زندی: در دنیای جدیدی قرار دارم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

زندی: در دنیای جدیدی قرار دارم

پست توسط Leila »

فريدون زندي، ملي‌پوش سابق تيم ايران و بازيكن اين فصل تيم فوتبال كوبلنز آلمان در گفت‌وگويي با سايت معتبر گل از وضعيت خود ابراز رضايت مي‌كند‌.

سايت معتبر گل در گفت‌وگوي كوتاهي با فريدون زندي مي‌نويسد‌: او ممكن است كه از عدم دعوتش به تيم‌ملي ايران و همچنين از دست دادن جايگاهش در تيم كايزرسلاترن كمي احساس ناراحتي كند اما او اميدوارانه در كوبلنز حضور پيدا مي‌كند‌.
گل از قول زندي مي‌نويسد‌: اينكه كوبلنز در مكان پنجم قرار دارد به توان تيم ما باز مي‌گردد‌. به هيچ وجه نمي‌توان گفت كه كوبلنز يكي از بهترين‌ تيم‌هاي حاضر در بوندس‌ليگاي 2 است‌.
زندي در ادامه مي‌گويد‌: ما خوب مي‌دانيم كه هنوز به هيچ چيزي دست نيافته‌ايم و به همين دليل بايد از موقعيت فعلي خودمان خوشحال باشيم‌.
وي در خصوص وضعيت بازيكنان تيم كوبلنز مي‌گويد‌: تيم ما از بازيكناني تشكيل شده كه با هم راحت كار مي‌كنند هركس مسؤوليت خود را درك كرده و سعي مي‌كند به خوبي آن را انجام دهد‌.
زندي در خصوص بازي در بوندس‌ليگاي 2 مي‌گويد‌: بازي كردن در ليگ دسته دوم دنياي جديدي به بازيكنان معرفي مي‌كند‌. هر بازيكني كه در اين سطح بازي‌كند تازه متوجه مي‌شود كه چه اتفاقاتي مي‌افتد كه فوتبال به بالاترين سطح كيفي خود مي‌رسد‌. بازيكنان در ليگ دسته دوم فقط براي پيروزي مي‌جنگند و به چيزي جز پيروزي نمی‌انديشند‌.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: essi8689@yahoo.com
سپاس‌های ارسالی: 28 بار
سپاس‌های دریافتی: 188 بار
تماس:

پست توسط essi10 »

بيچاره زندي رو چه كار كردند
اون همه سر و صدا براي اينكه زندي تبعه ي ايران بشه آخرش هم
اونو توي آزمايشگاه دوپينگ گذاشتن و اومدن ايران
بايد هم خوشحال باشه