برنامه روزانه مراقبت از پوست برای مامانا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با بهداشت به بحث بپردازيد.

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 352
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۲:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

برنامه روزانه مراقبت از پوست برای مامانا

پست توسط a_gadget »

[FONT=byekan, tahoma][External Link Removed for Guests]  [FONT=byekan, tahoma, arial][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]  [FONT=tahoma, arial] [img]http://rangirangi.com/thumbs/470/292/wp-content/uploads/2013/12/v.jpg"%20alt="برنامه%20روزانه%20مراقبت%20از%20پوست%20برای%20مامانا"%20class="thumbnail"%20style="margin:%2010px%20auto%2020px;%20padding:%200px;%20border:%200px;%20font-family:%20tahoma,%20arial;%20font-size:%2013px;%20line-height:%2020px;%20vertical-align:%20baseline;%20display:%20block;%20color:%20rgb(64,%2064,%2064);[/img][FONT=tahoma, arial][FONT=inherit]با وجود اینهمه کرم و محصولات زیبایی مختلف، مشکلات جورواجور پوستی، و وقت خیلی کم، خیلی از ماها نمیدونم که چه محصولی رو در چه موقعی از از روز و یا در چه شرایطی باید استفاده کنیم. مامان ها که از همه سرشون شلوغ تره، بیشتر از همه با این مشکل مواجه میشن. اما هر کار مهمی، با یه برنامه ریزی درست حل میشه.

[FONT=inherit]سینره یک [External Link Removed for Guests]درست کرده که توی اون [External Link Removed for Guests] برای مراقبت از پوست و زیبایی بر اساس نوع پوست و شرایط روزانه بهتون میده.  [FONT=inherit]توی این کمپین یک قسمت خیلی کاربردی برای مامان ها وجود داره که بهمون میگه در طول روز چه کارهایی رو برای مراقبت از پوستمون باید انجام بدیم.  مثلا از صبح که بیدار میشیم، باید صورتمون رو با آب ولرم و شوینده بشوییم. مرطوب کننده و بعد کرم های دور چشم بزنیم و… اگر قراره بیرون از خونه بریم، قبلش باید چه کارهایی انجام بدیم و اگه توی خونه میمونیم چطور؟ و در آخر هم کارهایی که هر مامانی در این سن و سال باید قبل از به خواب رفتن انجام بده رو برامون مشخص میکنه.

اینجوری هر مامانی، هر چقدر هم که سرش شلوغ باشه و با محصولات بهداشتی آشنا نباشه، میتونه برای خودش یه برنامه ی دقیق و مطمئن داشته باشه، که سلامتی و زیبایی پوستش رو تضمین میکنه. فقط یادتون باشه، اگر همین نکات کوچک رو سرسری بگیریده، ممکنه آسیب هایی به پوستتون بزنید که بعدا درمانشون خیلی سخت تر میشه. قطعا پیشگیری بهتر از درمانه.

اگه خودتون جزو گروه خانوم های ۴۰+ هستید، این برنامه مال شماست. اگر هم مادر یا یکی از نزدیکانتون در این سن سال هست، این برنامه رو بهشون معرفی کنید تا بدونن توجه کردن به سلامتی خودشون هم باید جزو اولویت های زندگیشون باشه. هوای مامان ها رو داشته باشیم!

 
[FONT=byekan, tahoma] [External Link Removed for Guests]    [FONT=byekan, tahoma, arial]۰۹ دی ۱۳۹۲ | [External Link Removed for Guests][FONT=inherit][FONT=inherit][External Link Removed for Guests]  > [FONT=inherit][External Link Removed for Guests]  > [FONT=inherit][FONT=inherit]برنامه روزانه مراقبت از پوست برای    
[External Link Removed for Guests]
  
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت عمومي”