چرا حجازی برای استقلال مفيدتر است؟

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 شهریور 1385, 12:51 am
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

چرا حجازی برای استقلال مفيدتر است؟

پست توسط Mr.Amirhessam »

ماجرای آمدن سنول گونش بازهم به خاطر مسایل مالی، حداقل در خبرهای رسمی آينده اين موضوع بسته شد و به دلیل اینکه استقلال 700 هزار دلار نقد برای انعقاد قرارداد را نداشت، این مربی ترک باید همچنان بیکار باشد!

اما از اینکه استقلال از سرمایه‌های مناسبی برای مربیگری برخوردار است، هیچ شکی نیست.

به گزارش خبرنگار «بازتاب ورزشی»، تیم‌های مردمی مانند پرسپولیس و استقلال به خاطر جذب بازیکنان مختلف و داشتن ستاره‌های گوناگون بیشتر از تیم‌های گمنام چهره‌های موثر در مربیگری دارند. اما با توجه به فضای موجود استقلال و نیاز سریع این تیم به آرامش و اقتدار گزینه‌های مختلفی هستند که می توانند این تیم را جمع و جور کنند.

ولی به دلایل مختلفی به نظر می‌رسد از حیث تجربه و امکان سازش با فضای سخت و محیط تیم، ناصر حجازی بهترین گزینه برای وضعیت حال حاضر استقلال باشد.

حضور او در استقلال را نه تنها هیچ تماشاگری فراموش نمی کند، بلکه شاخص مهم در ذهن تماشاگران بی شک بازی‌های زیبای استقلال و اقتدار این تیم در انجام برنامه های تاکتیکی بود.

استقلال پس از قهرمانی در جام آزادگان با ناصر حجازی در فصل بعد به خلاف سابقه تیم‌های قهرمان نه دچار بحران شد و نه از نفس افتاد بلکه با قدرت به فینال جام باشگاه های آسیا رسيد و اگر اندکی اقتدار مدیریت و شرایط مناسب برای حجازی فراهم بود، استقلال جام را در میان 120 هزار تماشاگر از دست نمی داد.

حال پس از بازی بی رمق و از نفس افتاده استقلال در دربی روز جمعه و تاکید متولیان باشگاه استقلال به تغییر فضای این تیم، به نظر می‌رسد، بهترین گزینه برای دور شدن اين تیم از وضعيت موجود ناصر حجازی است تا هم از سرمایه بازیکنان موجود استفاده کند و هم نظم و دسیپلین را بر حاشیه‌ها حاکم کند.

ورود چهره‌های دیگر متضمن شرایطی است که می تواند برای استقلال دو موقعیت صفر (شکست) یا یک (موفقیت) داشته باشد، چون ديگر موقعیت رنگ خاکستری در اين موقعيت از حیث مدیریت وجود ندارد و حضور هر فردي امکان دارد، تیم را با ضررهای مادی و معنوی مختلفی همراه کند.

آمدن حجازی باتجربه و بادانش و استفاده از تجربه‌های گذشته خودش با توجه به روحیه حمایت از وی در هیات‌مدیره و مدیرعامل این باشگاه به راحتی می تواند این تیم بزرگ و مردمی را به وضعیت مناسب رسانده و برای حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا وزنه مهم و با ارزشی به حساب بياید.

باید منتظر ماند و دید هیات‌مدیره استقلال حاضر می‌شود، در انتخاب چهره‌هاي واجد شرایط، جواني را به تجربه ترجیح داده و برای رسیدن به موفقیت، حاضر است با پذیرش شرایط چهره‌هاي جوان چنین ریسکی را انجام دهد، یا به دنبال انتخاب بهترین گزینه برای این تیم است
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”