ثبت شرکت و برند هوبا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث و مطالب اقتصادی و مالی به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 27
تاریخ عضویت: چهارشنبه 22 آبان 1398, 9:17 am
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

ثبت شرکت و برند هوبا

پست توسط nazarzadehhamed »

[External Link Removed for Guests]
 
با نمایش قطعی قیمت (و سه روز ضمانت استرداد وجه برای سفارش آنلاین)
سامانه هوشمندِ روزآمد و سرآمد هوبا، هرگونه ابهامی را که در روند خدمات و هزینه‌های ثبتی‌ هست، برطرف کرده است. این سامانه هوشمند هم از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن در دسترس شماست. دانلود اپلیکیشن راحت هوبا، پیگیری و مشاهده روند کار را هرچه راحت‌تر می‌کند

 
[External Link Removed for Guests]مراحل ثبت موسسه غیر تجاری نیز مانند ثبت شرکت تجاری با مراجعه به سامانه اداره ثبت شرکت ها و ورود اطلاعات شرکت و انتخاب نام و بارگذاری مدارک شروع می شود. پس از آن باید مدارک از طریق پست نیز به اداره ثبت شرکت ها ارسال شود. پس از تایید مدارک، باید مدارک ثبت موسسه غیر تجاری را به صورت حضوری در اداره ثبت شرکت ها امضا کرده و تحویل بگیرید. البته در شهرستان ها باید به دایره ثبت شرکت ها جهت امضا و تحویل مدارک مراجعه نمایید. در آخر نیز پس از پرداخت هزینه در سامانه، آگهی ثبت موسسه غیر تجاری در روزنامه رسمی چاپ شده و موسسه دارای شخصیت حقوقی می شود.

 
[External Link Removed for Guests]اولین شرط مهم برای اخذ شناسه ملی داشتن شخصیت حقوقی است. یعنی ابتدا باید شرکت حقوقی در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده و سپس اقدامات لازم جهت اخذ شناسه ملی انجام گردد. بنابراین شرکت های حقوقی موظف به اخذ شناسه ملی هستند و باید در زمان مقرر نسبت به دریافت آن اقدام نمایند. به این منظور باید فرم درخواست شناسه ملی را تکمیل کرده و همراه با اسناد و مدارک مورد نیاز برای اخذ شناسه ملی به سازمان مربوطه ارائه داد.
 شناسه ملی یک شماره 11 رقمی است که 4 رقم ابتدای آن از سمت چپ کد شهرستان محل ثبت شرکت، 6 رقم بعدی شماره ای منحصر به فرد برای هر شرکت و رقم آخر آن یک رقم کنترل است که توسط 10 رقم دیگر به دست می آید.
ارسال پست

بازگشت به “بخش اقتصادی و مالی”