مخابرات ایران بدترین سرویس دهنده اجباری + درامدهای نامشروع

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 756
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 8 اسفند 1387, 1:21 am
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

مخابرات ایران بدترین سرویس دهنده اجباری + درامدهای نامشروع

پست توسط Erratic »

امروز میخوام براتون از از سرویس های مخابرات بگم.
شرکتی دولتی که اجازه پیشرفت رو به سایرین نمیده و در ارائه سرویس به طور نابرابری گران کم کیفیت و ناکارامد هست و درامدهای بسیار نامشروعی در این رابطه داره.
یوم جاری از ساعات صبح، اینترنت منطقه شرق تهران با اختلال وسیع و گسترده ای روبرو شده که سرعت های تمامی کاربران رو به 128kb/s تقلیل داده معادل 15-20 کیلوبایت سرعت دانلود.
متاسفانه دوبار با شماره های پشتیبانی این شرکت یعنی 2020 تماس حاصل شد یکبار با تفن ثابت و یکبار تلفن همراه و هردوبار اپراتور اتومات شبکه پس از ارائه زمان 5 دقیقه ای برای صبر کردن اعلام داشت که اپراتورها قادر به پاسخگویی نیستند. من از تعرفه دقیق داخلی ثابت اطلاع ندارم ولی طی تماسی که با خط ثابت ایرانسل با این اپراتور داشتم برای مدت 6 دقیقه مبلغ 370+ تومان به حساب این جانب منظور شد و در اخر حتی نتوانستم با هیچیک از اپراتور ها صحبت کنم.
باید بگم که هزینه ای که تماس با پشتیبانی برای مشتری متحمل میشه کاملا ناعادلانه و نابرابرانه و کاملا نامشروع هست چرا که دریافت هزینه برای پشتیبانی خدمات به هیچ وجه نباید شامل هزینه باشه. اما همونطور که میبینیم این شکرت مبالغ گسترده و وسیعی رو تنها با همین روش دارد به دست می اورد و متاسفانه به هیچ نهادی هم پاسخگو نیست.
متاسفانه این شرکت کیفیت بسیار نامناسب و نامطلوبی در ارائه اینترنت دارد و قیمت بسیار گران نسبت به قیمت جهانی.
به طور متوسط اینترنت شرق تهران در سال 98 به صورت روزانه دچار اختلال قطعی و کاهش سرعت بوده که هیچ وقت اپراتورهای ان جواب قابل قبولی به مشتریان در این خصوص ارائه نمیدهند انها همیشه مشکلات را به گردن مشتری انداخته و از قدیمی بودن مودم و اسپلیتر و نیوز خط و داغ کردن مودم مشتری صحبت میکنند.
اینجانب بارها به مخابرات منطقه مراجعه و خواستار تغییر سرویس شدم اما اعلام کردند که به هیچ وجه اجازه فعالیت به شرکت های خصوصی را در منطقه ما نمیدهند و باید همین سرویس را استفاده کنم. علت رو جویا شدم اما پاسخ منطق و مناسبی نگرفتم
بارها ایمیل زدم به مخابرات تهران به مخابرات شرق اما به بن بست پاسخ رسیدم از جانب این شرکت
برای دریافت سرویس کابل نوری مراجعه کردم اما اعلام کردند که موقعیت من از خط 100 متر دور است و به همین دلیل امکان ارائه خدمات نوری میسر نیست.
سوال اینجاست که تا به کی قرار است این اژدهای هزار سر اینترنت به همین منوال به فعالیت خود ادامه دهد ایا وقت ان نرسیده که دست از این روش های ناپاک و نابرابرنه در ارائه سرویس بردارد و کسب پول نامشروع خود را در این زمینه متوقف نماید. راستی روزانه چه میزان پول تنها از طریق این اپراتورانی قلابی که حی پاسخ نمیدهند از جیب مشتریان خالی میکنند. تا به کی قرار است ما این وضعیت نامطلوب را تحمل کنیم.
مخابرات چه زمانی باید پاسخ سرویس ها نامطلوب و ناپایدار خود را بدهد؟
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3111
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 بهمن 1392, 11:40 am
سپاس‌های ارسالی: 4624 بار
سپاس‌های دریافتی: 6861 بار

Re: مخابرات ایران بدترین سرویس دهنده اجباری + درامدهای نامشروع

پست توسط bamn »

با سلام .

البته اینترنت ارائه شده توسط مخابرات در همه جای ایران مشکلاتی دارد اما نه به غلظت مشکلات منطقه شما . بعلاوه اینکه می گویند در آن منطقه به شرکت های خصوصی اجازه فعالیت نمی دهند واقعاً جای سئوال دارد . این مسئله یا به دلایل امنیتی است (که شخصاً بعید می دانم) یا بخاطر سودپرستی مدیریت مخابرات منطقه . اگر بتوانید مشکلتان را به گوش مدیران رده بالاتر برسانید (البته با پارتی) شاید بتوانید پاسخی بگیرید .
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 215
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 12 آذر 1388, 11:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3148 بار
سپاس‌های دریافتی: 393 بار

Re: مخابرات ایران بدترین سرویس دهنده اجباری + درامدهای نامشروع

پست توسط apple2009 »

تو پیج اینستا وزیر ارتباطات مطرح کنید شاید جواب بگیرید
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 756
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 8 اسفند 1387, 1:21 am
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

Re: مخابرات ایران بدترین سرویس دهنده اجباری + درامدهای نامشروع

پست توسط Erratic »

وزیر عدم ارتباط باید تا الان به گوشش میرسید صدها بار تماس گرفتم با 2020
باز هم مشکل از جانب مخابرات
سرعت 128-256 کیلوبیت رسیده تیکت زدم دوبار تماس گرفتم و مشکل رو شرح دادم حدد30 دقیقه به حساب قبضم رفت شما بخونید تو پاچه م رفت اونم برای تماس با پشتیبانی اینترنت و خرابی که از جانب خودشون هست
تمامی مشکل تو یک عکس خلاصه شده:
تصویر
حالا فکر میکنید تمام تلاش و پاسخی که گرفتم چی بوده؟ در تصویر زیر مشاهده کنید:
تصویر
فوق متخصص مخابرات گفت با لن وصل شم اینم با لن:
تصویر
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 168
تاریخ عضویت: دوشنبه 30 خرداد 1390, 8:37 am
سپاس‌های ارسالی: 141 بار
سپاس‌های دریافتی: 335 بار

Re: مخابرات ایران بدترین سرویس دهنده اجباری + درامدهای نامشروع

پست توسط mbxbox »

با سلام خدمت دوستان و بزرگواران سنترال کلابز

متاسفانه شرکت مخابرات که اینترنت خودش را با نام 20نت یا 2020 به مشتریان می فروشه یک اینترنت بی کیفیت و گران است.
بنده حدود 3 سال پیش از این شرکت اینترنت می گرفتم که آن موقع غیر حجمی نبود،(هرچند اسما غیر حجمی می نویسند) یعنی هفته ایی نبود که من بخاطر ایرادات اینترنت از جمله قطعی وصلی و پایین امدن سرعت (وحتی دزدی ترافیک!) با شرکت تماس نگیریم. متاسفانه من هم هزینه های هنگفتی روی دستم افتاد بخاطر تماس با پشتیبانی شرکت. خوب بعد تحقیق و بررسی از این شرکت خارج شدم. حتی برای خارج شدن از زیر دست ستم ایشان کم سختی نکشیدم. از جمله پر کردن تمامی فرم ها و....

این شرکت به هیچ وجه زیر بار مشکلات خودش نمیره و همیشه مشکل رو بر گردن مشتریان می اندازه مثل نویز داشتن خط تلفن ، مشکل کابل نوری و... از این قبیل حرف های تکراری.
*معمولا طبق روال اینترنت ADSL  در ایران سرعت باید 1/4 باشه یعنی وقتی شما سرعت 16 مگ خریداری میکنید سرعت دانلود تون باید 4مگ باشه نه 28 کیلوبایت*

اما پیشنهاد من به شما این است که اگر می توانید هرچه زودتر از این شرکت خارج شده و از شرکت های دیگر اینترنت بگیرید. اگر به شما این امکان را نمی دهند که از شرکت های دیگر اینترنت بگیرید پس از شرکت هایی که بدون خط تلفن و به وسیله بی سیم(ماهواره ایی) که دارای هزینه هایی هست اما به هزینه کردن می ارزد و یا از مودم های بی سیم مانند ایرانسل استفاده کنید.البته نسبت به اینترنت های ADSL به صرفه نیست اما از دست مشکلات آن خلاص می شوید.(میبن نت رو پیشنهاد نمیکنم چون برخی از دوستان راضی نبودند). البته حتما از قبل چک کنید تحت مناطق تحت پوشش هستید.

در آخر اگر اگر میخواهید از این شرکت اینترنت بگیرید حتما پیش پرداخت حساب کنید چون ممکنه روی قبض هزینه ها را الکی زیاد کنند. همچنین از بسته هایی که در جشنواره با قیمت پایین تر قرار میدهند استفاده نکنید چون آنها هیچ وقت به فکر مشتری نیستند و تنها به سود خود فکر میکنند و بسته های جشنواره دارای مشکلاتی از جمله افت سرعت می باشد.
MY FIRST UPCOMING VIDEO GAME

[External Link Removed for Guests]
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 717
تاریخ عضویت: جمعه 3 دی 1395, 5:17 pm
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 1759 بار
سپاس‌های دریافتی: 838 بار

Re: مخابرات ایران بدترین سرویس دهنده اجباری + درامدهای نامشروع

پست توسط ho3ein2000 »

با سلام
بنده سال هاست نت مخابرات رو ترک کردم رفتم سراغ مودم یرانسل
کیفیتش بد نیست
خدا یاور بنده اش هست~ تا وقتی که بنده یاور برادرش باشه
ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”