باشگاه استقلال به سازمان تربيت بدني بازگردانده شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

باشگاه استقلال به سازمان تربيت بدني بازگردانده شد

پست توسط Kingman_62 »

خبرگزاري فارس: در پي مذاكرات انجام شده ميان وزارت رفاه و تامين اجتماعي با محمد علي آبادي، باشگاه استقلال به طور رسمي به سازمان تربيت بدني بازگردانده شد.


به گزارش خبرگزاري فارس، پس از تحولات به وجود آمده در وزارت رفاه و اظهارات صريح عبدالرضا مصري، وزير جديد مبني بر نداشتن برنامه براي تيمداري و انجام پاره‌اي از مذاكرات ميان اين وزارتخانه با سازمان تربيت بدني و موافقت اميد رضايي (رئيس هيئت مديره) درباره بازگرداندن استقلال به سازمان، مقدمات بازگشت اين باشگاه به سازمان تربيت بدني انجام شد. سرانجام محمد علي آبادي به طور رسمي موافقت خود را براي بازگرداندن استقلال به سازمان اعلام كرد.
باتوجه به اينكه در يك سال گذشته وزارت رفاه و تامين اجتماعي نتوانست حمايت بهينه‌اي از استقلال به عمل آورد و براي اينكه اوضاع اين تيم پرطرفدار پايتخت در آستانه ليگ قهرمانان آسيا بحراني نشود، علي آبادي تصميم گرفت تا اين مجموعه را تحت حمايت سازمان قرار دهد تا بار ديگر اين تيم مانند پرسپوليس از حمايت‌هاي سازمان برخوردار شود.
مسئولان استقلال قصد دارند اين باشگاه را در يك برنامه تدوين شده به مرز خودكفايي برسانند و تا آن زمان، اين باشگاه تحت حمايت هيچ ارگان ديگري قرار نخواهد گرفت.
به طور حتم در روزهاي آينده با بازگرداندن استقلال به سازمان در هيئت مديره و بخش مديريت باشگاه تغييراتي صورت خواهد گرفت.
 تصویر

تصویر
 
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”