طراحی گرافیکی ایستا یا طراحی گرافیکی داینامیک

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
پست: 44
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 12 تیر 1393, 6:30 pm
سپاس‌های دریافتی: 47 بار

طراحی گرافیکی ایستا یا طراحی گرافیکی داینامیک

پست توسط efanetco »

زمانی هستیم که اکثر افراد تفاوت بین طراحی های چاپی و طراحی وب سایت به رسمیت نمی شناسند. واضح است که صفحات وب چاپی صفحه صفحه نیست، و بسیاری از شرکت ها برای ایجاد ورق های چاپ ویژه و سبک به طوری که صفحات وب خود را به چاپ برسانند و به سادگی آنها را در مرورگر نمایش دهند تلاش میکنند اما هنوز بسیاری از طراحان گرافیک وجود دارند که می خواهند به زور صفحات وب را با ماهیت استاتیک طراحی و چاپ نمایند که این امر صراحتا غیر ممکن است.

یکی از سخت ترین کارها برای طراحان واگذاری کنترل است.اعتدال در هر دو طرف باید وجود داشته باشد. کنترل هر جنبه ای از طراحی وب سایت به این معنا نیست که شما نباید در تلاش برای کنترل همه جنبه ها باشید.و کمتر استفاده کردن از وب سایت های قابل چاپ دلیل بر این نیست که شما از تکنیک های جدید بهره برده و در کنار آن قابلیت چاپ نیز داشته باشید .

آیا به شما در طراحی برای چاپ و یا طراحی وب سایت آموزش داده شده است ؟ مرورگرهای وب مکان های بسیار مهمی برای طراحی سایت هستند. ممکن است سایت شما در مانیتور شما و مرورگر شما بدون مشکل باشد اما در مرورگر همسایه شما اینگونه نباشد ، پس مهم است که در تمامی مرورگرها و در تمامی سیستم ها سایت شما با مانیتور ها همخوانی داشته و بدون مشکل لود شود .


طراحی برای چاپ ، اشتباهی بزرگ


افرادی که به دنبال طراحی برای چاپ طرح های خود هستند در سبک ایستا باقی می مانند و با توجه به اینکه جوامع مختلف به سمت سایت های داینامیک در حرکت هستند ، صاحبان سایت های ایستا از نظر تکنولوژی و جذب مشتری و افزایش فروش از رقیبان عقب میماند .


طراحان چاپ در تلاش هستند تا صفحات را از نظر نگاه کردن در سطح خوبی نگه دارند در حالی که در سایت های داینامیک نیز میتوان این موضوع را با استفاده از طراحی در فتوشاپ و... انجام دهید آن هم در شرایطی یکسان .
به هرحال رفتار مشتریان با سایت هایی که طراحی شده برای چاپ هستند در مقایسه با مشتریانی که به دنبال سایت های داینامیکهستند احساس "واقعی بودن" کمتری دارد.
منبع : شرکت [External Link Removed for Guests] و [External Link Removed for Guests] ایفانت
ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”