تاپيک جامع Paypal

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
نمایه کاربر

پست توسط NeWeB »

سلام دوباره خدمت شما دوستان و اساتيد بزرگوار بخصوص Mahdi1944 جان

يه راهنمايي مي خوام از شما .

من يك دوست دانشجو در اكراين دارم.
مي خوام بهش بگم يك حساب بانكي ويزا گلد باز كنه برام با اطلاعات خودش در اونجا و بعد وصلش كنم به پيپال كه پول رو از پيپال برداشت كنم.

سوال اول : حساب ويزا گلد خوبه باز كنم ؟ يا حساب ديگه هم هست كه ميشه به پيپال وصل بشه ؟

سوال دوم : چه جوري حساب بانكي ويزا رو تو پيپال آد كنم كه پول وارد پيپال بشه.

سوال سوم: من پيپال رو به همون آدرس بانكي ويزا بسازم ؟ يعني دقيق مثل هم باشه آدرس ها يا فرقي نداره ؟

اميدوارم منظورم رو درست بيان كرده باشم. :razz:

ممنون از كمكتون :razz:
:)
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72642 بار
سپاس‌های دریافتی: 31670 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

NeWeB جان
1- هر حسابي که در پيپال قابل add کردن باشه قابل قبول هست و اينکه خوب هست يا خير بستگي به امکان باز کردن اون براي شما و يا فرد باز کننده حساب داره
به طور کلي در هر کشوري بانکهاي خاصي طرف قرارداد paypal هستند که فقط از اونها ميتونيد حساب باز کرده و به paypal متصل کنيد، در اين مورد بايد از بانک مربوطه و پيپال سوال کنيد
2- براي اتصال حساب شما بعد از ساختن حساب وارد گزينه add bank account شده و نام بانک مربوطه و يا کد سوئيفت اون رو وارد ميکنيد (بسته به نام بانک و کشور، نام سوئيفت هم ميتونيد از اينترنت پيدا کنيد و يا از خود بانک بپرسيد)
بعد از اون شماره حساب رو وارد ميکنيد، در صورت صحت شماره حساب، اون حساب به اکانت شما وصل ميشه، اما نياز به تاييديه داره، براي اين کار پيپال براي شما مبلغ کمي بين 1 سنت تا دو دلار رو به حسابتون واريز ميکنه و از شما ميخواد که مبلغ واريز شده به حسابتون رو وارد کنيد، در صورت صحت مبلغ ورودي شما حساب فعال خواهد شد، اما در برخي موارد بعد از اون از شما درخواست مدارک بيشتري براي اين کار ميکنند، مثل ريز واريزي شما، مدارک شناسايي (در زماني که به هر دليلي به حساب شما مشکوک شوند) و در برخي موارد هم هر از چند ماه يک بار مبالغي رو به حساب شما واريز ميکنند و مجددا از شما درخواست تاييد مبلغ ميکنند
3- بهتره تمام آدرسها يکسان باشه، پيپال به هر نوع عدم تطابق اطلاعاتي حساس هست و بهتره تا حد امکان اطلاعات صريح کامل و تاييد کننده يکديگر باشند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
New Member

پست توسط nanasi »

سلام دوستان :razz:
من يه حساب paypal باز کردم.بالاي کادري که موجودي حساب توش نوشته شده نوشته viwelimits و وقتي روي اون کليک مي کنم مواردي با عناوين Sending limit-Receiving limit-Withdrawal limit -Debit or credit card acceptance limit مي آد.مي شه راجع به اين قسمت يک نفر برام توضيح بده؟
مي خواستم بدونم منظور از اون دقيقا چيه؟مثلا منظور از Receiving limit چيه؟يعني واسه دريافت هاي من محدوديت وجود داره؟؟
متشکرم
هیچ کس با من در این دنیا نبود ...
هیچ کس مانند من تنها نبود...
هیچکس دردی زدردم برنداشت...
بلکه دردی نیز بردردم گذاشت ...
هیچ کس فکر مرا باورنکرد...
خطی از شعر مرا از برنکرد...
هیچ کس معنای آزادی نگفت..
دروجودم رد پایش رانجست...
هیچکس آن یار دلخواهیم نشد...
هیچکس دمسازوهمراهم نشد...
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

nanasi,
وقتي تاييديه‌هاي مختلف رو انحام داديد، محدوديت‌ها حذف ميشه، مانند وريفاي کردن آدرس، اضافه کردن کرديت کارت و حساب بانکي، وريفاي کردن شماره تلفن و sms و ...
البته براي کشورهاي مختلف و براي سطوح مختلف تجاري و تراکنشهاي مختلف مالي، حدود خاصي از محدوديتها وجود داره و نياز به تاييديه‌هاي خاصي هست
در حالت وريفاي نشده محدوديتهاي انتقال به حساب بانکي و ... وجود داره که بايد اونها رو با وريفايهاي مختلف حذف کنيد، از جمله همين مواردي که در بالا نوشتيد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

Re: تاپيک جامع Paypal

پست توسط srahas »

سلام
اگه یکی از فنلاند برامون حساب پی پال یا آلرت پی باز کنه
دیگه مشکلی نیست ؟
واسه ثبت نام کامل چه چیزایی لازمه ؟
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

,
اگر فرد شهروند اون کشور باشه و در حال حاضر هم در اون کشور مقيم باشه مشکلي وجود نداره، البته بايد حساب به نام اون فرد باشه و ....
مراحل تاييد هويت مختلف هم در بالا شرح داده شده

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

پست توسط joojoo160 »

با عرض سلام خدمت مدير محترم

من هر چی در گوگل گشتم نتونستم قبضی پيدا کنم
لطفا من را راهنمايی کنيد در گوگل چی بايد تايپ کنم تا يه قبض پيدا کنم و اون را به نام خودم تغيير بدم
اگر وجود نداره می شه يه قبض نمونه در سايتتون قرار بدين
ترجيحا از کشور آلمان

^:)^
ممنون
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

,
در گوگل اينها رو جستجو کنيد شايد به نتيجه‌اي رسيديد
utility bill
water bill
electric bill
و...
البته به اين سادگي نيست که تغيير بديد و اونها هم نفهمند، اما به هر حال ميتونيد تست کنيد ....

New Member

پست توسط manou »

سلام.
ممنون به خاطر آموزش های مفیدتون.
اگر کسی خارج از ایران مثلاً ساکن انگلیس برای من حساب Paypal باز کنه و با ویزا کارت خودش اون رو برای من Verify کنه
،در اینصورت من از ایران با V_P N و IP اختصاصی که متعلق به آمریکا(شیکاگو)هست می تونم به حساب Paypal دسترسی داشته باشم. این تغییر IP واسه من مشکلساز نیست و من Limit نمی شم؟
New Member

پست توسط vahidflower »

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما و همه كاربران عزيز
خواهشا اگر كسي ميتونه بهم كمك كنه بهم كمك كنه
من يك حساب paypal داشتم كه با يك كارت اعتباري از نوي ويزاي كلاسيك وريفاي نمودمش ولي متاسفانه در اثر غفلت يك دفعه بدون فعالسازي وي پي ان و از طريق آي پي ايراني وارد آن شدم و پي پال هم نامردي نكرد و مرا ليميت نمود حال براي رفع ليميت آن از من چيزي تحت عنوان Transaction ID ميخواهد من هم همان Transaction ID اي كه موقع وريفاي وريفاي شدن و واريز نمودن 1.95 دلار به حسابم نموده بود را وارد كردم ولي گير ميده كه مراحل تاييد آن به پايان نرسيده است و خلاصه سرتون را درد نيارم اصلا و ابدا اين Transaction ID را قبول نميكند حال ميخواهم ببينم بنده بايد چه كنم كه بتوانم دوباره ليميت آنرا بردارم و آيا كسي هست كه با دادن پول به آن شخص عمليات دوباره آنليميت كردن حساب پي پالم را برايم انجام دهد؟

با تشكر
ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”