آغاز به کار سایت تخصصی سئو و بهینه سازی سایت ایران سئو سایت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: جمعه 4 مهر 1393, 2:25 pm
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 4 بار
تماس:

آغاز به کار سایت تخصصی سئو و بهینه سازی سایت ایران سئو سایت

پست توسط mohammad174 »

سایت تخصصی سئو و بهینه سازی سایت ایران سئو سایت

بعد از انجام پروژه های مختلف و موفق [External Link Removed for Guests] و [External Link Removed for Guests] برای معرفی هرچه بهتر خدمات و ارتباط بیشتر با مشتریان عزیز تصمیم به راه اندازی سایت تخصصی [External Link Removed for Guests]گرفتم .
سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

در نظر دارم در این سایت تفکرات غلطی که برخی با معرفی آن ها باعث شبهاتی شده اند را معرفی کنم و همچنین بتوانم اطلاعات به روز و دقیق تری را راجع به نرم افزار سئو و [External Link Removed for Guests]باید ها و نباید ها و آخرین اخبار سئو و [External Link Removed for Guests] را با بیانی ساده در اختیار شما بزرگواران قرار دهم.
سئو

در مرحله اول شروع فعالیت این سایت از همه دوستان و صاحب نظران دعوت میشود ما را در جریان تجربیات خود قرار دهند چرا که معتقدیم یک دست صدا ندارد .متاسفانه در فضای وب پارسی اشتراک اطلاعات چندان جایگاهی پیدا نکرده و کسی که در مورد یک موضوع یا خدمات اطلاعاتی دارد به جای ارتقاء و به روز رسانی خود این اطلاعات و تجربه خود را مخفی میکند.این موضوع کاملا قابل درک می باشد که خدمات سئو به نوعی منحصر به فرد هستند اما آیا بهتر نیست حالا که نمی خواهیم از تجربه خود با کسی صحبت کنیم اطلاعات غلط هم ندهیم؟!

در این سایت سعی خواهم کرد اطلاعات مناسب تری را در اختیار دیگران قرار بدهم حتی اگر آن اطلاعات از نظر برخی تکراری باشند چرا که وب پویاست و نرم افزار ها به روز میشوند ,الگوریتم ها پیشرفته تر میشوند.

محمد دانیالی
[External Link Removed for Guests]- [External Link Removed for Guests] - [External Link Removed for Guests]- [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 3 شهریور 1398, 10:57 am

Re: آغاز به کار سایت تخصصی سئو و بهینه سازی سایت ایران سئو سایت

پست توسط sara_black21 »

ممنون 
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: دوشنبه 11 اسفند 1399, 2:32 pm

Re: آغاز به کار سایت تخصصی سئو و بهینه سازی سایت ایران سئو سایت

پست توسط moradimehdi077 »

یک سوال از خدمتتون داشتم.
رپورتاژ آگهی و بک لینک تا چه حد میتونه به سئوی سایت کمک کنه؟
و سوال دیگه ای که ازتون داشتم اینه که خرید بک لینک دائمی چه فرقی با رپورتاژ آگهی داره؟ و نظر شما در مورد خرید رپورتاژ از لینکیار چیه؟
 
ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”