کمک در مورد freedomway

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 331 بار
سپاس‌های دریافتی: 150 بار

کمک در مورد freedomway

پست توسط omidzare »

سلام به همه دوستان

کسی در مورد شرکت freedomway اطلاعاتی داره؟

ممنون از همه
Captain I
Captain I
سپاس‌های ارسالی: 1054 بار
سپاس‌های دریافتی: 1082 بار

Re: کمک در مورد freedomway

پست توسط bill.goldberg »

تاريخ ايجاد تاپيك جديد نيست

اين يك سايت مربوط به سيستم سرمايه گذاري شبكه اي است كه ادعا داره در زمينه كشاورزي، IT، املاك، فاركس و .... فعاليت مي كنه

سايت هاي زير امثال همين شركت ها نقد و بررسي مي كنه كه اقدام به كلاهبرداري كرده اند

[External Link Removed for Guests]

sarmayegozaran.com

حال حاضر در يكي از شهرهاي جنوب استان فارس مشاورهاي اين شركت فعاليت مي كنند
New Member

پست توسط aidin666 »

bill.goldberg نوشته شده:تاريخ ايجاد تاپيك جديد نيست

اين يك سايت مربوط به سيستم سرمايه گذاري شبكه اي است كه ادعا داره در زمينه كشاورزي، IT، املاك، فاركس و .... فعاليت مي كنه

سايت هاي زير امثال همين شركت ها نقد و بررسي مي كنه كه اقدام به كلاهبرداري كرده اند

[External Link Removed for Guests]

sarmayegozaran.com

حال حاضر در يكي از شهرهاي جنوب استان فارس مشاورهاي اين شركت فعاليت مي كنند

من و دوستام که البته در آمریکا زندگی میکنیم چند سالی است در این شرکت سرمایه گذاری کردیم و سود ماهانه را دریافت کرده ایم و البته بر خلاف صحبت شما سود این شرکت ثابت نیست و با توجه به شرایط تغییر میکند و تا به حال چند بار این اتفاق افتاده است و تا آنجایی که من خبر دارم سایتهای مختلفی دارد و این شرکت البته دفتری در آمریکا دارد اما فعالیتش در خارج از آمریکاست و به هیچ عنوان اطلاعات مالی شرکت و سرمایه گذاران را اعلام نمی کند .

من سرمایه گذاری در آن را تنها به کسانی که اهل ریسک کردن هستند پیشنهاد میکنم و اصولا باید تصور کنید که اگر این پول را از دست دهید زندگی عادی اتان مختل نشود .

البته از این دست شرکتها در اینجا زیاد است و تعدادی هم وررشکست میشوند . اما در کل و به نسبت برای آدمهای اهل ریسک این کمپانی سابقه خوبی دارد .

به هر حال هیچ کاری و هیچ شرکتی حتی بانکهای بزرگ دولتی و کمپانیهای بزرگ نمی توانند ادعا کنند که تا همیشه موفق هستند .

تنها اگر اهل ریسک هستید این کار را انجام دهید .
Captain I
Captain I
سپاس‌های ارسالی: 1054 بار
سپاس‌های دریافتی: 1082 بار

پست توسط bill.goldberg »

يه سري به آلكسا ترافيك اين سايت رو نشون ميده
در گوگل مپ آدرس
75 East State Street columbus Ohio,43215 US
سرچ كنيد و ببين در اون خيابون در كلمبوس همچين شركتي وجود داره؟

يكي از مشاورين اين شركت مي گفت زير شاخه من داراي بيش از 15 ميليارد حساب است و هر حسابي حداقل 1000 دلار
خودتون محاسبه كنيد

15,000,000,000 × 1000 = 15,000,000,000,000 بيليون دلار اگه اشتباه نكنم ميشه(كه خيلي بيش از 1000 دلار در حسابشون موجودي است)
New Member

پست توسط mostafatopoli »

سلام با عرض خسته نباشید خدمت دوستان محترو میخواستم ببینم چجوری میتونم Epoin های freedomway رو به بفروشم

مقداری پوینت دارو که به قیمت خیلی خوب می فروشم
0935 906 1686

ashegh_darbedar17@yahoo.com
ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”