تصميمات سازمان ليگ كشتي نبايد تغيير كند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

تصميمات سازمان ليگ كشتي نبايد تغيير كند

پست توسط Leila »

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم كشتي آزاد پاس تهران گفت: سازمان ليگ براي منافع يك تيم نبايد تصميماتي كه قبلاً در خصوص ليگ 85 گرفته را تغيير دهد.


محسن كاوه كه براي شركت در كلينيك اوكلوهاما به آمريكا سفر مي‌كند، در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: اينكه باشگاه نفت سه ملي‌پوش در اختيار دارد و مي‌گويد سازمان ليگ بايد در قانون تغيير ايجاد كند، خلاف آئين‌نامه است و منافع ساير تيم‌ها را به خطر مي‌اندازد.
وي تاكيد كرد: مسئولان باشگاه پاس هم از اين موضوع ناراحت هستند؛ به همين دليل فقط چند قرارداد بسته‌ايم و صبر مي‌كنيم تا ببينيم سازمان ليگ چه تصميمي را مي‌گيرد. اگر اين شايعات به حقيقت تبديل شود و داشتن سه ملي‌پوش براي يك تيم يا استفاده از كشتي‌گير 50 كيلو و خارجي به خاطر درخواست تيم ديگر مورد قبول سازمان ليگ قرار گيرد، آن وقت در مسابقات شركت نخواهيم كرد.
سرمربي سابق تيم ملي آزاد خاطر نشان ساخت: حتي تورج لارودي هم حرف ما را پذيرفت و اميدواريم ليگ با شرايط خوبي برگزار شود. به هر حال تيم‌هايي كه در ليگ حضور دارند، با تداركات كمتري نسبت به سال گذشته در مسابقات حضور دارند.
وي افزود: ‌مازندراني‌ها پارسال 4 تيم خوب با امكانات قابل قبول در ليگ داشتند؛ اما امسال به زحمت دو تيم را با حداقل امكانات در ليگ خواهند داشت. بر اين اساس، سازمان ليگ بايد كاري كند كه ليگ به نحوي جذابيت‌هاي خود را حفظ كند.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”