فروش فوق العاده جوهر چاپگر (تانک و کارتریج اپسون ، کنون و..)

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 23 تیر 1388, 9:58 am
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

فروش فوق العاده جوهر چاپگر (تانک و کارتریج اپسون ، کنون و..)

پست توسط RAHVAR »

  سلام به همگی

بنده جهت رفاه حال این دوستان جوهرهای مخصوص و با کیفیت و قیمت فوق العاده مناسب رو در حجمهای 80cc الی 220 لیتر برای مصارف شخصی و فروشگاهی و عمده ارائه خواهم کرد.

همچنین از دوستانی که توانایی داشته باشند در زمینه نمایندگی و مرکز پخش در سراسر کشور در صورت نیاز و صلاحدید استفاده خواهد شد.

مشخصات فنی جوهر

جوهرهای حاضر با بالاترین تکنولوژی روز دنیا و بهترین مواد اولیه اروپائی و آمریکائی تولید و در اختیار شما مصرف کنندگان عزیز قرار گرفته است. از این رو این جوهرها دارای مشخصات منحصر به فردی میباشد که موجب گردیده هیچ رقیب خارجی ارزان قیمتی همچون چین و همچنین جوهرهای با کیفیت اروپائی و امریکائی توان رقابت با محصول تولید شده را نداشته باشند بگونه ای که برخی از مزایای جوهر صرفا برای اولین بار در دنیا در این محصول یافت می گردد. از این رو با اشاره به برخی از این مزایا، به حسن انتخاب شما مصرف کننده عزیز ارج می نهیم و امیدواریم موجب رضایت شما را با حفظ کیفیت کارتریجهای اورجینال بهمراه کاهش بهای مصرف شما را فراهم کرده باشیم.

1) سیستم فیلتراسیون جوهر توسط نانو ممبرین (غشا) های پلی استری که از بالاترین تکنولوژی در فیلتر نمودن کوچکترین ناخالصی بهره جسته، وجود هرگونه ناخالصی را غیرممکن می سازد.

2) استفاده از مواد اولیه طبیعی علاوه بر حفظ محیط زیست، خطرات استنشاق و تماس جوهر را برای کاربران به حداقل می رساند چراکه مواد اولیه جوهرهای مشکی با مواد معدنی و رنگی با مواد گیاهی به گونه ای فرموله شده که تمام خصوصیات مورد انتظار از جوهر مرغوب را دارا باشد.

3) فرمولاسیون این جوهرها بگونه ای طراحی گردیده که در عین چرب بودن جوهر جهت بالا بردن مدت زمان خشک شدن جوهر روی هد چاپگر تا یکماه، خاصیت آب دوستی جوهر نیز حفظ گردد.

4) عدم چسبندگی و لغزندگی جوهر موجب گردیده به هیچ وجه در مسیر حرکت جوهر تا لحظه پرتاب از هد، رسوب، انسداد و تجمع جوهر صورت نگیرد و جوهر مورد نیاز هد بصورت پیوسته تامین گردد.

5) غلظت استاندارد جوهر موجب گردیده با تکنولوژی های مختلف در هد چاپگر بهترین سازگاری را داشته و عمر هد، و به طبع آن افزایش تعداد دفعات شارژ را برای مصرف کنندگان فراهم آورد.

6) استفاده از ادتیوهای نانو مواد آنتی باکتریال باعث میکروب زدائی و حفظ خاصیت Activation جوهر در دراز مدت گردیده و همین موضوع زمان فساد جوهر را تا 8 سال افزایش می دهد.

7) سازگاری کامل با جوهرهای موجود در کارتریج و همچنین نشانگر جوهر از دیگر مشخصات ویژه این جوهرها می باشد.


لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و سایر مشخصات همینجا اعلام بفرمایید.

دوستان عزیز توجه بفرمایید عنوان تاپیک جوهر چاپگر هستش که داخل پرانتز عنوان شده برای انواع تانک و کارتریجهای قابل شارژ.
در حال حاظر هیچگونه تانک و کارتریجی به فروش نمیرسد فقط جوهر برای تمامی مدلهایی که از تانک و کارتریجهای قابل شارژ استفاده میکنند ارائه خواهد شد.

با  
   تصویر     
  
ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”