرید و به هیچ عنوان از مطالب دیگران کپی نکنید.

بحث مهم و کلیدی دیگری که  در پایا و ماندگار بودن یک سایت نقش اساسی دارد و باعث می شود سایت شما مدت زمان زیادی در رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد سئو و بهینه سازی سایت می باشد. [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] یکی از ارکان مهم می باشد که به جرات می توان گفت کار هر شخصی نیست.  یادتان باشد سئو مبحثی تخصصی، زمانبر و گسترده می باشد چرا که الگوریتم های گوکل و دیگر موتوهرهای جستجو، مدام در حال تغییر و به روز رسانی هستند و شما باید کاملا به آن تغییرات واقف باشید. پس اگر با [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] و سئو آشنایی ندارید آن را به دست متخصصان حرفه ای بسپارید تا با کلمات کلیدی و محتوای مناسب و همچنین بک لینک ها و رپورتاژها، بهترین نتیجه را برای شما و سایت فروشگاهی تان به ارمغان آورند.
 منبع: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]، سئوهاما

ارسال پست

بازگشت به “طراحي صفحات اينترنتي”