سایت کالاهای 100%مجانی باتضمین هدیه مجانی برای همه !!!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 40 بار
سپاس‌های دریافتی: 56 بار
تماس:

سایت کالاهای 100%مجانی باتضمین هدیه مجانی برای همه !!!

پست توسط sina666 »

دوستان سلام
میخوام یه سایتی رو بهتون معرفی که تا عمر دارید فراموشش نکنید !!
دوست خود من هفته پیش ۱ موبایل V۳ از همین سایت گرفت
این سایت کنسول های بازی نسل جدید مثل PS3 & X360 & Wii و کنسول های بازی دستی مثل : PSP & DS و موبایل با مارک های مختلف مثل : Nokia N95 & SE W960 و iPhone و انواع و اقسام مدل ها و برندهای مختلف موبایل و انواع iPod و MP3 پلیرهای مختلف رو به صورت رایگان به شما در هر جای دنیا که باشید هدیه میده

نحوه ی ثبت نام در این سایت رو در پایین شرح دادم:

[External Link Removed for Guests]
اول باید روی زایناپ کلیک کنید

حالا یه صفحه باز شده

First Name : اينجا اسم خودتون رو بنويسيد .
Last Name : اينجا فاميليتون رو بنويسيد .
Email : ادرس ايميل خود را وارد کنيد مثال : emin3mzizou@yahoo.com
Password : براي خود پسوردي انتخاب کنيد .
Confirm Password : پسورد انتخابي خود را دوباره بنويسيد .
Address 1 : ادرس منزل را به صورت کامل و دقیق/ انگليسي بنویسید. مثال: square ....... street ...... - lane .....-plate .....
Town/City : شهر محل سکونت خود را بنويسيد مثال:Tehran
در اين قسمت كد پستي خود را بنويسيد مثال : 7167664833
County/State : نام استان خود را بنويسيد مثال : Tehran
Country : نام کشور خود را انتخاب کنيد .
Post Zip/Code :در اين قسمت كد پستي خود را بنويسيد مثال : 7167664833
Contact Number : شماره تلفن خود را بنويسيد .
Free Gift : از بین هدیه های موجود هر کدوم رو که دوست دارید انتخاب کنید

Terms And & Conditions: تيک اين گزينه را بگذاريد.

خب حالا روي (( REGISTER )) کليک کنيد .

اگه در ثبت نام و پر کردن فیلد ها مشکلي نباشه يه ايميل به ميل شما ارسال میشه .
شما باید وارد ايميل خودتون بشید و بعد برید به میلی که واستون فرستاده شده .
حالا روي Click Here to Verify کليک کنيد تا ثبت نام شما تکميل بشه

خب حالا یه ایمیل دیگه واسه شما میاد که شامل یه لینک واسه Login هسش . روش کلیک کنید . در قسمت user name آدرس email خودتون رو که با اون ثبت نام کرده ايد و در قسمت password هم پسوردتون رو بنويسيد و روي گزينه login کليک کنيد.
وقتی Loginشدید یه کد به شما داده میشه به نام Referral ID که فوق العاده مهم هستش
حالا شاید بگین این کد اصلا به چه دردی میخوره و واسه چی مهمه ؟؟
جواب: شما اين کد رو بايد به دوستانتون بدید که برای ثبت نام در سايت و در قسمت Referral ID کد شما رو وارد کنن تا زیر مجموعه ی شما بشن و اعتبار به شما داده بشه و هر یه نفری که با Referral ID شما عضو این سایت بشه یه Credit یا اعتبار به شما داده میشه .)

حالا میتونید با کلیک بر روی my account وارد اکانت خودتون بشید .
در این قسمت نام شما و پيام خوش آمد گويي در تیتر ديده ميشه . .
علاوه بر این هدیه ای که انتخاب کردید / مقدار اعتباری که تا حالا به دست اوردید / Referral ID و لینکش هم در این قسمت نشون داده میشه .

در سمت راست صفحه گزينه هاي زيادي وجود دارد روي اولين گزينه يعني orders/credits/referaal id کليک کنيد تا وارد پنجره بعدي شويد دراين صفحه در قسمت active orders نوع محصولي را که انتخاب کرده ايد و همچنين Referral ID و تاريخ عضويتتان را مي بينيد . .
براي ديدن زير مجموعه هاي خود روي گزينه Credit Details کليک کنيد در قسمت referrals با کليک روي گزينه more info مي توانيد اسامي و نوع محصول انتخابي زير مجموعه هايتان را مشاهده کنيد . .
شما با کليک بر روي گزينه change gift مي توانيد نوع هديه خود را تغيير دهيد
در ضمن با گزينه delete کاري نداشته باشيد چون باعث حذف آيدي شما خواهد شد .

ببینید دوستان شما الان به عضویت این سایت دراومدید و برای دریافت هدیه ای که انتخاب کردید باید Credit یا اعتبار جمع کنید . و هر هدیه بسته به قیمتی که داره نیاز به اعتبار بیشتری هم داره .
راه های به دست اوردن Credit هم زیاده اما معمول ترین راه اینه که شما در قسمت my account سمت راست روی Email A Friend کلیک کنید و یه ایمیل دعوت به عضویت به ادرس ایمیل دوستتون بفرسین و دوستتون هم بیاد عضو این سایت بشه و وقتی که اعتبار بدست بیاره 1 اعتبار یا Credit به شما داده میشه
برای مثال PS3 نیاز به 42 تا Credit داره که شما میتونید از همین راهی که من گفتم یا راه های دیگه ای که خود سایت اونا رو قشنگ نوشته و تو ضیح داده اعتبار لازم رو به دست بیارید . در ضورتی که اعتبار شما به حد اعتبار مورد نیاز هدیتون برسه هدیتون ظرف 72 ساعت تو هر نقطه ای از کره ی زمین که باشید به دستتون میرسه انشالا ( در ضمن شما هیچ محدودیتی در کسب اعتبار ندارید و میتونید هر تعداد هدیه که خواستید بگیرید.)

باید بگم که میدونم که خیلی از شما که الان این مطلب رو خوندید حالا میاین میگید که اینا همش خالی بندیه و هیچ اعتباری روش نیست و مگه این سایت مریضه که بیاد چیز مفت تحویل مردم بده ؟!!!
اما صبر کنید !
باید در جوابتون بگم که این سایت درامدش از طریق تبلیغات هستش و برای این که مطمئن بشید سرکاری و خالی بندی نیست میتونید به قسمت Testimonials سایت برید و شهادت نامه ی کسانی که از این سایت هدیه دریافت کردن رو ببینید
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 15 بار
تماس:

پست توسط Saeed_6262 »

ميشه 100 تا آيدي تو ياهوو ساخت و با يكي شون ثبت نام كرد و 99 تاي ديگه اعتبار به اولي داد؟
دوست خوبم ناراحت نشو ،اين نظر شخصي من هست: تمام اين سايت ها مزخرفند
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ناوگان منطقه دوم
سپاس‌های ارسالی: 398 بار
سپاس‌های دریافتی: 226 بار
تماس:

پست توسط Yasser »

sina666
كاربر محترم
فقط در صورتي كه قصد معرفي اين امكانات و سرويس ها رو داشته باشيد امكان قراردادن اينگونه مطالب رو دارين.
در صورتي كه بخواين براي معرفي اين سايت ها از لينك ريفرال خودتون استفاده كنيد اين اجازه با توجه به قوانين سايت به شما داده نخواهد شد.
من لينك سايت مورد نظر كه ريفرال شما بود رو ويرايش كردم.
لطفاً مورد توجه قرار بدين و قوانين انجمن رو مطالعه كنين.
موفق باشين.
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral
تصویر
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 55 بار
تماس:

پست توسط hosseinrz »

در مورد مزخرف بودن سایت کاملا موافقم
من 5 سال پیش توی این سایت ها زیاد ثبت نام می کردم
تنها چیزی که داره SPAM هست و شما باید اون mailbox رو دور بندازی !
دوم اگر هم قرار باشه اینهمه چیزی بفرستند که ورشکست میشند !
در مورد استفاده از 100 آیدی یاهو این رو بگم که ip سیستم شما ثبت میشه.
در مرور گر شما هم cookie های سایت برای رهگیری قرار داده میشه پس عملا نمیشه...

Rz
مسترکارت و ویزا مجازی
انجام حواله های ارزی و خرید های دلاری با کارت اعتباری

[External Link Removed for Guests]
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sina666 »

دوست عزیز من چیزی رو که خودم امتحان نکردم به شما نمیگم ؟
میتونید رو این سایت حساب کنید :shock:
در ظمن خوشحال میشدم مطلبمو کامل میخوندید :-o :? :razz:
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 25 بار
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

پست توسط taktaz »

sina666 گرامي،
در پست اول گفتي كه دوستم گرفته تو پست آخر گفتي كه خودم امتحان كردم آيا معنيش اينه كه خودت هنوز نگرفتي يا گرفتي؟
بگذريم ، اگر مدت زيادي باشه كه تو وب باشي ميدوني كه 99 درصد داستانهاي تجارت الكترونيك در غالب هرمي و جايزه اين حرفا الكي هست و 100 درصد كلاهبردارند و 1 درصدشم كلاهبردارند منتها ممكنه از طعمه اي كه ميزارن اگه جزو نفرات اول باشي يك اپسيلوني گيرت بياد.
هميشه يادت باشه دوست من هيچ گروني و هيچ ارزوني بي حكمت نيست. ( حالا چه برسه كه مفت باشه) يه مثال ميزنم اونايي كه با گلد كوئيست اشنا باشن موقعي كه قرباني براي خريد(تو اسمشو بزار پرزنت) ميبرند چند نفر جمع ميشدند و از زيبايي سكه هايي ميگفتند كه تحويل شده در حاليكه هيچكدوم نگرفته بودند فقط ميگفتند دبي هست هر موقع بخواي ميارن. و يا ميگفتند چند لحظه پيش يكي از بچه ها دستش بود خيلي قشنگ بود ديگه خودت بقيشو حدس بزن.
تنها سايت هايي كه الان تو وب معتبر هستند بانك ها و كمپاني هاي شناخته شده كه ميشه با هاشون بصورت الكترونيكي مبادله كرد اونم با هزار ترسو لرز براي اونايي كه تبادل زياد و هنگفت دارن كه اصولا اينكار رو نميكنن.
ضمنا اون موردي كه hosseinrz گفت فكر ميكنم صحيح نباشه و اي پي براحتي قابل تغيير است و ميشه براحتي اين قضيه رو دور زد.

با تشكر
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72642 بار
سپاس‌های دریافتی: 31670 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

taktaz جان
در مورد شناسايي شدن به اين سادگي نيست، حتي شما اکانت اينترنت رو عوض کنيد و از پراکسي و يا حتي V_P N هم استفاده کنيد، باز قابل شناسايي خواهيد بود، سيستمهاي تشخيص هويت بسيار دقيق هستند و اطلاعات کاملي از مشخصات سحت افزاري و نرم افزاي (سخت افزاري مثل سريال سيستم ارتباطي، و بقيه انواع ID هاي سخت افزاري و نرم افزاري مثل نسخه سيستم عامل، نسخه مرورگر و ...)
روز به روز سيستمها حساس‌تر و هوشمندتر ميشوند و من دور نميبينم روزي که امکان فريب به نزديک 0 برسه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sina666 »

دوست عزیز تک تاز جان
من تا حالا این قدر از این سایتها دیدم که وقتی تبلیغ این سایت را برای اولین بار دیدم مثل شما به کسانی که تبلیغ این سایت را میدیدند میخندیدم شما اگر سری به سایت بزنید میتونید ببینید و خودتون مطالبشو بخونید
من هم دوست خودم از این سایت یک موبایل وی3 گرفت وهمون دوستم هم ادرس این سایت را به من داد
این هم به کسانی میگم که فکر مکنند با رفتنشان به سایت چیزی نصیب من میشود

تا موقعی که شما در قسمت عضویت رفرال ای دی منو *** نزنید به من چیزی نمیرسد پس اگر خواستید سری به سایت بزنید (خوب نیست ادم بدون هیچ شناختی حرف مردم را قبول کنه) :razz: :)

ویرایش شد. در این خصوص قبلاً به شما تذکر داده شده.
یـاســر
ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”