پرونده جاسوسی برای فیفا در دستور کار مقامات امنیتی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 495
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 25 تیر 1385, 7:49 pm
محل اقامت: tabriz.khiabane shamse tabrizi
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 96 بار
تماس:

پرونده جاسوسی برای فیفا در دستور کار مقامات امنیتی

پست توسط padshah »

مقامات فیفا در گفت و گو با دیپلمات های ایرانی در سوئیس تایید کرده اند که طی چهار ماه گذشته، اطلاعاتی خصوصی فدراسیون فوتبال به فیفا ارسال می شده است.

به گزارش عصر ایران (asriran.com)، در پی شکست های تیم فوتبال ایران در جام جهانی 2006 آلمان و پیش آمدن ماجرای «برکناری ـ کناره گیری» محمد دادکان از ریاست فدراسیون فوتبال ایران، جریان ارسال «اطلاعات جهت دار» به فیفا آغاز و تصویری بسیار مخدوش از فوتبال ایران نزد مسوولان فیفا ترسیم شد.

گفته می شود در طول این مدت ده ها ایمیل، نامه و تماس محرمانه از سوی برخی منابع داخلی با فیفا صورت گرفت تا سرانجام فوتبال ایران تعلیق شد.

خداداد عزیزی در این باره می گوید: شرایط فوتبال و اساسنامه فدراسیون های بسیاری از کشورهای عربی و آفریقایی کمابیش شبیه ایران و حتی بدتر از آن است و فیفا هم به این موضوع اشراف دارد ولی هیچ تعلیقی متوجه آنها نمی شود.

وی بدون آنکه از فرد خاصی اسم ببرد می افزاید: باعث و بانی وضعیت حاضر کسانی هستند که مثل زالو به جان فوتبال ایران افتادند و برای مقامات فیفا جاسوسی کردند.

بر اساس شنیده های خبرنگار «عصر ایران» از منابع آگاه، مسوولان امنیتی کشور مشغول پیگیری پرونده تعلیق هستند تا ببینند چه کسانی در طول این مدت اخبار محرمانه فدراسیون را به فیفا راپورت می داده اند.
کد نمایش پرچم کوچک:
تصویر

کد نمایش پرچم و عکس کوچک دکتر:
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”