تاپيک جامع Paypal

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72642 بار
سپاس‌های دریافتی: 31670 بار
تماس:

تاپيک جامع Paypal

پست توسط Mahdi1944 »

خدمات PayPal

با توجه به نیاز مبرم کاربران ایرانی جهت انجام خریدهای مطمئن اینترنتی از طریق سیستم های پرداخت آنلاین همچون کارتهای اعتباری و PayPal و همچنین با هدف ارائه اینگونه خدمات بصورت حرفه ای و امن از یکطرف و پیگیری واحد تجارت الکترونیک شرکت فن آوری اطلاعات کیانا نسبت به حصول قراردادی مطئمن با یکی از شرکتهای معتبر انگلیسی جهت ارائه این محصولات در ایران از طرف دیگر، بستر ارائه اینگونه خدمات فراهم گردید.

پارسی نیک به عنوان اولین مرکز ارائه دهنده خدمات حرفه ای تحت وب در ایران، با این حرکت، گامی بزرگ در جهت گسترش خدمات آنلاین خود برداشته و توانسته است با گسترش خدمات خود من جمله میزبانی وب، ثبت دامنه، فروش سرور اختصاصی و VPS، فروشگاه الکترونیکی و ... این نوع خدمات را نیز به خانواده خود تقدیم نماید.

آشنایی با PayPal

در حقیقت PayPal یک حساب آنلاین اینترنتی است که از ارائه اطلاعات محرمانه مانند شماره کارت، شماره حساب و غیره دوطرف فروشنده یا خریدار خودداری کرده و در عین حال امنیت خاطر هردو را نیز فراهم می نماید. شما با استفاده از یک حساب PayPal براحتی و بدون هیچگونه دردسر می توانید اقدام به خرید محصولات مختلف (که هم اکنون تقریبا کلیه سایتهای معتبر امکان آنرا فراهم کرده اند) نموده و همچنین محصولات و خدمات خود را از طریق آن به دیگران ارائه کرده و دستمزد خود را آنلاین در حساب PayPal خود دریافت نمائید.
هم اکنون حسابهای اینترنتی PayPal به عنوان یکی از معتبرترین حسابهای آنلاین دنیا شناخته شده و مخصوصا به هنگام استفاده از سایت بزرگ Ebay و همچنین تقریبا کلیه سایتهای دیگر (بدلیل اینکه به عنوان یک درگاه (GateWay) نیز شناخته می شود) کاربرد فراوانی دارند. اگر قصد استفاده از eBay را داشته باشید، این موسسه از شما میخواهد تا حسابی در PayPal باز کنید. در ضمن از سرویس PayPal برای انتقال موارد شخصی مانند جمع کردن پول برای گروه، تیم ورزشی و یا حتی خرید و قروشهای شخصی نیز استفاده میشود.
از آنجا که ایجاد اینگونه حسابها با توجه به محدودیت کشور ایران در اینترنت، تقریبا غیرممکن می باشد، اما با توجه به روابط قوی تجاری سایت پارسی نیک با مراکز معتبر تجاری در خارج از کشور و همچنین سابقه کار بیش از 5 سال با این نوع حسابها، هم اکنون این امکان محیاست که شما هم برای خود حساب PayPal بنام خودتان و کاملا مستقل داشته باشید.
البته این سایت هم اکنون توسط کشور آمریکا جهت استفاده ایرانیان بسته شده که جهت دسترسی به آن می بایست از طریق Remote Desktop و یا استفاده از بستر V_P N اقدام نمائید. اما بهرحال با توجه به اینکه جهت افتتاح اینگونه حساب می بایست کارت اعتباری معتبر، آدرس دقیق و مشخصات درست ارائه دهید لذا کلا تائید یا اصطلاحا Confirm این حساب خود به عنوان یک سرویس در سایتهای مختلف تجارت الکترونیک توسط کشورهائی که هنوز توسط PayPal پشتیبانی نمی شوند، محسوب می گردد.

منبع: Parsinic
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

سئوالي که اکثر دوستان ميپرسند اينست که هرچند ميدانند paypal چيست اما نميدانند که واقعا چيست! و چه امکاناتي دارد. در پاسخ به اين دوستان اقدام به تهيه اين مطلب نمودم و در اين رابطه بايد بگويم که paypal يک سرويس واسط براي خريدهاي آنلاين است. امروزه حدود 96.2 ميليون نفر در سراسر دنيا از اين سرويس براي انتقال پول از طريق ايميل بين خود استفاده ميکنند. اين سرويس آنچنان داراي اعتبار و اعتماد شده است که بالغ بر 95 درصد خريداران ebay از آن استفاده ميکنند.

paypal بعنوان يک واسط مالي به مردم امکان ميدهد تا بدون رويت مشخصات کارت اعتباري يا اطلاعات بانکي يکديگر نسبت به ارسال پول اقدام نمايند. براي استفاده از سرويس paypal فقط به يک آدرس ايميل معتبر و يک کارت اعتباري يا حساب بانکي معتبر نياز داريد. به دليل سادگي مصرف، paypal مورد توجه بسياري قرار گرفته است.

اين سرويس براي خريداران رايگان است و از فروشندگان مبلغي بين 1.9% تا 2.9% انتقالي را طلب ميکند. که 2.9% براي مبالغ زير 3000 دلار امريکاست و براي 3000 تا 10000 دلار ميزان 2.5% کسر ميگردد و براي 10000 تا 100000 دلار ميزان 2.2% و نهايتا براي انتقال بيش از 100000 دلار ميزان 1.9% مبلغ را دريافت ميکند. بنابراين بعنوان فروشنده بهتر است راهي بيابيد که مبلغ انتقالي را افزايش دهيد تا پول کمتري بپردازيد.

اگر قصد استفاده از ebay را داشته باشيد، اين موسسه از شما ميخواهد تا حسابي در paypal باز کنيد. در ضمن از سرويس paypal براي انتقال موارد شخصي مانند جمع کردن پول براي گروه، تيم ورزشي و يا حتي خريد و قروشهاي شخصي نيز استفاده ميشود.

اگر قصد فروش وسايل شخصي خود را داريد، خريدار ميتواند از طريق paypal پول شما را بدهد.

عده اي سئوال ميکنند که آيا paypal امن است؟ در جواب بايد بگويم که paypal به امنيت بانکهاي آنلاين است. هرچند که هيچ سيستمي صددرصد امن نيست اما paypal تا حد ممکن سعي کرده تا جلوي مسائل کلاهبرداري و خطاها را بگيرد. به نظر ميرسد که موسسه ديگري همتاي paypal نخواهيد يافت.

اين سرويس با بهره گيري از بهترين متخصصين در تمام زمينه هاي کاري خود توانسته جلوي پرداختهاي ناخواسته از حساب شما را بگيرد. درضمن خريدهاي تا سقف 1000 دلار ebay از طريق paypal بيمه ميشود.

براي شروع بهره برداري از paypal ميتوانيد اقدام به باز کردن يک حساب شخصي بنمائيد. از اين حساب ميتوانيد اقدام به خريد از ebay کرده و براي ارسال يا دريافت پول از آن استفاده کنيد. امکان ارسال وجه از طريق ايميل براي 55 کشور و منطقه وجود دارد. محدودين اين نوع حساب آنست که فقط از حسابهاي ديگر paypal ميتواند وجه دريافت کند و قابليت اخذ وجه از کارت اعتباري يا کارت بانکي را ندارد. اين سرويس (باز کردن حساب و نقل و انتقال پول) مجاني است. اين حساب محدوديت دريافت ماهانه دارد.

حساب premier علاوه بر قابليتهاي حساب شخصي، توان دريافت کارت اعتباري، کارت بانکي و حساب بانکي را هم دارد. بعلاوه مشخصه هايي مانند سبد خريد و گزارش پرداخت نيز دارد. داشتن اين نوع حساب مشمول پرداخت هزينه است.

نوع ديگر حساب، بيزنسي است و مخصوص افرادي است که کارهاي تجاري بزرگتر دارند و يا فروشگاه آنلاين را اداره ميکنند. اين حساب ميتواند تحت نام بيزنس شما باشد. امکانات اين سيستم بسيار خوب است. براي استفاده از اين حساب هم بايد پول پرداخت نمائيد.

حساب paypal را ميتوان در چند دقيقه باز کرد. کارهاي بررسي اعتبار قبلا بوسيله موسسه کارت اعتباري و بانک شما انجام شده است. حال بايد به paypal بگوييد که اطلاعات شما را به ايميلتان وصل کند. اطلاعات شما بصورت محرمانه نزد paypal ميماند و ايميلتان بعنوان paypal id واحد شما مصرف ميشود. آدرس ايميل و آدرس ارسال بسته شما تنها اطلاعاتي است که به رويت در ميآيد.

ميتوانيد به paypal بگوييد که فقط در صورت خريد، از حسابتان پول بردارد. در صورت ارسال پول، paypal فورا پول را ميفرستد و بعد از حساب شما برداشت ميکند. اين روش رايگان است. روش ديگر اينست که پولي به paypal بفرستيد و آنرا در حسابتان نگه داريد. اين روش نيز مجاني است. واريز پول به حساب شما نيز از طريق paypal انجام ميشود. چون اين انتقال هزينه اي ندارد لذا 8 روز کاري طول ميکشد تا پول به حسابتان واريز گردد. روش کار نيز مانند سيستم بانکي آنلاين است.
سايت اينترنتي پارسي نيک، به عنوان يکي از سايتهاي پيشتاز در زمينه ارائه خدمات paypal در ايران، مي تواند در اين زمينه جوابگوي نيازتان باشد. جهت کسب اطلاعات بيشتر برروي لينک زير کليک کنيد

براي کسب اطلاعات بيشتر و استفاده از اين سرويس به وب سايت [External Link Removed for Guests] مراجعه نمائيد.

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1699 بار

پست توسط Achilles »

PayPal استفاده از این سایت رو برای کاربران ایرانی بست !

وقتی داشتم امروز یک حساب تو PayPal باز میکردم این پیغام جلوم باز شد :

Error 3028. You have accessed your account from a sanctioned country. Per international sanctions regulations, you are not authorized to access the PayPal system. For more information about your PayPal account status, contact complianceverifications@paypal.com.

یعنی اینکه PayPal تا اطلاع ثانوی برای ایرانیا تعطیله !!! :-?
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 »

Achilles نوشته شده:PayPal استفاده از این سایت رو برای کاربران ایرانی بست !

وقتی داشتم امروز یک حساب تو PayPal باز میکردم این پیغام جلوم باز شد :

Error 3028. You have accessed your account from a sanctioned country. Per international sanctions regulations, you are not authorized to access the PayPal system. For more information about your PayPal account status, contact complianceverifications@paypal.com.

یعنی اینکه PayPal تا اطلاع ثانوی برای ایرانیا تعطیله !!! :-?
به نظرت تقصیر ماست یا اونها؟ :-x :-x

مهدی دوست من

من می خوام یک حساب یک ساله V_P N بگیرم تا بدونم اولا سری به حسابام بزنمکه چند ماهی ازشون بی خبرم و ثانیا این که از سیتم paypal استفاده کنم ولی یک چیزی منو به شک می بره . اومدیم و دولت ایران دوباره یک کاری کرد که جلوی وی پی ان ها هم گرفته شد . آیا ممکنه؟ البته فروشنده ها میگن که این کار امکان پذیر نیست ولی به هر حال زمانی میگفتن الترا سوفت آخر فیلتر شکنه ولی می بینیم که الان جلوی اون رو هم گرفتن . به نظرت میشه به وعده های این شرذکتها اعتماد کرد یا اینکه ماهانه بگیریم بهتره ؟
از کجا معلوم که این سیستم توسط خود مخابرات برای در اوردن پول اضافی از جیب ما آدمای بد بخت ایجاد نشده
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

Achilles جان
Paypal مدتهاست که استفاده از خدماتش رو براي ايرانيان بسته، موضوع جديدي نيست
حالا جالبه بدونيد اين سرويس متعلق به ميلياردر ايراني يعني pierre omidyar هست (همون مدير ebay)
Mehdi2224 جان
اگر منظورتون از حسابها ، حسابهاي Egold هست که دور V_P N هاي عادي (shared) رو خط بکشيد، تمام اونها در بلک بيست ايگولد هستند، فقط ميتونيد با V_P N هاي IP اختصاصي از اون استفاده کنيد
براي استفاده از paypal هم به اين سادگي نيست که حساب رو باز کنيد و بدون مشکل از اونه استفاده کنيد، پيپال به کوچکترين فعاليتها و حتي تنظيمات حساس هست، حتي بايد به پولهاي ارسالي هم خودتون اطمينان داشته باشيد، مثلا اگر از حسابي که به هر دليلي پول اون غير مجاز هست (دزدي، دامدهاي نامشروع و ....) به حساب شما پولي واريز بشه بايد دو اون حساب رو خط بکشيد و يا سريعا اون رو refund کنيد، در غير اين صورت مطمئن باشيد در کمتراز 7 روز حساب شما limit خواهد شد
با IP هاي اشتراکي و از ايران هم به همين شکل، نميتونيد با اونها وارد بشيد (از جمله V_P N هاي Shared)
در مورد V_P N هم تقريبا بستن اين سيستم محال هست، به خاطر ساختار لايه‌اي که داره، اما نميشه گفت هرگز قادر به بستن اون نخواهند بود، در مورد اينکه سيستم رو خود مخابرات ايجاد کرده باشه، هم بيشتر به يک شوخي شبيه هست تا جدي :-)
به هر حال اگر خواستيد براي اين مصارف بگيريد بهتره به صورت ماهيانه و با IP اختصاصي بگيريد، چون اگر به هر دليلي با اون IP شناسايي شديد و يا مثلا پيپال شما ليميت شد ديگه هرگز با اون نميتونيد مجددا حساب جديدي ايجاد کنيد
در مورد باز کردن پيپال هم به اين سادگي نيست
شما بايد آدرس، تلفن، کارت اعتباري و حساب بانکي از کشوري که به نام اون باز ميکنيد داشته باشيد و تمام اين اينها بايد تاييد شده باشند (Verify خواهند شد)، در غير اين صورت به کوچکترين دليلي شما رو limit خواهند کرد و در اون صورتي هيچ کاري از شما ساخته نخواهد بود، چون هيچ نوع تاييديه‌اي نداريد، همينطور افزاد ميتونند خيلي ساده مبالغي که به ازاي خدمات و ... براي شما ارسال کردند رو پس بگيرند (Chargeback)، پس پيپال وريفاي نشده تقريبا هيج ارزش و اطميناني نداره، بايد حداقل با چند مورد از مواردي که بالا عرض کردم وريفاي شده باشه حساب تا قابل استفاده و اطمينان بشه، اما باز هم پيپال قوانين سخت گيرانه و دقيقي داره، در کل کار با پيپال ريسک بالايي داره، اما از طرفي هم بيشتر مبادلات مالي اينترنتي از طريق اون انجام ميشه (بيش از 100 ميليون کاربر داره و .... و همه جا ميپذيرند)
موفق باشيد

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Achilles »

Mahdi1944, دوست خوبم

ممنون از راهنمائيت، يه سوال داشتم :

الان اکانت من ليميت شده، اگر با استفاده از V_P N تو پيپال يه اکانت جدید با يه آدرس ايميل ديگه باز کنم ولي همون شماره کرديت کارت قبلي رو بدم ، مشکلي پيش نمياد ؟

اگه مشکل پيش مياد، چجوري ميتونم دوباره اکانت قبلي رو فعال کنم ؟
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

Achilles جان
جواب سوال اولتون که منفي هست، هر کرديت کارد فقط براي يک اکانت قابل استفاده هست
در مورد در اوردن از ليميت هم بستگي داره که چطور و به چه دليلي ليميت شده باشه و براي باز کردنش چي از شما خواسته باشند، مثلا مدارک شناسايي و ....
در ايميلي که بعد از ليميت شدن براتون اومد چي از شما خواسته بود و به چه دليلي اون رو ليميت کرده؟

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Achilles »

دو تا درخواست داره :

یکی اینکه میگه به من اجازه بده تا از کردیت کارتت 1.95$ برداشت کنم و توی صورتحسابت یه شماره 4 رقمی میاد و اونو باید وارد کنی تا expanded user بحساب بیای

دوم اینکه میگه قبض آب ، برق تلفن رو برام آپلود یا فکس کن تا آدرستو تطبیق بدم.

یه سوال : قبض حتما باید به اسم خودت باشه ؟ قبض ساختگی نمیشه فرستاد؟
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 »

شما بايد آدرس، تلفن، کارت اعتباري و حساب بانکي از کشوري که به نام اون باز ميکنيد

اگر در یکی از شعب بانکهای خارجی درایران مثلا بانکهای امارات و یا یک بانک ترکیه ای به طور مستقیم حساب بانکی باز کنم میتونماز اطلاعات اون به طور مستقیم برای تایید پی بال استفاده کنم .

در مرود آی پی اگر من منظورتون رو درست فهمیده باشم یعنی هر دارنده حساب پی بال باید تا مدتها فقط از یک آی پی که مال ایران نیست برای چک کردن حسابهای خودش استفاده کنه ؟

و حرف اخر اینکه اگر اطلاعات حساب بانکی من مربوط به یک کشور خارجی باشه ولی در فرم ثبت نام محل تولد رو ایران بنویسم باز هم آش همون آشه یا اینکه اینجا کمی فرق قائل میشن ؟
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

Achilles جان
اگر براي باز شدن حساب انجام يکي از اونها کافي هست که خيلي ساده اجازه‌ي برداشت از کرديت کارد رو بديد، چون همين پول به حساب خود شما واريز ميشه، براي قبض هم ميتونيد قبضي پيدا کنيد از همون شهري که آدرس داديد و خودتون با فتوشاپ اون رو تغيير بديد، اگر از کشورهايي غير امريکا، کانادا و کشورهاي اروپايي باشه معمولا با همين قبض قبول خواهند کرد و استعلام نميکنند، اما براي کشورهايي که نام بردم به هيچ وجه نميتونيد چنين کاري انجام بديد
Mehdi2224 جان
بايد حساب در شعبه واقع در کشوري باشه که شما پيپال رو به عنوان اون کشور باز ميکنيد، در غير اين صورت با مشکل عدم مطابقت محل سکونت با کشوري که حساب بانکي در اون واقع شده مواجه خواهيد شد
در مورد IP هم خير، تا 200 IP در ماه معمولا مشکلي نيست، اما دو شرط رو بايد داشته باشه:
1- از IP هاي غير مجاز و از کشورهاي تحريم شده نباشه
2- IP در همون لحظه توسط کارير ديگري که در پيپال لاگين کرده مشترک نباشه، مثلا اگر شما از IPهاي Shared استفاده کنيد و در همون لحظه شما و يکي از افرادي که از IP شما به صورت اشتراکي وارد ميشوند با هم در حساب پيپال خود وارد بشيد، بي‌شک هر دو limit خواهيد شد (اين موضوع رو شخصا تجربه کردم، البته براي دو تا پيپال که خودم براي تست باز کرده بودم، و به محض ورود، هر دو رو ليميت کرد)
اما پيپال به IP هايي که فردي با اون وارد شده و ليميت شده تا مدتي بين 1 تا 3 ماه حساس هست، احتمال ليميت شدن با ورود با اون IP خيلي بالا هست
در مورد محل تولد هم اطلاع دقيقي ندارم، اما شديدا توصيه ميکنم در شرايط فعلي هيچ نامي از ايران نبريد، شايد روزي وضعيت به گونه‌اي ديگه رقم خورد و ....

New Member
نمایه کاربر

پست توسط NeWeB »

سلام خدمت شما دوستان عزيز
اين اولين پست من تو سايت شما هست :(

من مشكلي دارم اميدوارم بشه به كمك شما دوستان حلش كنم.

اكانت پيپال من ليميت شده . (دليل ليميت شدن استفاده نا معمول از كرديت)

اول از من قبض خواست من هم براش يه قبض ساختگي فرستادم و اون قبض مورد قبول واقع شد.

ولي الان هنوز اكانت ليميت هستش و از من مي خواد كه هيستوري كرديت رو براش بفرستم .

ولي متاسفانه من كرديت رو ندارم و يك نفر با گرفتن 7000 توماه كرديت مجازي درست كرد و من اكانتم رو ورفاي كردم
(كه واقعاً اشتباه كردم بايد يكي مي خريدم ) :lol:

حالا بنظر شما ميشه من يك كرديت كارت بخرم و دوباره در همين اكانت ليميت شده پيپال Add كنم
بنظرتون با اين كار از ليميت در مياد ؟‌

منتظر جواب شما دوستان هستم :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

NeWeB جان
ورود شما رو به انجمن خوش‌آمد عرض ميکنم
متاسفانه نميشه زمان ليميت بودن تغييري در اطلاعات اکانت ايجاد کرد
اگر مبلغ زيادي در اون نداريد بهتره اکانت ديگري اين بار با استفاده از اطلاعات حقيقي ايجاد کنيد تا چنين مشکلاتي رخ نده

ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”