جلالى به تيم اميد نزديك شد.

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

جلالى به تيم اميد نزديك شد.

پست توسط Kingman_62 »

• مجيد جلالى درباره همكارى با كميته المپيك
گرچه به عنوان ناظر مد نظر است اما به نظر
مى رسد كه او در ميان مربيان داخلى بهترين
گزينه باشد البته براى وفاق و رسيدن به اين
نقطه مشترك نقش كيومرث هاشمى بيش
از ديگران به نظر مى رسد.


ايران ورزشى - قرعه سخت و فرصت نسبتاً كم براى جمع و جور كردن تيم اميد كشورمان باعث شده كه كميته ملى المپيك تلاش و رايزنى خود را براى روشن شدن وضعيت هدايت اين تيم سريع تر آغاز كند.
كفاشيان دبير كميته ملى المپيك ديروز در گفت وگو با خبرگزارى فوتبال ايران ضمن رد شايعه اختلاف نظر ميان كميته ملى المپيك و فدراسيون فوتبال در خصوص قرارداد با سيموئز همه چيز را منوط به رأى فدراسيون فوتبال دانست.


گروهى از كارشناسان معتقد هستند كه سيموئز همچنان بهترين گزينه براى هدايت تيم المپيك است چرا كه او پس از يك سال حضور در ايران به شناخت خوبى از فوتبال و مناسبات آن رسيده لذا مى تواند با كمترين فوت وقت كار خود را براى حضور در دور مقدماتى كه در اسفند ماه برگزار مى شود استارت بزند. اما منتقدان سيموئز او را يك ترينر (تمرين دهنده) و تئوريسين موفق مى دانند كه در زمينه كوچينگ نمى تواند توانايى خود را نشان بدهد. اما روند و شرايط فى مابين فدراسيون و سيموئز درصد اين همكارى مجدد را ضعيف تر از گذشته نشان مى دهد. با توجه به شرايط فعلى به نظر مى رسد كه يك مربى داخلى هدايت تيم اميد را به دست بگيرد. در اين راه مصطفوى و قلعه نويى ديدگاه خاص خود را دارند كه زياد با اهداف و ديدگاه كميته ملى المپيك نزديك نيست. نوع نگاه مصطفوى كه نشأت گرفته از داده هاى ذهنى قلعه نويى است بيشتر حول محور افرادى مثل ياورى مى چرخد اما كميته المپيك به دنبال يك مربى قوى، كارآمد و علمى است كه بتواند تيم ما را به مسابقات المپيك پكن برساند.
كفاشيان ديروز خبر از نظارت مجيد جلالى داد. او به خبرگزارى فوتبال ايران گفت: بايد در اسرع وقت بحث كادر فنى تيم اميد را حل كنيم، بدون شك در صورت استفاده از گزينه هاى داخلى به سراغ فردى مى رويم كه با قلعه نويى كاملاً هماهنگ باشد.
وى در توضيح بيشتر اين مسأله گفت: قلعه نويى، سرمربى تيم بزرگسالان است و بايد روى كار اميدها نظارت داشته باشد.
كفاشيان در رابطه با استفاده از گزينه هايى چون مجيد جلالى و فرهاد كاظمى تأكيد كرد: تصميم داريم جلالى را به عنوان ناظر تيم اميد انتخاب كنيم. البته با خود او هنوز صحبتى نكرده ايم اما در مورد كاظمى بايد بگويم نظرى روى اين مربى نداريم.
وى در خصوص استفاده از جلالى افزود: آقاى جلالى نسبت به مسائل فنى آگاهى قابل توجهى دارد. او مربى كارآمدى است و ما به او اعتقاد خاصى داريم.
مجيد جلالى درباره همكارى با كميته المپيك گرچه به عنوان ناظر مد نظر است اما به نظر مى رسد كه او در ميان مربيان داخلى بهترين گزينه باشد البته براى وفاق و رسيدن به اين نقطه مشترك نقش كيومرث هاشمى بيش از ديگران به نظر مى رسد. هاشمى كه با رييس و دبير كميته ملى المپيك رابطه خوبى دارد بدون شك نقطه نظرات آنها را در تصميم گيرى فدراسيون لحاظ خواهد كرد.
امير قلعه نويى هم در آخرين واكنش خود در محفلى خودمانى مطرح كرده كه تمايلى براى سرمربيگرى تيم ملى اميد ندارد. او قرعه سخت، كمبود زمان و از همه مهم تر درگيرى در تيم ملى و استقلال را علت اين امر دانسته. حال بايد ديد كه آيا مجيد جلالى به عنوان بهترين گزينه داخلى با قلعه نويى و فدراسيون به توافق مى رسد.
 تصویر

تصویر
 
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”