شما اسم این را کلاهبرداری نمیگذارید؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 284 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

شما اسم این را کلاهبرداری نمیگذارید؟

پست توسط saeed_hz »

با سلام خدمت تمامی دوستان .
مسئله ای بسیار مهم برایم چندمدتی است پیش آمده که با توجه به اهمیت موضوع و جلوگیری از ضررهای مالی برای سایر اعضای سایت خواستم در جریان آن قرار گیرند.
من از بهمن ماه سال 85 عضوی سایت [External Link Removed for Guests] که بنا به گفته مسئولان سایت برای خرید و فروش اینتر نتی با مدیریت جناب آقای مسعود جهانتیغی شده ام و اقدام به خرید انواع اجناس(از قبیل یخچال خودرو و mp3 player و mp4 player و غیره در تعداد زیاد) کرده ام که تا کنون نیز مبلغ نزدیک به 500000 تومان به عنوان پیش پرداخت نیز در حساب این شخص واریز کرده ام.بنا به گفته مسئولان سایت قرار بود که قبل از عید این اجناس را تحویل بگیریم.ولی الان که اول خداد 86 هست مسئولین سایت علاوه بر اینکه خریدها رو تحویل نداده اند ،هیچ ، در هر بار تماس از طریق موبایل با ایشان(تو سایت موبایلشان هست)، یا خاموش کرده اند یا دایورت کرده اند به شماره های مختلفی که به خیال خودشان با ترفندهای مختلف نمیخواهند تماسها را جواب بدهند.و گاها از طریق اس ام اس جواب میدهند که :در هفته جاری ارسال میشوند و هنوز چهار ماه است که خبری نیست و با اینکه میگویند(اس ام اس) پولتان را پس میدهیم..و با کمال تاسف جدیدا مشاهده کردم که قبل از تحویل اجناس ، اجناس تازه ای را برای فروش گذاشته اند.
1-حالا از دوستان کسی هست که مثل من از این سایت خرید کرده باشد؟
2-از مدیران و دوستان خواهشمند در گرفتن اجناس یا پول آنها کمکم کنن.
3-هیچ وقت قول این سایتها رو نخورید.
نام کاربری من در این سایت "سعید" میباشد.
از مدیران سایت عاجزانه خواهش میکنم که این تاپیک پاک نکنند تا علاوه بر اطلاع رسانی سبب عکس العمل مدیر این شود.
ممنون.
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 257 بار

پست توسط Saeid12345 »

saeed31861,
دوست من شما اشتباه کرديد که فريب شعارهاي يک سايت نامعتبر را خورديد. الان قبل از اينکه دير بشه و تعداد شاکيان افزايش يابد برو شکايت کن تا پولت رو پس بگيري. :D
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط saeed_hz »

چطوری؟از این سایت فقط یک موبایل در اختیار دارم.از طریق شکایت از شخص صاحب موبایل؟
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 
Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-اهواز
سپاس‌های دریافتی: 3 بار
تماس:

پست توسط shahram_sampad »

بی خیال بابا همین جوری الکی الکی پول واریز کردید؟؟؟؟ البته باید از اول میدونستید که عاقبت شبکه های هرمی این چنین است....
اگر 1% شک هم داشتید باید از فامیل این یارو میفهمیدید که احتمالا کلاه برداره ...آخه مگه کسی فامیلشه میذاره جهان تیغی(یعنی همه جهان رو تیغ میزنه) حتما اسمش هم قلابیه :grin: :grin: ::ns :x :-o :-(
عمریست که از حضور او جا ماندیم/ در غربت سرد خویش تنها ماندیم/ او منتظر ماست که ما برگردیم/ ماییم که در غیبت کبرا ماندیم
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط saeed_hz »

از دوستان اگر کسی روش و نوع شکیتم رو توضیح بده ممنون میشه.
سوالی هم که برام مطرح شده اینه که آیا واقعا کسی غیر من از اونجا خرید نکرده.بت توجه به کنتور اون سایت 1500 نفر عضو داره
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72642 بار
سپاس‌های دریافتی: 31670 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

saeed31861
متاسفانه اين موارد و کلاهبرداري از طريق سايتها بارها ديده شده و .... :-P
اگر فيش يا قبضي که مشخص کند پولها را به احساب اين فرد واريز گرده‌ايد در اختيار داريد و سند يا توافقنامه‌اي بين شما وجود داره که اين اجناس توسط شما خريداري شده و پول به عنواني داده شده ميتونيد با استفاده از اون عليه اين فرد شکايت کنيد

موضوعي که در حال حاضر به نوعي ميزان اعتبار يک سايت رو نشون ميده، وجود انجمن براي بحث و پاسخگويي در قبال سوالات و مشکلات يک سايت با هر نوع محتوايي هست، در حال حاضر در تمام دنيا اين مقوله مرسوم هست، از سايتهاي نرم افزاري، يا شرکتهاي بزرگ توليد کننده لوازم الکترونيکي تا ارائه دهندگان خدمات هاستينگ و .... همگي بخشي به عنوان انجمن پشتيباني دارند که با توجه به رونق و نحوه‌ي برخورد و به طور کلي سطح فعاليت در اون به ميزان اعتبار يک سايت و محصولاتي که ارائه ميده پي برد، يکي ديگر از موارد، طراحي و ظاهر سايت هست، سايتهايي که طراحي مهندسي و خوبي ندارند، احتمالا توسط افراد سودجو و بدون اطلاعات ايجاد شده که ميتونه زنگ خطر باشه
به هر حال توجه به اين موارد ميتونه ما رو در پي‌بردن به اعتبار يک سايت کمک کنه
بايد هوشيار بود
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط saeed_hz »

اصلاحیه:
از دوستان اگر کسی روش و نوع شکایتم رو توضیح بده ممنون میشم.
سوالی هم که برام مطرح شده اینه که آیا واقعا کسی غیر من از اونجا خرید نکرده.با توجه به کنتور اون سایت، 1500 نفر عضو داره
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط saeed_hz »

shahram_sampad نوشته شده:بی خیال بابا همین جوری الکی الکی پول واریز کردید؟؟؟؟ البته باید از اول میدونستید که عاقبت شبکه های هرمی این چنین است....
اگر 1% شک هم داشتید باید از فامیل این یارو میفهمیدید که احتمالا کلاه برداره ...آخه مگه کسی فامیلشه میذاره جهان تیغی(یعنی همه جهان رو تیغ میزنه) حتما اسمش هم قلابیه :grin: :grin: ::ns :x :-o :-(

شهرام جان میدونم اشتباه شده .عوض اینکه دله منو هم تو تیغ نزنی(با حرفات) ،راهکار بده.
ممنون
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط saeed_hz »

در ضمن فکر کنم لااقل اسمش درسته چون حساب به اسمه خودشه؟شما نظر تون چیه؟
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط saeed_hz »

Mahdi1944 نوشته شده:saeed31861
متاسفانه اين موارد و کلاهبرداري از طريق سايتها بارها ديده شده و .... :-P
اگر فيش يا قبضي که مشخص کند پولها را به احساب اين فرد واريز گرده‌ايد در اختيار داريد و سند يا توافقنامه‌اي بين شما وجود داره که اين اجناس توسط شما خريداري شده و پول به عنواني داده شده ميتونيد با استفاده از اون عليه اين فرد شکايت کنيد

موضوعي که در حال حاضر به نوعي ميزان اعتبار يک سايت رو نشون ميده، وجود انجمن براي بحث و پاسخگويي در قبال سوالات و مشکلات يک سايت با هر نوع محتوايي هست، در حال حاضر در تمام دنيا اين مقوله مرسوم هست، از سايتهاي نرم افزاري، يا شرکتهاي بزرگ توليد کننده لوازم الکترونيکي تا ارائه دهندگان خدمات هاستينگ و .... همگي بخشي به عنوان انجمن پشتيباني دارند که با توجه به رونق و نحوه‌ي برخورد و به طور کلي سطح فعاليت در اون به ميزان اعتبار يک سايت و محصولاتي که ارائه ميده پي برد، يکي ديگر از موارد، طراحي و ظاهر سايت هست، سايتهايي که طراحي مهندسي و خوبي ندارند، احتمالا توسط افراد سودجو و بدون اطلاعات ايجاد شده که ميتونه زنگ خطر باشه
به هر حال توجه به اين موارد ميتونه ما رو در پي‌بردن به اعتبار يک سايت کمک کنه
بايد هوشيار بود

اقا مهدی تعداد خریدهام تو سبد خریدم ثبت شده و فیشهای واریز وجه رو هم دارم.در صورت شکایت علیه این فرد آیا ممکنه نام کاربری منو حذف کنه؟در این صورت سبد خریدم که سند خرید منه هم حذف میشه.پس چکار کنم؟
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72642 بار
سپاس‌های دریافتی: 31670 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

saeed31861 جان
اينها اعتباري ندارند، مگر اينکه امکان چاپ وجود داشته باشه و در آن به نوعي موردي براي اعتبار وجود داشته باشه، مثل مهر، امضا ، آرم و علامت ثبت شده و معتبر و امثال اون
اينکه در سبد خريد شما وجود داره، هم کاملا تحت کنترل مدير سايت هست و هم به راحتي امکان تغيير و حذف اين اطلاعات وجود داره، البته ميتونيد براي اطمينان از تک تک اين مواردي که در سبد خريد شما وجود داره به هر نحوي کپي و تصوير برداري کنيد، به هر شکلي که ميتونيد از اطلاعات موجود مدرک تهيه کنيد، بعد با مراجعه به يک وکيل ميتونيد در مورد قابل استناد بودن اونها بحث کنيد، اما قبل از هر اقدامي با وکيل مشورت کرده و تا حد امکان مدارکي که ميتونيد تهيه کنيد
در ضمن اگر آدرسي از اين فرد داريد ميتونيد حضورا با اين فرد ملاقات کنيد، شتيد مشکل راحت‌تر حل بشه :-(
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط saeed_hz »

حتما با یک وکیل مشورت میکنم.
به نظرت تهیه پرینت از صفحات شخصی ام و سبد خریدم که تک تک اجناس با قیمت و تعداد نشان داده شده اند از لحاظ اثبات ادعام میتونه قانع کننده باشه.که در صفحه پرینت url سایت هم چاپ میشه
ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”