بازار ارز (فارکس-Forex) - شناخت، بررسی و تحلیل های روز

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1699 بار

پست توسط Achilles »

آيا کسي با Forex کار ميکنه؟

من که نميتونم وصل بشم.
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ناوگان منطقه دوم
سپاس‌های ارسالی: 398 بار
سپاس‌های دریافتی: 226 بار
تماس:

پست توسط Yasser »

Achilles عزيز
چطور نميتونين وصل بشين ؟ يعني چي ؟
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral
تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1699 بار

پست توسط Achilles »

Yasser, دوست خوبم

منظورم Forex Trader هست که از لينک زير دانلود ميشود :

[External Link Removed for Guests]
New Member

پست توسط PISHKARI »

شما میتونید از پلت فرم متا تریدر استفاده کنید
از fibogroup یا alpari یا northfinance یا migیا windsor یا interbankfx و یا خیلی بروکرهای دیگه که از metatrader4 به عنوان پلت فرم استفاده میکنن میشه استفاده کرد برای اطلاع از جدول هفتگی اخبار هم [External Link Removed for Guests] خوب هست
New Member

پست توسط PISHKARI »

در این لحظه پوند به نرخ 2.0159 دلار معامله میشود و تا ساعتی دیگر نرخ بهره انگلیس اعلام میشود که انتظار بازار 5.75% هست
در صورتی که نرخ 5.50% اعلام شود پوند سقوط 100 پیپسی رو خواهد داشت هرچند که محدوده 2.0130 مهم هست
Each month the Bank of England (BOE) Monetary Policy Committee (MPC) votes on where to set the nation's short term interest rate (i.e., "bank rate"). Shortly after each vote, the MPC releases a statement that contains the outcome of their vote, a brief commentary of the economic conditions that effected their decision, and most importantly, clues regarding the outcome of future votes. A rising trend in interest rates has a positive effect on the nation's currency. Short term rates are the paramount factor in currency valuation; traders look at most other indicators merely to predict how interest rates may change in the future. High interest rates attract foreigners looking for the best "risk-free" return on their money, which can dramatically increases demand for the nation's currency. The decision on where to set interest rates depends mostly on inflation. The primary objective of the central bank is to achieve price stability; when inflation rises above an annualized rate of approximately 2%, they will respond by raising interest rates in an attempt to bring prices down.
New Member

پست توسط PISHKARI »

تحلیل felix homogratus به نقل از سایت سرمایه
) ساعت 14:30 نرخ بهره انگلیس اعلام می شود و قویاً انتظار می رود که به 5.75% افزایش یابد.
if Rate = %6.00 then GBPUSD go Up 100 pips in first hour
if Rate = %5.50 then GBPUSD go Down 100 pips in first hour
2) ساعت 15:15 نرخ بهره بانکی اروپا اعلام می شود و انتظار داریم بدون تغییر همان 4.00% اعلام شود. فلیکس به این خبر اشاره ای نکرده است و من فقط جهت یادآوری آن را ذکر کردم. در این ساعت حرکتی روی یورو نخواهیم داشت و بازار منتظر سخنان تریشه (خبر 4) خواهد ماند.
3) ساعت 15:45 آمار اشتغال بخش خصوصی آمریکا با انتظار حدود 100K اعلام می شود. این آمار می تواند به عنوان تخمینی برای خبر مهم NFP روز جمعه محسوب شود.
if ADP >= 160K then GBPUSD go Down 25 pips in first hour
if ADP <= 50K then GBPUSD go Up 25 pips in first hour
4) ساعت 16:00 کنفرانس خبری آقای تریشه رئیس بانک مرکزی اروپا برگزار خواهد شد. انتظار بازار این است که نرخ بهره بانکی اروپا تا پایان سال، حداقل یک بار دیگر افزایش یابد. اگر تریشه در سخنانش از اصطلاح "strong vigilance" (قویاً گوش به زنگ) استفاده کند، EURUSD در یک ساعت از شروع کنفرانس، 50 پیپ صعود خواهد کرد. و اگر از عبارت "inflation is a major concern" (تورم نگران اصلی ماست) استفاده کند، این امر به شدت اصطلاح قبل نیست و اگر در صحبتهایش به "medium-term inflation is moderating" (تورم در حال تعدیل) نیز اشاره نماید، انتظار سقوط 50 پیپی یورو دور از انتظار نخواهد بود.
5) ساعت 17:30 شاخص ISN Non-Manufacturing آمریکا با انتظار 58.1 منتشر می شود.
if ISN Non-Manufacturing >= 61.2 then GBPUSD go Down 30 pips in first hour
if ISN Non-Manufacturing <= 55 then GBPUSD go Up 30 pips in first ho
New Member

پست توسط PISHKARI »

به نقل از سایت سرمایه :
تصميمات نرخ بهره انگليس نفس معامله گران پوند را بند آورده است ؛ يورو روند صعود ي اخير خود دربرابر دلار را در بازار اروپا قبل از اعلان تصميمات نرخ بهره بانك مركزي اروپا و قبل مصاحبه مطبوعاتي ؛ از سر گرفت. جفت ارزEUR/JPY نيز سقف قيمتي جديد خود در 167.27 را شكست. جفت ارز EUR/GBP نيز سقف قيمتي هفته پيش خود در 0.6768 را تحت فشار گذاشته است. انتظار م ي رود نوسان بازار هنگان انتشار گزارش نرخ بهر بانك مركزي اروپا افزايش يابد. شاخص اشتغال ADP و شاخص غير كارخانه اي ISM نيزامروز منتشر خواهند شد.
بيشترين تمركز بازار روي تصميمات نرخ بهره بانك انگليس مي باشد. پوند با احتمال افزيش 25 واحدي نرخ بهره انگليس مورد حمايت قرار گرفته است. اين انتظارات به دليل انتشار صورت جلسه ماه پيش و آشكار شدن راي هاي 5 به 4 ثابت ماندن نرخ بهره شكل گرفت . در ماه پيش " Mervyn King" به همراه John Gieve و Tim Besley و Andrew Sentence راي به افزايش نرخ بهر داده بودند. بعدازآن " King " در كميته خزانه داري تاكيد كرد كه ريسك تورم بالاست. " Besley" اعلام كرد كه با واكنش فوري ؛ بانك مركز يمي تواند بهتر ازعهده تورم ناشي از افزايش تقاضا ها برآيد . همچنين " John Gieve " اظهار داشت كه سرعت افزايش نرخ بهره به اندازه كافي بالا نيست كه به رشد اقتصادي كمك كند. با نگاهي به تابلو اقتصاد بريتانيا افزايش ادامه دار بها ي مسكن با تقاضاي اعتبارات تنها نشانه كوچكي از بهبود اوضاع است. و اين اوضاع دولتمردان را متقاعد مي كند نرخ بهره را فورا افزايش دهند.
در هر صورت قسمت اصلي تورم از سقف ماه مارس تعديل شد ه و از 3.1 درصد به 2.5 درصد رسيده است و تورم را در سطح قابل قبولي قرار داده است. تصميمات امروز مهم است ومي تواند حركت سريعي را درهر كدام ازجهات چه صعودي و چه نزولي به وجود آورد. از ديد تكنيكال جفت ارز GBP/USD حد سود مهمي رادر 2.0207 ديده وپس از آن برگشته است. اجماع بازار اين است كه روند صعودي بعدي در راستاي سطح ساپورت 2.0130 است.
انتظار مي رود امروز بانك مركزي اروپا نرخ بهره خود را بدون تغيير در 4.0 درصد نگه دارد . توجه بازار به سخنراني تريشه خواهد بود. توجه داشت باشيد كه او سياست هاي مالي را در ماه پيش با اين جمله توصيف كرد كه " still on the accommodative side" كه حاكي از اين بود كه ECB سياست هاي محافظه كارانه ايي دارد. نشست ماه اگوست ؛ تلفني برگذار خواهد شد و بانك مركز ي اروپا موافق تغيير نرخ بهره از طريق مصاحبه تلفني نيست. بنابر اين هيچ نشانه ايي مبني بر تغيير نرخ بهره وجود ندارد و هيچ اشاره ايي به كلمه جادويي " vigilance" در كنفرانس مطبوعاتي امروزنخواهد بود. در نتيجه بازار منتظرافزايش نرخ بهره ماه سپتامبر خواهد بود. امروز احتمالا اشاره اي به سياست هاي مالي قبل ماه سپتامبر خواهدشد .
از ايالات متحده دو شاخص اقتصادي منتشر خواهد شد . گزارش اشتغال ADP كه معمولا يك ديد كلي در باره ليست مشاغل غير كشاورزي" Non-Farm Payroll " مي دهد ؛ و انتظار مي رود رشدي در مشاغل را نشان دهد و از 87 هزار در 100 هزار در ماه ژوئن منتشر شود . هر تغيير غافلگير كننده ايي در اين نرخ پيش بيني هاي NFP را كه انتظار مي رود در 129 هزار منتشر شود ؛ تغيير مي دهد . در ضمن انتظار مي رود شاخص غير كارخانه ايي ISM نيز احتمالا از 59.7 در 58.0 در ماه ژوئن منتشر شود. بهاء پرداختي اين شاخص" ISM manufacturing price index" نيز احتمالا تعديل شده و از 66.4 در 64.0 منتشر خواهد شد و اگر دراين نرخ منتشر شود؛ تعديل فشار تورم را نشان خواد داد.
جفت ارز USD/CAD در جمعه پيش بعد از انتشار توليد ناخالص داخلي كانادا قيمت به كف قيمتي 30 ساله خود رسيد و سپس حالت نوساني خود برگشت. از ديد تكنيكال حالت خنثي قيمت در 1.0468 نشان دهنده كف مهمي نيست و انتظار ميرود روند نزولي ادامه داشته باشد. توجه بازار امروز معطوف به شاخص مديريت خريد Ivey كاناداست و انتظار مي رود با رشد از 62.7 در 63.0 در ماه ژوئن منتشر شود و احتمالا باعث از سرگيري روند نزولي USD/CAD مي شود.
منبع خبر :http://www.iftc.ir/index.php?news=719
New Member

پست توسط tolohosh »

با عرض سلام خدمت دوستان گرامي

من حدود 5 سال است در زمينه فارکس هم تجارت مي کنم و هم تدريس.اگر مي خواهيد به معناي واقعي پولدار شويد حتماً اين علم را ياد بگيريد.من قول ميدهم ضرر نمي کنيد.مطمئن باشيد.خيلي ها مي گويند فارکس فقط ضرر دارد من نيز مي گويم همه چيز که در ان معامله باشد ضرر دارد ولي ضرري خوبست که در اخرش سود باشد مانند فارکس.من در اين زمينه مبلغ بسياري ضرر کردم ولي در حال حاضر علاوه بر جبران ضررم سود هنگفتي ميکنم.به يکيار مطالعه مي ارزد.

به اميد روزي که همه ايرانيان زندگي بهتري داشته باشند.

موفق با شيد.
New Member

پست توسط mehrdad_mm2 »

tolohosh نوشته شده:با عرض سلام خدمت دوستان گرامي

من حدود 5 سال است در زمينه فارکس هم تجارت مي کنم و هم تدريس.اگر مي خواهيد به معناي واقعي پولدار شويد حتماً اين علم را ياد بگيريد.من قول ميدهم ضرر نمي کنيد.مطمئن باشيد.خيلي ها مي گويند فارکس فقط ضرر دارد من نيز مي گويم همه چيز که در ان معامله باشد ضرر دارد ولي ضرري خوبست که در اخرش سود باشد مانند فارکس.من در اين زمينه مبلغ بسياري ضرر کردم ولي در حال حاضر علاوه بر جبران ضررم سود هنگفتي ميکنم.به يکيار مطالعه مي ارزد.

به اميد روزي که همه ايرانيان زندگي بهتري داشته باشند.

موفق با شيد.
با سلام خمت کليه عزيزان
من حدود 3 سال است که بطور نامنظم و 6 ماه منظم به اينکار مشغولم
از اينکه ديگران به اينکار نيز مي پردازند خوشحال هستم
من به تازگي توانستم از مرحله زيان به مرحله سود انهم اندک برسم
اما اعتقاد زياد دارم که اين کار سود آوري زيادي داره چون من مي خواهم جز ان درصد کساني باشم که برندگان اين بازار اند
پس بايد با هم و دادن اطلاعات و نحوه پيشبيني حرکت بازار بتوانيم از اين بازار که در روز بيش از 1000 ميليارد دلار جابجائي دارد سود ببريم
در ضمن ان عزيزاني که مطلب ميفرستند سعي کند با ارسال منحني ها و نحوه استفاده از خطوط به فهم اين بازار به ديگران کمک کنند
منتظر مطالب شما هستم
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: جايگاهم آسمان است...
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

پست توسط atropak »

حالا با اين همه صحبت ها که شد ، ما چه جوري مي تونيم توي Forex سرمايه گذاري کنيم ؟
حداقل سرمايه براي اين کار چه قدره؟
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

Re: بازار ارز (فارکس-Forex) - شناخت، بررسی و تحلیل های روز

پست توسط sidewinder »

آقایون در مورد EFX چی میدونید؟ تو ایران هم نماینده داره؟ تو سرمایه که ازش خوب ننوشته البته یکی میگه خوبه یکی میگه بده.
ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”