Varylink - شبکه اجتماعی ذخیره و اشتراک لینک و دسترسی به بهت

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۰, ۲:۰۵ ق.ظ

Varylink - شبکه اجتماعی ذخیره و اشتراک لینک و دسترسی به بهت

پست توسط Varylink »

  نام خدا  


سایت Varylink در فروردین 1390 راه اندازی شد تا دنیای شبکه های اجتماعی دخیره و اشتراک لینک (Social Bookmarking) را تغییر دهد. این سرویس به شما کمک میکند تا به راحتی لینک های مورد علاقه خود را مدیریت کنید و به آن ها دسترسی داشته و با دیگران به اشتراک بگزارید. Varylink به شما بهترین و تازه ترین مطالب وب را ارائه میدهد.

ذخیره، اشتراک و مدیریت لینک های مورد علاقه تان

شما براحتی میتوانید لینک های مورد علاقه تان را ذخیره و سازماندهی کنید و در هر زمان و از هرکجا به آنها دسترسی داشته باشد. با کمک افزونه های مرورگرها آدرس هر صفحه ای که در حال مشاهده آن هستید را در لیست لینک های خود در Varylink ذخیره کنید بدون آنکه Varylink.com را باز کنید.

امکانات اجتماعی

شما هر لینکی در Varylink را میتوانید با دوستانتان در خارج از Varylink به روش های مختلف به اشتراک بگذارید. همچنین میتوانید آدرس صفحه Varylink خود را به دوستانتان بدهید تا بتوانند پروفایل و لینک های شما را ببینند.

بعد از ذخیره چند لینک، سایت بطور خودکار کاربرانی را که ممکن است برای شما جالب باشند و علاقه مندی های مشترکی با شما دارند را پیدا میکند و به شما پیشنهاد میدهد تا در صورت تمایل آن ها را به لیست دوستانتان اضافه کنید.

با اضافه کردن افراد به لیست دوستانتان، آخرین لینک هایشان در صفحه اصلی و در صفحه دوستان برای شما نمایش داده میشود.

اگر شما لینک هایی که برای دیگر کاربران جالب باشد را ارسال کنید، امتیاز بدست می آورید و در جدول [External Link Removed for Guests] پیشرفت خواهید کرد.

در جریان بهترین و جدیدترین مطالب وب باشید

محبوب ترین و جدیدترین مطالب ارسال شده توسط دیگر کاربران را در بازه زمانی مورد نظرتان در صفحه اول سایت ببینید. همچنین با استفاده از سرویس [External Link Removed for Guests]میتوانید در جریان جدیدترین مطالب Varylink قرار گیرید.

تنضیمات زبان

Varylink کاربران غیر انگلیسی زبان را فراموش نکرده است. شما میتوانید در پروفایل خود، زبان هایی را که میتوانید بخوانید انتخاب کنید تا فقط لینک هایی که با این زبان ها هستند نمایش داده شوند. برای مثال اگر شما زبان فارسی و انگلیسی را میتوانید بخوانید، این 2 زبان را در پروفایل خود انتخاب کنید تا فقط لینک های فارسی و انگلیسی در صفحه اصلی برایتان نمایش داده شود.

کاربران سایت Delicious

کاربران[External Link Removed for Guests]میتوانند براحتی بوکمارک های خود را از سایت Delicioius به Varylink منتقل کنند. برای این کار بعد از ورود به Varylink دستورالعمل ساده صفحه [External Link Removed for Guests]را دنبال کنید.

امکانات جالب دیگر

ورود با اکانت facebook

با استفاده از دکمه "ورود با اکانت فیسبوک" در صفحه اصلی سایت، بطور خودکار با استفاده از اطلاعات عمومی فیسبوکتان در سایت ثبت نام میشوید و میتوانید از امکانات کاربری سایت استفاده کنید.

افزونه های مرورگرها

با استفاده از[External Link Removed for Guests] دکمه ای در نوار ابزار مرورگرتان اضافه میشود که با استفاده از آن میتوانید آدرس هر صفحه ای که در حال مشاهده آن هستید با 1 کلیک و بدون باز کردن Varylink.com آن را در Varylink ذخیره کنید.

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

منبع: [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”