کمپین روبان آبی شروع شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با بهداشت مواد غذايي به بحث بپردازيد.

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت, رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 352
تاریخ عضویت: یک شنبه 15 آبان 1390, 2:46 pm
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

کمپین روبان آبی شروع شد

پست توسط a_gadget » پنج شنبه 20 آذر 1393, 12:19 am

[FONT=byekan, tahoma][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][FONT=byekan, tahoma, arial][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  [FONT=tahoma, arial] [img]http://rangirangi.com/thumbs/470/292/wp-content/uploads/2014/11/robanabi.jpg"%20alt="کمپین%20روبان%20آبی%20شروع%20شد"%20class="thumbnail"%20style="margin:%2010px%20auto%2020px;%20padding:%200px;%20border:%200px;%20font-family:%20tahoma,%20arial;%20font-size:%2013px;%20font-stretch:%20inherit;%20line-height:%2020.7999992370605px;%20vertical-align:%20baseline;%20display:%20block;%20color:%20rgb(64,%2064,%2064);[/img][FONT=tahoma, arial][FONT=inherit]همه ما کم و بیش درباره دیابت یا قند چیزهایی می‌دونیم. اینکه شخص مبتلا به دیابت همیشه باید رژیم بخصوصی داشه باشه، قند خونش رو کنترل کنه، انسولین تزریق کنه و مراقب باشه عوارض خیلی پر درد و پرهزینه این بیماری روی چشم، کلیه و … بروز پیدا نکنه.
چیزی که خیلی از ما نمی‌دونیم اینکه ۴۸ درصد، یعنی حدود نیمی از جمعیت کشور ما مستعد ابتلا به این بیماریه. احتمالش خیلی زیاده که خود ما هم مستعد ابتلا باشیم و مثل خیلی از مبتلایان جهان به موقع برای پیشگیری از این بیماری اقدام نکنیم.
[FONT=inherit][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] هم مثل [FONT=inherit][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]   قراره یه کمپین اطلاع‌رسانی درباره این بیماری و راه‌های پیشگیری از ابتلا به دیابت راه بندازیم و در کنار همدیگه آگاهی جامعه رو راجع به این بیماری بالاتر ببریم. قرار نیست کار سختی انجام بدیم، فقط قرار چیزهای تازه‌ای یاد بگیریم و به دیگران هم یاد بدیم. چیزی که این اطلاع‌رسانی رو تبدیل به یه سرگرمی می‌کنه، اینه که هرچند تا از دوستامون رو که می‌تونیم با کمپین روبان آبی همراه کنیم.  
[FONT=inherit]خب دیگه رنگی رنگیا! وقتشه آستین بالا بزنیم و برای یه کار خیلی مفید که می‌تونه جون خودمون و هزاران نفر رو نجات بده دست تو دست همدیگه بذاریم. کمپین روبان آبی یکی از اون حرکت‌هاییه که هرچقدر توش پیش بریم احساس بهتری راجع به خودمون و مفید بودن‌مون برای جامعه بهمون دست می‌ده.
از همین الان به تعداد دوستای واقعی و مجازی‌ات فکر کن! چند نفر رو می‌تونی همراه این کمپین کنی و بهشون کمک کنی که خودشون رو از این بیماری پر دردسر دور کنن؟ اسم همه‌شون رو بنویس که برای ساختن یه دنیای سالم، بدون درد و بیماری و پر از شادی خیلی کار داریم که پیوستن به کمپین روبان آبی یکی از اون کاراست. 
[FONT=inherit][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] توسط رنگی رنگی اجرا می شود. ([لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[FONT=inherit]  
[FONT=inherit]  
[FONT=byekan, tahoma] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  [FONT=inherit]  
  

ارسال پست

بازگشت به “بهداشت مواد غذايي”