تاپيک جامع Paypal

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member
نمایه کاربر

پست توسط NeWeB »

مرسي از پاسختون و خوش آمد گويي :razz:

والا من الان 30$ توش دارم .

يه سوال ديگه امكانش نيست اون طرف كه پول رو به حساب من ريخته الان پول رو پس بگيره و باز به حساب خودش منتقل كنه؟

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72642 بار
سپاس‌های دریافتی: 31670 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

NeWeB جان
براي refund کردن نياز به مدارک و دلايل قابل قبول براي paypal داره و به اين سادگي نيست، مخصوصا که اکانت شما ليميت شده اين کار ريسک رو براي فرد مورد نظر هم بالا ميبره و ممکنه به اکانت اون فرد هم حساس بشن
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
New Member
نمایه کاربر

پست توسط NeWeB »

واقعاً از راهنمايي شما و پاسخهاي سريعتون ممنونم. :razz:

من در زمينه سيستم مديريت محتوا ( جوملا ) تخصص دارم اگه نيازي به كمك در اين زمينه داشتيد در خدمت هستم.
[External Link Removed for Guests]
من اسم سايتم رو نوشتم اگه از نظر قوانين مشكل داره بگين برش ميدارم .

اميدوارم بتونم جبران كنم. :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: mr_grimi2@yahoo.com
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

پست توسط grimi »

از تمام اطلاعات كامل و روشن شما دوستان ممنون
من مي خواستم به دونم چه جوري مي شه حساب آنلاين طوي پايپال يا هر شر كت معتبر هم ده پايپال چون من نياز شديدي به يك حساب آنلاين دارم اگر دوستان و مهدي جان كمكم كنيد ممنون مي شم
:) :grin: :-D
به خدا نگو مشكلي بزرگي دارم ; به مشكل بگو خدايي بزرگ دارم!
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

grimi جان
متني که فرستاديد مفهوم نيست :?
اما بهتره بفرماييد براي کار با چه سايتي ميخواهيد تا ببينيم چه روشهايي با توجه به تمامي شرايط مناسب‌تر هست، مثلا اگر WebMoney رو پشتيباني کنه، بهترين گزينه‌ هست در حال حاضر
بعد از اون ايگولد
و در رده‌ي آخر پيپال، چون واقعا ريسک بالايي داره و تا امکانش وجود داره بايد از اون اجتناب کرد و به سمت راههاي ديگه رفت که داراي ريسک کمتري باشه،البته اگر آشنايي در خارج داشته باشيد (اروپا يا آمريکا) ميتونيد با نام، مشخصات، کرديت کارد و حساب ايشون حساب رو باز کنيد و از اون استفاده کنيد (البته مسلما مالک حساب شما نحواهيد بود در اون صورت)

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: برج عاج
سپاس‌های ارسالی: 228 بار
سپاس‌های دریافتی: 363 بار

پست توسط javedan-seda »

با سلام دوستان ميخوام بدونم چطوري ميشه يک حساب paypal خودم درست کنم. که درعين حال خطر ليميت شدنش کمباشه

ممنون
ابلها مردا! من عدوی تو نیستم من انکار توام
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

javedan-seda جان
اگر مباحث قبلي رو مطالعه کنيد به جواب خواهيد رسيد، امنترين راه استفاده از هويت واقعي دوست يا آشنايي هست که در کشور ديگه‌اي زندگي ميکنه، در اين صورت اگر ليميت هم بشه، به راحتي ميشه اون رو unlimit کرد

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: mr_grimi2@yahoo.com
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

پست توسط grimi »

مهدي جان من هحتياج به يك سري لوازم و بروشور و مجله هاي تخصصي دارم كه متاسفا نه در ايران نمايندگي فروش نداره براي همين مجبور به خريد از طريق اينترنت بايد بكنيم حالا من احتياج به اعتبار مالي آنلاين دارم حالا براي برطرف شدن نياز من من رو راهنمايي كن
راستي مي شه در مورد كارت هاي MASTER CARD_VISA CARD_و اين جور كارت ها و طرز تهيه در ايران وحدود هزينه براي استفاده از اين كارت ها وپيپال و....( به غير از هزينه موجودي حساب) توضيح كامل براي من مبتدي وتازه كار (در اين جور كار ها) رو بده
ممنون
به خدا نگو مشكلي بزرگي دارم ; به مشكل بگو خدايي بزرگ دارم!
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

grimi جان
اينجا تاپيک paypal هست، اگر ميخواهيد در مورد ديگر حسابها و يا ديگر روشهاي پرداخت آنلاين سوال کنيد، لطفا تاپيک جديدي براي سوالتون ايجاد کنيد
در مورد سوالتون هم اول از همه به سايتي و شرکتي مربوط هست که ميخواهيد از اون خريد کنيد، بايد بررسي کنيد ببينيد اون سايت چه روشهايي براي پرداخت رو پشتيباني ميکنه و از اين ميان برترين اونها رو مشخص کرد
پس ابتدا سايتي که قصد خريد از اون داريد رو معرفي کنيد
چون فکر ميکنم موضوع به پيپال مربوط نباشه، لطفا ادامه سوالتون رو به عنوان تاپيک جديد ارسال کرده تا هم نظم مطالب بيشتر بشه و هم موضوع فعلي منحرف نشه :D

New Member

پست توسط arsalan_rad »

با سلام به همه به خصوصadministrator محترم
دوست عزیز صد درصد سوالم تکراری هستش ول اگه شما لطف کنی دقیق برام دقیق توضیح بدی گره از مشکلم وا میشه ایشا..
ببینید من یه حساب paypal دارم با پشتوانه ویزا کارت و چون شماره کریدیت کارت من رو خواست و من بهش گفتم وریفای هم شد ولی اد بانک نشده که میدونم مهم نیست.من اون موقع که وریفای کردم با اکانت ماهواره ای که خودت میدونی ip اون اصلا نشون دهنده ایرانی بودن شما نیست وارد شده بودم و کار میکردم.اما یه بار اشتباه کردم و با الترا سورف وارد شدم ولی بعد که اومدم دیدم لیمیت شده.
حالا من با توجه به اینکه مشخصات خودم رو که ندادم،مشخصات امریکا رو دادم و حالا من نمیتونم اونها رو با سند رو کنم،باید چیکار کنم؟؟و دوم اینکه اصلا این مشخصات رو کجا از من میخواد چون تا حالا از من هیچی نخواسته جز یه ایمیل که 2 بار ارسال کرده و نوشته حسابت رو ریستور کن.
من سعی کردم کامل توضیح بدم اگه طولانی شد من رو ببخشید.
با آرزوی سربلندی روز افزون
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

arsalan_rad جان
متاسفانه اگر اطلاعات رو نادرست و غير واقعي داديد و با توجه به اينکه حساب شما آمريکايي هست (بيشترين سطح تاييديه براي آمريکا لازم هست و تمام مواردي که وارد ميکنيد نياز به تاييد شدن دارند) متاسفانه نميشه کاري کرد
در مورد نحوه‌ي و نوع مدارک مورد نياز هم در همون ايميل معمولا توضيح داده ميشه، مثلا از شما درخواست ميشه که وارد Security ‍Center يا Help Center و .... (در پيام ذکر ميشه) شده و اطلاعات مورد نياز رو وارد کنيد، بعد ازاون يک نفر مامور بررسي اطلاعات وارد شده و حساب شما ميکنه و بعد از اون سوالاتي براي شما ارسال ميشه و يا از شما درخواست مدارکي ميکنه (مثلا براي آمريکا National ID, قبض آب و برق و مواردي از اين دست) که بايد اونها رو اسکن کرده و ارسال کنيد، بعد از بررسي اين مدارک، در صورت تاييد مسئول بررسي، حساب از limit خارج ميشه
اما براي شما تنها راه ساختن مدارک جعلي هست که با توجه به آمريکايي بودن حساب تقريبا 1% هم احتمال موفقيت اين کار رو نميدم
اگر موجودي زيادي در اون حساب نداشتيد بهتره حساب رو فراموش کرده و حساب جديدي باز کنيد
موفق باشيد

New Member

پست توسط arsalan_rad »

خیلی ازت متشکرم و امیدوارم همیشه سربلند باشی.
ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”