ايران با آرژانتين، نيجريه و بوسني‌ همگروه شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 501 بار
سپاس‌های دریافتی: 124 بار

Re: ايران با آرژانتين، نيجريه و بوسني‌ همگروه شد

پست توسط arsham33 »

دوست عزیز Present
سلام

1- فارسی متن هم ایراد دارد (به نظر من). اگر بنا هست عذر خواهی به صورت پنهان انجام شود بهتر است با یک گزینه ای از این دست، متن را آغاز کرد. و شروع نکنیم از خودمان تعریف کنیم. به علاوه بد نیست با یک آرزوی موفقیت و احترام به روح ورزش به پایان برسد. بد هم نیست که اشاره کوتاهی هم به احتمال رفتار هدفمند شود.
2- من در موضوع احتمال استفاده از ربات ها با دوست عزیز M.abooali کاملا هم نظرم. اما پیشنهاد می کنم به پیگیری کمپین مورد نظرتان ادامه دهید و دلسرد نشوید. فرهنگ اظهار نظر مثبت و به جا بسیار مطلوب است و حتی اگر یک نفر هم در این مسیر باشد، ارزشمند است.(البته روی من یکی حساب نکنید! :-) )
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: tehran
سپاس‌های ارسالی: 245 بار
سپاس‌های دریافتی: 588 بار

پست توسط kdf »

حماسه سازی های ایرانیان ادامه دارد .../ صفحه اصلی فیسبوک مسی بسته شد !

به گزارش سرویس ورزشی خبرنو؛ همزمان با پایان قرعه کشی جام جهانی و همگروهی ایران با آرژانتین، صفحه منتسب به لیونل مسی در فیس بوک آماج حملات کاربران ایرانی قرار گرفت که برخی نظرها به شدت توهین آمیز بود.

این اقدام به انتقاد گسترده رسانه ها مواجه شد و کمی بعد نظری منتسب به مسی در این خصوص منتشر شد که برای این افراد اظهار تاسف کرد.

ایرانی ها بار دیگر به سراغ صفحات منتسب به لیونل مسی رفته اند اما این بار هدف آنها عذرخواهی از این بازیکن بزرگ است تا ذهنیت بدی نسبت به ایرانی ها پیدا نکند.

جالب اینکه گفته می شود با وجود عذرخواهی کاربران ایرانی، صفحه اصلی مسی بسته شده است.

[External Link Removed for Guests]
عماد جعفری پور، از ما خواسته که یکی از کامنت هایش را منتشر کنیم. خب او کار خوبی کرده؛ چرا درخواستش را اجابت نکنیم؟

به گزارش روزگارنو، او در وبلاگش نوشته:

پس از این که قرعه کشی جام جهانی انجام شد و با آرژانتین هم گروه شدیم، در فاصله چند ساعت حدود پنجاه هزار کامنت فارسی بر روی صفحه رسمی لیونل مسی نوشته شد و مضمونشان هم تقریبا یک چیز بود

"مسی یادت باشه بیک زاده سرورته"

و مسی هم به ناچار یک مترجم فارسی استخدام کرد. به این میگن حماسه اقتصادی و ایجاد اشتغال برای هموطنان در دیار غربت! ای ول. البته تعدادی از کامنتها بی ادبانه بود که من از مسی عذرخواهی کردم شما هم این کار را انجام بدید و براش کامنت مودبانه بفرستید.

این هم کامنت من برای مسی. ازش عکس هم گرفتم و گذاشتم توی وبلاگ. اگه حسش بود منتشر کنید. خیلیا انگلیسی متوجه میشن.

البته به طور اختصاصی برای شما اینجا ترجمه فارسیشو هم مینوسم که کارتون راحت تر بشه:

سلام به لیو مسی، یکی از بزرگترین ستارگان فوتبال در همه زمان ها !

من برای شما از رامهرمز در جنوب ایران این کامنت را مینویسم. قبل از هر چیز ببخشید که تعداد زیاد کامنتهای هموطنان من باعث افزایش فشار کاری برای کارمندان تیم اینترنتی شما شده است. اگر امکان داشته باشد من میخواهم یک خواهشی داشته باشم. لطفا توجه داشته باش که ما ایرانیها یک ملت شوخ و باحال و ریلکس هستیم و تمایل داریم با همه چیزهایی که در اطرافمان هست شوخی کنیم و جوک بسازیم. لذا تقاضا دارم به این قضایا مثبت نگاه کنید و اگر موافق هستی به زبان فارسی هم به کامنتها پاسخ بده. بگذار حتی بیشتر از این سرگرم باشیم و خوش باشیم. در ضمن باید بگویم که تعداد کمی از کامنتهای ایرانیها کلمات توهین آمیز دارد و بابت آن تعداد کم از شما پوزش میخواهم. امیدواریم شما در آینده به کشور ما سفر کنی و از مکانهای تاریخی و منظره های طبیعی شگفت انگیز لذت ببری.
ما یه مشت سربازیم جون به کف
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

استاد مشایخی: پیغام ملت ایران را به گوش مسی می رسانم!

ستاد جمشید مشایخی هنرمند ارزشمند و بزرگ تئاتر ،سینما و تلویزیون در گفتگویی با سایت رسمی باشگاه در خصوص سفرش به اسپانیا بعنوان سفیر فرهنگی ایران از سوی باشگاه استقلال اظهار داشت:اتفاقاتی که طی این چند روز صورت گرفت من را به شدت ناراحت کرد
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، استاد جمشید مشایخی هنرمند ارزشمند و بزرگ تئاتر ،سینما و تلویزیون در گفتگویی با سایت رسمی باشگاه در خصوص سفرش به اسپانیا بعنوان سفیر فرهنگی ایران از سوی باشگاه استقلال اظهار داشت: اتفاقاتی که طی این چند روز صورت گرفت من را به شدت ناراحت کرد تا اینکه از سوی دکتر فتح الله زاده به بنده پیشنهاد شد تا بعنوان سفیر فرهنگی ایران به اسپانیا سفر کرده و پیغام مردم ایران را به گوش این بازیکن بزرگ برسانم که بنده هم با آغوش باز از این پیشنهاد استقبال کردم. استاد مشایخی در ادامه اظهار داشتند: اگر من بعنوان سفیر فرهنگی ایران به اسپانیا می روم پیغامم تنها حرف جمشید مشایخی نخواهد بود، بلکه حرف دل ملت ایران را به این بازیکن خواهم رساند. این هنرمند ارزنده در ادامه افزود: آن عده ای که به مسی توهین کردند هرگز ایرانی نبودند چرا که ایرانیان فرهنگ، ادب و تمدن بی نظیری را در دنیا دارند.
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”