قدم كريمي براي بايرن خوش يمن نبود !

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

قدم كريمي براي بايرن خوش يمن نبود !

پست توسط Leila »

در ادامه ديدارهاى هفته يازدهم فوتبال قهرمانى باشگاه‌هاى آلمان دردسته اول، كه در بين ۱۰ تيم باقيمانده در چهارشنبه شب به نتيجه رسيدند، بيش از همه شكست تلخ ”بايرن مونيخ” مدافع عنوان قهرمانى از سال پيش در برابر” هانوفر” تيم آخرجدول رده بندى امتيازت، كاملا دوراز تصور بود.

”بايرن مونيخ” با برخوردارى از ملى پوشان آلمان و ديگر كشورهاى جهان از جمله ”على كريمى” ملى پوش ايران در برابر ۶۹ هزار تماشاچى در خانه خود، با يكي از بزرگترين شگفتى‌هاى مسابقات فوتبال ”بوند سليگا” در اين سال روبرو شد و با يك گل درون دروازه خود در نيمه اول، با باخت يك بر هيچ زمين بازى را ترك كرد. بازيكنان تيم مدافع عنوان قهرمانى از سال پيش همگى از فرم لازم به دوربوده و بر خلاف پيش بينى تمامى دست اندركاران فوتبال، بدون كسب امتياز پيروزى را به تيم ميهمان واگذاركردند. ”على كريمى” تا دقيقه ۶۶ در روى زمين به چشم می‌خورد ، سپس اما جاى خودرا به يك بازيكن تعويضى واگذار كرد.

در بين ياران تيم پيروز ”هانوفر” كه گل خورا در نيمه اول صاحب شد، ”وحيد هاشميان” نخست دربين ياران اين تيم به چشم نمی‌خورد و در دقايق آخرنيمه دوم وارد زمين شد و موفقيت تيم خود را شاهد بود.

در دنبال اين شكست دور از انتظار، اينك بايرن مونيخ با شش امتياز اختلاف نسبت به تيم ”وردر–برمن” پيشتاز جدول امتيازات، و در دنبال موفقيت دوباره در هفته يازدهم پيكارهاى ”بوندس ليگا” در سه شنبه شب ، در حال حاضر در رده پنجم اين جدول جاى می‌گيرد. همزمان ”هانوفر” رده آخر جدول را دربين ۱۸ تيم دسته اول ترك كرد وبه يك باره رده پانزدهم راصاحب شد.

در ديگر ديدار چهارشنبه شب تيم باشگاه ”شالكه” درخانه ”بوروسيا مونشن گلادباخ” با دو گل درون دروازه تيم ميزبان، پيروزى ۲ برهيچ خود را در هفته يازدهم مسلم ساخت و مقام سوم جدول را بعد از اشتوتگارت با۴ امتياز اختلاف ، دراختيار گرفت.

مقام چهارم جدول مسابقات در حال حاضر به تيم ”هرتا برلين” تعلق ميگيرد كه دريكى از پنج ديدار چهارشنبه شب در خانه ”آرمينيا بيله فلد” به نتيجه مساوى ۲بر۲ رضايت داد و هم امتياز با بايرن مونيخ، اما بعلت تفاضل گلهاى مناسب تر نسبت به مدافع عنوان ، قبل از اين تيم دراين جدول به چشم می‌خورد. ”بيله فلد” از سوى ديگر و هرچند كه با نتيجه مساوى ، اما دور از انتظار بازهم تيمى موفق در بين تيمهاى دسته اول مسابقات است و مقام ششم جدول را مسابقات را در دست دارد.

ديگر تيم در خطر سقوط به دسته دوم باشگاه ها تيم ”بوخوم” اين بار نيز باخت ديگرى را در برابر ديد و با شكست ۳بر۱ در برابر”باير لوركوزن” زمين بازى را در خانه خود ترك كرد. ”بوخوم” پس از اين شكست بازهم با موقعيت نامناسب ترى روبروشد و در حال حاضر آخرين رده جدول امتيازات را در دست دارد. ”لوركوزن” اما درمقام نهم جاى می‌گيرد.

پنجمين بازى ديشب نيز بين دو تيم ”اينتراخت فرانكفورت" و "انرژى كوتبوس“ پيروزى تيم فرانكفورت را با تنها گل اين تيم توسط ”تاكاهارا” ملى پوش ژاپن، به همراه داشت. ”كوتبوس” باوجود اين باخت اما رده هشتم را قبل از فرانكفورت، در مقام يازدهم ، در دست دارد.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”