همه چیز درباره خرید سیم کارت همراه اول

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 15
تاریخ عضویت: چهار شنبه 1 آبان 1398, 4:27 pm

همه چیز درباره خرید سیم کارت همراه اول

پست توسط site rondbaz » چهار شنبه 18 دی 1398, 3:59 pm

همه چیز درباره خرید سیم کارت همراه اول
 بدون شک میدانید که همراه اول یکی از اپراتورهایی است که شما میتوانید از آن به عنوان بهترین اپراتورهای تلفن همراه یاد کنید. در این بین خرید سیم کارت همراه اول دارای نکته های بسیاری است که میخواهیم شما را در این بخش با آنها آشنا کنیم. این نکته ها در واقع به شما خواهد گفت که به عنوان فردی که میخواهید خرید سیم کارت همراه اول را انجام دهید چه کارهایی باید در این زمینه بکنید.
 اینکه شما طرفدار بهترین اپراتور سیم کارت های تلفن همراه هستید در واقع به شما کمک خواهد کرد که بهترین انتخاب را داشته باشید. معمولا گفته می شود که خرید سیم کارت همراه اول به آسانی امکان پذیر است و شما حتی میتوانید این کار را به صورت اینترنتی انجام دهید. [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] همانند خرید سایر سیم کارت های اپراتورهای دیگر است . اگر شما هم میخواهید اپراتور خود را به همراه اول تغییر دهید باید بدانید که مدارک خود را باید برای این کار ارائه دهید. در واقع کل بخشی که باید بدانید این است که خرید سیم کارت همراه اول به هیچ وجه پروسه سختی نخواهد بود و در واقع شما بدون کمک هیچ کسی میتوانید آن را انجام دهید. البته دقت داشته باشید که این کار برای شما آسان هم نخواهد بود چرا که مدارکتان باید کامل باشد.
 چرا خرید سیم کارت همراه اول؟
 شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید سیم کارت همراه اول را خریداری کنید؟ چرا باید اپراتور همراه اول را به اپراتور های دیگر ترجیح دهید در حالی که امروزه اپراتورهای بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند؟
 دقت داشته باشید که در زمینه فروش سیم کارت، همراه اول یکی از مهم ترین و بزرگترین فروشنده های سیم کارت به شمار می آید که خرید سیم کارت همراه اول را نیز از همان اول به صورت انحصاری انجام می داده است. با توجه به اینکه امروز چندین اپراتور دیگر هم به این شبکه اضافه شده اند اما باز هم شما باید تمامی نکاتی که باید را در زمینه خرید سیم کارت همراه اول بدانید.
 خرید سیم کارت همراه اول در آذر ماه سال 1398 اما طرح های بسیاری را شامل شده است. اگر شما هم جز آن دسته کسانی هستید که میخواهید این سیم کارت ها را خریداری کنید میتوانید با 40 درصد تخفیف و به قیمت 100 هزار تومان خریداری کنید. این طرح البته تا اول دی ماه سال 1398 ادامه خواهد داشت و شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه هایی که اقدام به [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] کرده اند آنها را خریداری کنید. آنچه که باید بدانید این است که مراجعه حضوری به دفتر خرید و فروش سیم کارت همراه اول هم از جمله راه هایی است که میتوانید توسط آن سیم کارت خود را خریداری کنید. البته خرید اینترنتی هم برای علاقه مندان فراهم شده است که میتوانید به آسانی و با چندین کلیک خرید سیم کارت همراه اول را انجام دهید. در واقع در طرح های فروش ویژه پاییز هم میتوان گفت که شما با خرید سیم کارت های دائمی میتوانید از تخفیف این سیم کارت ها بهره مند شوید. البته بسته های خوشامد گویی این سیم کارت ها شامل 1000 پیامک و 1000 دقیقه مکالمه داخل شبکه خواهد بود و همچنین شما به مدت یک هفته میتوانید از بسته اینترنت نامحدود استفاده کنید و سپس بسته اینترنتی یک ماهه 30 گیگ برای شما فعال خواهد شد. همانطور که میبینید، خرید سیم کارت همراه اول در واقع مزایای بسیاری برای شما خواهد داشت و اگر شما این کار را با سیم کارت های دائمی انجام دهید میتوانید از خدمات بی نظیری در این زمینه بهره مند شوید.
 بسته های اینترنت رایگان همراه با خرید سیم کارت همراه اول و فعال شدن آنها برای شما فعال خواهد شد. شما میتوانید این بسته ها را به آسانی مورد استفاده قرار دهید اما دقت داشته باشید که هر بسته برای یک فرد تنها با یک کد ملی ایجاد خواهد شد و شما نمیتوانید از چندین بسته استفاده کنید. برای خرید سیم کارت های 100 تومانی همراه اول شما هم میتوانید به کلیه دفاتر فروش سیم کارت های همراه اول در سراسر کشور مراجعه کنید و پس از خرید سیم کارت با همراه داشتن کد ملی اقدام به فعالسازی آن کنید و هم اینکه با مراجعه به فروشگاه های آنلاین که نشانی آن ها را در ادامه خواهید دید اقدام به خرید سیم کارت همراه اول کنید. البته شما میتوانید در این روش شماره موردنظر خود را نیز انتخاب کنید. البته شما باید برای خرید [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] با در دست داشتن کد ملی خود به دفاتر فروش این سیم کارت ها مراجعه کنید و آن ها را فعال کنید در غیر این صورت این سیم کارت برای شما فعال نخواهد شد. دقت داشته باشید که کار فعالسازی را به طور حتم در دفاتر فروش انجام دهید.
  
  
 منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”