صفحه 1 از 1

چکار کنیم تا همیشه جوان تربه نظربیاییم؟

ارسال شده: چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392, 11:25 am
توسط zibaeipoost
[FONT=Arial lang=AR-SA]چکار کنیم تا همیشه جوان تربه نظربیاییم؟ 
 [FONT=Arial lang=AR-SA]بادام ضد پیری میباشد و مقدارزیادی ویتامین ای و اسد چرب (که به نرم کردن پوست کمک می کند) و آنتیاکسیدان سلنیم دارد، سعی شود درخوردن بادام زیاده روی نشود درست است که خواص زیباییدارد ولی به علت کالری زیاد باعث چاقی می شود.  
 [FONT=Arial lang=AR-SA]گوجه فرنگی و خاصیتآن، ازسرطان پوست جلوگیری می کند، گوجه فرنگی در زمینه سرطان بسیارمفید می باشدچون3 آنتی اکسیدان مهم بتاکاروتین، ویتامین ث، لیکوپن ( ضد سرطان دارد،  
 [FONT=Arial lang=AR-SA]گوجه فرنگی را میتوان خام، پخته و یا حتی با سس خورد، اگرمی خواهید جذب لیکوپن را دربدنتان بالاببرید، گوجه فرنگی را درمقدارکمی روغن زیتون بپزید.  
 [FONT=Arial lang=AR-SA]   
 [FONT=Arial lang=AR-SA]نقش ماهی درسلامتیپوست: [FONT=Arial lang=AR-SA] خشکی پوست را برطرف می نماید بخصوص ماهی روغن دار( آزاد)حاوی اسید چرب امگا 3 است که به مرطوب کردن و تقویت پوست کمک می کند.  
 [FONT=Arial lang=AR-SA]   
 [FONT=Arial lang=AR-SA]چگونگی درمان آفتابسوختگی ها: [FONT=Arial lang=AR-SA]اگربه سبب زیاد ماندن زیرنورآفتاب پوستتانسوخته است، هلو و زغال اخته بخورید، این میوه های خوشمزه حاوی میزان زیادی ویتامینای است این ویتامین به برطرف کردن قرمزی و ورم آفتاب سوختگی کمک می کند.  
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]