صفحه 1 از 1

نکاتی در مورد خرید خودرو دست دوم

ارسال شده: یک شنبه 5 بهمن 1393, 3:45 pm
توسط yas@@@
[FONT=Tahoma, arial, sans-serif] با افزایش ناگهانی قیمت خودرو تمایل به خرید خودرو دست دوم بالا رفته است که در این زمینه برای داشتن معامله ای خوب و بی دردسر بایدهم به مسائل حقوقی یک معامله و همبه مسائل فنی خودرو توجه داشته باشید. چرا که هر کدام از این دو موضوع می‌تواند دردسر آفرین باشد.  
[FONT=Tahoma, arial, sans-serif]  خرید خودروهای دست دوم بهتر است سراغ خودروهایی بروید که کمتر دست به دست شده‌اند، چراکه چنین خودروهایی ممکن است مشکلات فنی یا حقوقی کمتری داشته باشند.
نکته دیگری که توجه به آن را ضروری است این است که حتما شماره شاسی، موتور و پوسته سرسیلندر را با شماره‌هایی که در کارت خودرو، سند و برگه سبز آن است تطابق بدهید، چرا که خودرویی بدون مشکل است که تمام این شماره‌ها در آن یکی باشد به این نکته توجه داشته باشید که شاید شما با نگاهی سطحی به شماره‌های یاد شده و تطابق آن با اسناد به این نتیجه برسید که مشکلی وجود ندارد، اما گاهی وقت‌ها چیزهایی که می‌بیند تمام واقعیت نیستند.
 
 [FONT=Tahoma, arial, sans-serif] منبع: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]