اسدي: پيراهن تيم ملي را بدست مي آورم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

اسدي: پيراهن تيم ملي را بدست مي آورم

پست توسط Leila »

ابراهيم اسدي هافبك دونده و جنگنده پرسپوليس در حالي كه داشت به شرايط آمادگي كامل بدني نزديك مي شد، دچار يك بيماري ناخواسته شد تا روند آمادگي اش مختل شود اما او دوباره به اوج آمادگي خود نزديك مي شود. گفتگوي پيروزي با ابراهيم اسدي را بخوانيد

- در نبود ملي پوشان تمرينات تيم چطور است؟
خدا را شكر بچه ها با اينكه كمبود نفرات داريم خيلي خوب تمرين مي كنند. نفرات تيم ملي ما نيستند اما امروز (ديروز) بچه ها خيلي خوب و با روحيه تمرين كردند و مشكل خاصي نيست. شرايط بدني بچه ها آنقدر خوب است و با انگيزه تمرين مي كنند كه دنيزلي نمي داند چه كسي را در زمين بگذارد.

- از پاداش پيروزي در دربي خبري نشد؟
بچه ها در بازي دربي به خاطر رويارويي با استقلال انگيزه خاصي داشتند اما در بازي مقابل مس كرمان آنقدر تضعيف شده بوديم كه نتوانستيم نتيجه بگيريم. اين پاداش مي توانست روحيه بچه ها را چندين برابر كند اما نمي دانم چرا تا حالا اين پاداش پرداخت نشده است.

- مشكل عدم نتيجه گيري تيم چه زماني حل خواهد شد؟
تيم هاي بزرگ هميشه نتوانسته اند نتيجه دلخواه خود را كسب كنند. شايد اين مسئله به اين خاطر است كه بازيكن در همان لحظه نتوانسته خواسته هاي مربي را در زمين انجام دهد. استقلال و پرسپوليس هم چون تيم هاي بزرگي هستند تمام تيم ها با انگيزه اي بالا مقابل ما ظاهر مي شوند و حتي پاداش هاي ويژه اي براي شكست ما تعيين مي كنند تا نتيجه بگيرند.

- در چنين شرايطي بايد چه كار كرد؟
به نظر من مدير عامل و مربي بايد آنقدر شرايط روحي بچه ها را بالا ببرند تا تيم نتيجه دلخواهش را بگيرد. همه چيز بستگي به مدير عامل و سرمربي تيم دارد تا تيم را در چنين شرايطي آماده كنند.
- ليست تيم ملي اعلام شد اما باز هم نام تو در ليست نيست.
من تا جايي كه بتوانم تلاش مي كنم تا به تيم ملي نزديك شوم چون آرزويم پوشيدن پيراهن تيم ملي است. حضور من بستگي به نظر مربيان تيم ملي دارد.

- فكر مي كني شرايط حضور در تيم ملي را داشتي؟
من چند بازي به دليل بيماري نبودم. اما از اول فصل خوب كار كردم ولي نتوانستم به اوج آمادگي برسم. انشاء ا... در چند بازي بعدي آنقدر خوب كار مي كنم تا به تيم ملي هم دعوت شوم.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”