فریم به فریم با زندگی فوتبالی کاپیتان کیا!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1326 بار
سپاس‌های دریافتی: 2342 بار
تماس:

فریم به فریم با زندگی فوتبالی کاپیتان کیا!!!

پست توسط serat&mersad »

[HIGHLIGHT=#FFFF00]فریم به فریم با زندگی فوتبالی کاپیتان کیا!!! 

[HIGHLIGHT=#FFFF00]مهدی مهدوی کیا و کلی لحظه شیرین و تلخ. کاپیتان کیا در کنارمان نشست و برای مان از فوتبالش گفت. از اتفاقات هیجان انگیز و دردناک. او با هر عکس خاطره ای می گفت. حرف هایی شنیدنی برای مان داشت. یک عمر زندگی فوتبالی مرد محجوب فوتبال مان به روایت تصویر... 

خبرآنلاین: مهدی مهدوی کیا در گفت و گوی نوروزی خود از بیش از 2 دهه فوتبال افتخار آمیزش سخن می گوید.

مهدی مهدوی کیا و کلی لحظه شیرین و تلخ. کاپیتان کیا در کنارمان نشست و برای مان از فوتبالش گفت. از اتفاقات هیجان انگیز و دردناک. او با هر عکس خاطره ای می گفت. حرف هایی شنیدنی برای مان داشت. یک عمر زندگی فوتبالی مرد محجوب فوتبال مان به روایت تصویر. او چون همیشه حرف هایی شنیدنی برای تان داشت. حرف هایی که خواندنش حسی خوشایند را در این تعطیلات نوروز به همه ما هدیه می کند.

جوانان تهران ؛ یزد مسابقات قهرمانی کشور من اینجا هم آقای گل شدم و هم در مهارت های فنی رتبه اول را بدست آوردم. مهرداد میناوند آنجا دوم شد. مربی مان آقای علی دوستی مهر بودند. روزگار خوبی بود. یادش به خیر. راستش آن سال ها اصلا باورم نمی شد که تا اینجا پیش بیایم.

[External Link Removed for Guests]

این هم یک روز رویایی . روزی که من پیراهن فرشاد پیوس را از او گرفتم و به تن کردم. یک گل هم در دربی زدم و برد شیرین 3 بر صفر بدست آوردیم. جشن باشکوهی شد جشن خداحافظی فرشاد. هم او و هم هواداران پرسپولیس این برد را تا سال ها در یادشان داشتند. این هم که می بینی فریادهای بعد از گل است.(می خندد) آن روز کلا روز خیلی جالبی بود. روز باشکوه خداحافظی یکی از بهترین مهاجمان تاریخ فوتبال ایران. روزی که فرشاد بعد از یک عمر درخشش بازی را گذاشت کنار. از همان روزی که فرشاد داشت می رفت و پیراهنش را به من داد به امروزم فکر می کردم. چه زود هم گذشت . رفتن فرشاد که خیلی با شکوه بود . امیدوارم روز رفتن من هم همین اتفاق بیفتد.

این اولین روز حضور من در بوخوم است. اولین عکسی که با لباس بوخوم گرفتم تا روی کارت مخصوص بازی ام بزنند. شروع خوبی بود. من در اولین بازی که با بوخوم بازی کردم به هامبورگ با سر گل زد. این یک شروع رویایی بود برای من در اروپا.

من و وحید هاشمیان در هامبورگ. یادش به خیر خیلی روزهای خوبی را با هم داشتیم. او دو سال با من در هامبورگ بود. فکر می کنم سال 1999 یکی از بهترین سال های فوتبال مان بود. همیشه یک دوست خوب برای من بوده. یکی از با شخصیت ترین فوتبالیست های ماست . او راه درستی را در پیش گرفته امیدوارم در مربیگری هم موفق باشد.

برای دیدن ادامه مطلب به لینک زیرمراجعه کنیدتصویر:

به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”