علي‌آبادي: بايد مقام سوم بازي‌هاي 2010 چين را هدف بگيريم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 1045
تاریخ عضویت: شنبه 31 تیر 1385, 12:05 pm
محل اقامت: بزقوش?؟قافلانکوه
سپاس‌های ارسالی: 2945 بار
سپاس‌های دریافتی: 2310 بار

علي‌آبادي: بايد مقام سوم بازي‌هاي 2010 چين را هدف بگيريم

پست توسط achachi98 »

خبرگزاري فارس: علي آبادي با ابلاغ پيام تبريك رئيس جمهوري اسلامي ايران، تصريح كرد: از همين امروز بايستي مقام سوم دوره بعد بازي‌هاي آسيايي در چين 2010 را هدف بگيريم.

به گزارش خبرگزاري فارس، معاون رئيس جمهوري و رئيس سازمان تربيت بدني در ضيافت شام سفارت جمهوري اسلامي ايران در دوحه كه به مناسبت تقدير از تلاش‌هاي قهرمانان، مربيان و سرپرستان تيم‌هاي اعزامي به بازي‌هاي آسيايي در باشگاه ديپلماتيك شهر دوحه ترتيب يافته بود، گفت: موفقيت كاروان ورزش ايران در دوحه جاي تقدير دارد و در گفت و گوي تلفني با رئيس جمهوري ماموريت يافتم پيام تبريك ايشان را به شما قهرمانان، مربيان و سرپرستان ورزش ايران در بازي‌هاي آسيايي ابلاغ كنم.
وي افزود: جامعه ورزش ايران در راه كسب مقام ششم بازي‌هاي آسيايي دوحه، 14 ماه با همدلي و انسجام لازم دست به دست هم داد تا امروز بتوانيم جايگاه خود را از مقام دهمي دوره قبل در بوسان كره جنوبي به مقام ششم ارتقا بخشيم. امروز خداي بزرگ را شاكرم كه اين كار هماهنگ و همسو به بار نشست تا باعث خوشحالي مقام معظم رهبري و مردم خوب و پاك نهاد ايران شود.
علي آبادي تاكيد كرد: امروز تازه كار ما از نو آغاز شده و نبايد در بازگشت به تهران لباس رزم، تلاش و كوشندگي را از تن خارج كنيم. بايد با برنامه اي دقيق و روشن به سمت هدف بعدي حركت كنيم. امروز اين تاسف برايم باقي است كه چرا نبايد جايگاهمان از مقام ششمي بالاتر باشد. يقينا و باتوجه به وجود استعدادها و پتانسيل هاي موجود مي توانيم جايگاه بهتري را در بازيهاي آسيايي به خود اختصاص دهيم.
وي افزود: بي شك بايد بانوان ما حضور پررنگ‌تري در عرصه داشته باشند. آنان با همين حضور حداقلي نيز نشان دادند كه مي توانند در بازي‌ها به نتايجي خوب دست يافته و جايگاه ورزش ايران را در جدول ارتقا بخشند.
وي با اشاره به نتايج خوب و اميدواركننده رشته‌هاي پايه شنا و دووميداني، تصريح كرد : بي شك مي توانيم در اين رشته‌ها حرف‌هاي زيادي براي گفتن داشته باشيم. امروز باعث بسي خوشحالي است كه در رشته هاي هندبال، شطرنج و ... روي سكو مي رويم. اين انگيزه و فعل خواستن نشان از گنج هاي زيادي در ورزش است كه جوانان غيور ايران اسلامي پشتوانه هاي قوي آن هستند. بي‌شك وقتي چنين سرمايه هاي خوب و گرانقدري در عرصه ورزش داريم اين وظيفه متوجه من مسئول و مديران ورزش است كه با آماده كردن بسترهاي لازم، زمينه هاي كشف و شكوفايي آنان را فراهم سازيم.
رئيس سازمان تربيت بدني با تاكيد بر اينكه جايگاه ورزش ايران در بازي‌هاي آسيايي مي تواند بسيار بالاتر از مقام ششمي باشد، گفت: كسب اين موفقيت حاصل تلاش و كوشندگي جامعه ورزش ايران در هر لباس و مسئوليتي است كه وظيفه خود مي‌دانم از زحمات شما قهرمانان، مربيان و سرپرستان ورزش در بازي‌هاي دوحه تشكر و قدرداني كنم.
وي با تبريك مقام ششم بازي‌هاي آسيايي به مردم و مسئولان و به ويژه دولت خدمتگذار، اضافه كرد: بايد از همين دوحه حضوري موفق و پرقدرت در رقابت‌هاي آسيايي 2010 چين را با هدف قرار گيري در جمع 5 تيم برتر نشانه بگيريم.
علي آبادي از سفير جمهوري اسلامي در دوحه به دليل همراهي هاي صميمانه اش با كاروان ورزش ايران تشكر كرد و افزود: وظيفه خود مي دانم از صدا و سيما و رسانه هاي ورزش براي پوشش خوب بازي‌ها دوحه و ثبت دلاوري ها و افتخارات قهرمانان قدرداني كنم.
[External Link Removed for Guests]

Atlantis اگر اومدی به من pm بده منتظرتمتصویر
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

به نظر من يکم خيلي غير ممکن است که ما سوم بشيم يکم به جدول نگاه کنيد متوجه جو گير شدن فرد اول ورزش ايران ميشويد ولي چهارمي رو ميشه يه کاريش به نظر من کرد به شرطي که پول زيادي را به ورزش هي مدال آور تزريق کنند

موفق باشيد
 تصویر

تصویر
 
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”