راهنمایی برای خرید از یک سایت انگلیسی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

راهنمایی برای خرید از یک سایت انگلیسی

پست توسط بهارنارنج1 »

سلام
من میخوام یه وسیله ی باغبونی رو از یه سایت انگلیسی خرید کنم،(اندازه ی قیچی باغبونی هست) باید چه کار کنم؟ چون طی مکاتبه ای که با مسئول سایت داشتم گفت به ایران نمیتونه پستش کنه، یعنی از طریق کشور دیگه ای باید ارسال شه، میتونین راهنماییم کنین برای خرید باید چه کار کنم و به کی مراجعه کنم؟تصویرتصویر
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 276 بار
سپاس‌های دریافتی: 327 بار

Re: راهنمایی برای خرید از یک سایت انگلیسی

پست توسط night triper »

بهترین کار اینه که به یه دوست یا آشنایی که در خارج کشور دارید بگید تا این کالا رو براتون خریداری کنه و بفرسته
در غیر اینصورت بستگی به کشور مبدا داره مثلاً من از ایرلند یه واردات که اونم مواد شیمیایی بود همین چند وقت پیش داشتم ولی چندتا قطعه رو از آلمان نتونستم بعد از چندتا نامه و تلفن انجام بدم
اما نگران نباشید اگر بیشتر توضیح بدید و آدرس اون سایت و اسم اون قطعه رو تو پخ بهم بگید شاید بشه یه کاریش کرد
تصویر
[FONT=Times New Roman]منتظران مهدی بدانند حسین را منتظرانش کشتند!! 
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط بهارنارنج1 »

سلام مجدد
راستش کسی رو نمیشناسم که بتونه کاری برام انجام بده، با یه شرکت هم صحبت کردم گفت ما از طریق پی پال خرید نمیکنیم، توی اون سایت هم توی لیست کشورهایی که از طریق پی پال میتونن خرید کنن ایران نیست این سایتشه...[External Link Removed for Guests]
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 276 بار
سپاس‌های دریافتی: 327 بار

پست توسط night triper »

خوب من که نفهمیدم این چی بود :grin:
اما پیشنهادم به شما اینه
چون این کالا توی سایتشون به صورت واریز نقدی و با کارت به فروش میره فکر کنم تنها راه اینه که به نزدیکترین شعبه TNT یا DHL مراجعه کنید و بهشون بگید میخواید به اونا نمایندگی بدید برای آوردن یه قطعه از یه کشور دیگه
البته باید آدرس دقیق بدید و پولم کامل و بیشتر پرداخت کنید فکر کنم این روش خوبی باشه
تصویر
[FONT=Times New Roman]منتظران مهدی بدانند حسین را منتظرانش کشتند!! 
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط SHAHRAM »

راه کار مطمئن تر و ساده تر وجود داره که به دلیل تبلیغات امکان درج عمومی در سایت نداره.پیغام خصوصی خودتون رو چک کنید.براتون p.m زدم. :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 31 بار

پست توسط Aryaz »

سلام
فکر کنم DHL یا گلوبکس بتونن برای شما به راحتی بیارن اما از نظرحقوق گمرکی زیاد میشه که اونم چون تعداد تقاضای شما یه دونه هست خیلی چشمگیر نیست
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”