سایپا قهرمان نیم فصل

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

سایپا قهرمان نیم فصل

پست توسط Kingman_62 »

تيم سايپا با پيروزي برابر استقلال تهران قهرمان نيم فصل رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ايران شد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در سه ديدار پاياني رقابت‌هاي ليگ برتر در هفته‌ي چهاردهم، تيم‌هاي سايپا، سپاهان و پيكان برابر استقلال، فولاد خوزستان و مس به پيروزي دست يافتند.
در مهم‌ترين ديدار هفته تيم سايپا موفق شد با نتيجه‌ي پر گل سه بر يك استقلال تهران را شكست دهد. در اين ديدار ابتدا استقلال با گل دقيقه‌ي سي و يك حسين كاظمي كه با اشتباه رحمان احمدي در دريافت توپ همراه شد از حريف خود پيش افتاد. چهار دقيقه‌ي بعد پس از خطاي وحيد طالب‌لو بر روي اميد شريفي نسب، محسن قهرماني پنالتي به سود سايپا اعلام كرد اما، داريوش يزداني نتوانست از اين فرصت براي زدن گل تساوي استفاده كند و وحيد طالب‌لو پنالتي يزداني را دفع كرد.
بازيكنان سايپا و استقلال با همين نتيجه‌ به رختكن رفتند.
با شروع نيمه‌ي دوم تيم سايپا بود كه برتري خود را بر حريف ديكته كرد و موقعيت‌هاي پياپي را به روي دروازه‌ي استقلال خلق كرد اما، درخشش وحيد طالب‌لو باعث شد كه در دقايق ابتدايي نيمه‌ي دوم سايپا نتواند گل تساوي را وارد دروازه‌ي استقلال كند.
از دقيقه‌ي شصت و دو محسن قهرماني در صحنه‌اي كه احتمالا به دليل الفاظ به كار رفته شده توسط سياوش اكبرپور او را از زمين اخراج كرد، استقلال ده نفره به بازي ادامه داد. پنج دقيقه پس از اخراج بازيكن استقلال و پس از سانتر آشتياني، جلال حسيني توانست با ضربه‌ي سر شيرجه‌اي گل تساوي را وارد دروازه‌ي استقلال كند.
در ادامه بازي تيم سايپا بود كه براي رسيدن به پيروزي اشتياق بيشتري از خود نشان مي‌داد كه سرانجام تلاش‌هاي بازيكنان اين تيم نتيجه داد تا اين كه در دقيقه‌ي هشتاد پس از اشتباه اميرحسين صادقي در خط دفاع، توپ به محسن خليلي بازيكن تازه وارد سايپا رسيد و او با ضربه‌اي زيبا از پشت محوطه‌ي هيجده قدم گل دوم را وارد دروازه‌ي استقلال كرد. پس از اين گل بيشتر تماشاگران حاضر در ورزشگاه خواهان بركناري صمد مرفاوي شدند و با اعتراض‌هاي مداوم خود اين مساله را نشان دادند.
استقلال براي جبران گل خورده به روي دروازه‌ي سايپا حملاتي را تدارك ديد اما، ضعف اين تيم در خط حمله با حضور عليزاده و بازي احساسي اين تيم سبب شد كه استقلال نتواند گل تساوي را وارد دروازه‌ي سايپا كند تا اين كه در دقيقه‌ي نود و يكم و پس از فرار و پاس اميد شريفي نسب به محسن خليلي، او طالب‌لو را از پيش رو برداشت و به سمت دروازه‌ي استقلال شوت كرد كه اين ضربه با تكل حميد رجبي ديگر بازيكن تازه وارد سايپا به گل سوم اين تيم تبديل شد.
پس از اين گل بازي رنگ و بوي خشني به خود گرفت و يك بازيكن سايپا از زمين و ديگر بازيكن اين تيم از روي نيمكت از بازي اخراج شدند اما، سرانجام اين تيم سايپا بود كه با اين پيروزي صدرنشيني خود را تثبيت كرد و با سي و سه امتياز قهرمان نيم فصل رقابت‌هاي ليگ فوتبال ايران لقب گرفت.
اين در حالي است كه يك هفته به پايان نيم فصل مسابقات زمان باقي است.
به گزارش ايسنا، در يكي ديگر از ديدارهاي امروز، سپاهان با دو گل جعفري برابر تك گل خليفه اصل با نتيجه‌ي دو بر يك فولاد خوزستان را از پيش رو برداشت تا روند ناكامي‌هاي فولاد خوزستان پس از جدا شدن محمد مايلي كهن همچنان ادامه يابد.
در آخرين ديدار امروز پيكان با نتيجه‌ي 4 بر 2 تيم اوج گرفته‌ي مس را شكست داد تا تيم كرماني پس از هفته‌هايي طولاني مقابل تيمي از ليگ برتر شكست بخورد. گل‌هاي پيكان را رضا عزيزمحمدي (دو گل) و محسن بياتي‌نيا (دو گل) به ثمر رساندند. ضمن آن كه دو گل مس كرمان را نيز آلوز وارد دروازه‌ي پيكان كرد.
 تصویر

تصویر
 
Major
Major
پست: 681
تاریخ عضویت: جمعه 28 مهر 1385, 1:51 pm
محل اقامت: تهران
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

پست توسط sir.mohammad »

گل سومشون به استقلال شانسی بود
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

گویند به همه مردم عالم گله خویش
پیش كه روم من كه ز عالم گله دارم
Major
Major
پست: 422
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 30 مهر 1385, 12:09 pm
سپاس‌های ارسالی: 50 بار
سپاس‌های دریافتی: 181 بار

پست توسط zector »

آره جون خودت !
شوت به دروازه دو برابر استقلال بود و سانتر هم همین طور و مالکیت توپ هم بیشتر بود !
این را در گوشتان فرو کنید که : سایپا قهرمان است و استقلال هم جز مقام سومی چیزی عایدش نمی شود

.
Captain
Captain
پست: 1086
تاریخ عضویت: دوشنبه 8 آبان 1385, 12:38 am
محل اقامت: هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !
سپاس‌های ارسالی: 103 بار
سپاس‌های دریافتی: 117 بار

پست توسط osilatoria »

آقا من کاری به استقلال و پرسپولیس و سایپا ندارم !

فقط ابومسلم
 تصویر 
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”