گرافیک وب سایت های امروزی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
پست: 44
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 12 تیر 1393, 6:30 pm
سپاس‌های دریافتی: 47 بار

گرافیک وب سایت های امروزی

پست توسط efanetco »

در ابتدای پیدایش اینترنت ، اینترنت برای رسانه های متنی مورد استفاده قرار میگرفت. مدتی طول کشید تا شبکه جهانی وب پدیدار شده و همراه با آن گرافیک، صدا، انیمیشن و چند رسانه ای ها به وجود آمدند.

اما امروزه نحوه طراحی سایت ها بسیار متفاوت شده است زیرا در اینترنت جلوه های بصری نقش بسیار مهمی ایفا میکند ، همچنین باید در نظر داشت که امکاناتی که امروزه در اختیار طراحان سایت قرار دارد نسبت به ابتدای به وجود آمدن اینترنت بسیار قوی تر است ، حتی نسبت به زمانی که این امکانات کم کم درحال شکل گیری بود نیز بسیار قدرتمند تر هستند.

سایت هایی که در گذشته طراحی میشدند به هیچ وجه با سایت های امروزی توانایی رقابت کردن ندارند ، مرورگرها و سایر امکانات طراحی نیز به همین ترتیب بوده و واقعیت این است که دنیای اینترنت در امروزه نسبت به گذشته بسیار قدرتمند تر است .

قطعا اصلی ترین دلیل این مسئله که شبکه جهانی اینترنت امروزه این مقدار طرفدار داشته و از پیر و جوان ، زن و مرد و... از آن استفاده میکند همین قدرتمند تر شدن امکانات آن است .

قطعا یکی از اصلی ترین مسائلی که یک بازدیدکننده را به مخاطب خاص تبدیل میکند گرافیک وب سایت است . گرافیک وب سایت برای همه افراد جذاب بوده و هرسایتی به نوعی بازدیدکننده خود را به مخاطب خاص تبدیل می نماید .

آشنایی با مفهوم SVG

گرافیک برداری مقیاس پذیر( SVG ) یکی از جدید ترین پروژه های گرافیکی امروزی میباشد.

svg دارای فرمتی ستاندارد و باز است که بر اساس XML و زبان نشانه گذاری توسعه پذیر میباشد.

پس از استاندارد شدن و تصویب شدن توسط مرورگرها و تولید کنندگان نرم افزار، این یک گام بزرگ رو به جلو میباشد و محدودیت های کنونی گرافیک را از بین میبرد.

برخی از ویژگی های SVG عبارتند از:

تصاویر مقیاس پذیر
شیب های با وضوح و کیفیتی بالا
افزایش کنترل رنگ و دقت رنگ بالا
بالاترین رزولیشن ممکن برای چاپ تصاویر
کنترل بهتر برای چاپ کردن ، از جمله kerning و استفاده از فونت های مختلف.
متن قابل ویرایش و جستجو
توانایی جستجو در عناصر متن در گرافیک
محتوای پویا، انیمیشن و تعامل از طریق برنامه نویسی
دانلود
آبشاری بودن
سطوح مختلف دارای شفافیت
پشتیبانی از دستگاه های دیگر مانند GPS، تلفن همراه

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی وب سایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط شرکت طراحی سایت ایفانت برای اولین بار در ایران ارائه می شود

منبع: شرکت [url=efanet.ir]طراحی سایت ارزان[/url] و [url=seo.mento.ir]بهینه سازی[/url] ایفانت
ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”