برنامه 90 معزل فوتبال ایران است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
پست: 681
تاریخ عضویت: جمعه 28 مهر 1385, 1:51 pm
محل اقامت: تهران
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

برنامه 90 معزل فوتبال ایران است

پست توسط sir.mohammad »

آفتاب: مدیر سازمان فوتبال ابومسلم با انتقاد شدید از برنامه تلویزیونی 90 گفت: عادل فردوسی‌پور در یك برنامه زنده تمامی شخصیت‌های فوتبال ایران را مسخره می‌كند و هیچ‌كس هم نیست كه مقابل او بایستد. خداداد عزیزی با بیان این مطلب اظهار داشت: فردوسی‌پور در یك رسانه ملی و مقابل میلیون‌ها بیننده هر كسی را كه دلش بخواهد مورد تمسخر قرار می‌دهد و این موضوع بسیار تأسف‌آور است.

وی در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ادامه داد: در این برنامه‌ هیچ چیز مراعات نمی‌شود و فردوسی‌پور قصد دارد فقط شخصیت‌های فوتبالی را مقابل هم قرار دهد.

وی تأكید كرد: اكثر حاشیه‌های فوتبال ایران از دل برنامه 90 بیرون می‌آید و متأسفانه هیچ‌كس مقابل اتفاقات ناخوشایندی كه در این برنامه می‌افتد ایستادگی نمی‌كند. او فقط قصد مسخره كردن بازیكنان و مسئولان فوتبال ایران را دارد و هیچ كس هم جلودارش نیست.

عزیزی افزود: فردوسی‌پور از طریق همین فوتبالیست‌ها نان می‌خورد و مجری برنامه 90 است ولی او برای رسیدن به خواسته‌هایش همه چیز را زیر پا می‌گذارد و جالب اینجاست كه تخصصی هم در فوتبال ندارد.

خداداد در ادامه صحبت‌های خود گفت: البته قبول دارم كه او توانایی‌های خاصی دارد و در دانشگاه زبان انگلیسی تدریس می‌كند. بهتر است فردوسی‌پور دیگر در مورد فوتبال حرف نزند و فقط انگلیسی تدریس كند.

مدیرسازمان فوتبال ابومسلم خاطرنشان كرد: مسخره كردن آدم‌ها كار سختی نیست، من هم اگر یك تریبون در اختیار داشته باشم خیلی راحت فردوسی‌پور را از زوایای مختلف مسخره می‌كنم تا حساب كار دستش بیاید.

عزیزی افزود: اگر آقای شفق مدیرعامل باشگاه اجازه بدهد اصلاً اجازه نمی‌دهم كه در بازی‌های ما دوربین برنامه 90 به ورزشگاه بیاید چون فردوسی‌پور با این كارها فقط قصد مسخره كردن تیم‌ها و آدم‌ها را دارد.

هر باشگاهی مختار است كه در مورد مسائل تیم تصمیم بگیرد و این به كسی مربوط نیست كه ابومسلم با چند مربی هدایت می‌شود.

مدیرسازمان فوتبال ابومسلم تأكید كرد: در این چند سال به دلیل حاشیه‌هایی كه در برنامه 90 ایجاد شده است خیلی‌ها باهم مشكل پیدا كرده‌اند و این موضوع برای فوتبال ما معضل شده است.

عزیزی با اشاره به حاشیه‌هایی كه در بازی ابومسلم و ملوان پیش آمد، گفت: ما در زمین فوتبال مخالف فحش دادن هستیم و اطمینان دارم كه نورمحمدی فحاشی نكرده است چون روی او شناخت كافی دارم.

من از بازیكنان ملوان و آقای احمدزاده عذرخواهی كردم ولی باید بگویم كه ایشان نمی‌توانند در مورد تیم ما اظهارنظر كنند، بهتر است احمدزاده در حدود اختیارات خودش صحبت كند.

وی افزود: پس از گلی كه نورمحمدی زد، بازیكن ملوان از روی نیمكت به او توهین كرد و نورمحمدی هم جوابش را داد. البته باز هم می‌گویم كه بازیكن ما فحاشی نكرد و ملوانی‌ها بیش از حد شلوغش كردند. اگر بازیكن دیگری از ابومسلم این كار را می‌كرد شاید ما باور می‌كردیم ولی در مورد نورمحمدی نمی‌توانیم این حرف‌ها را قبول كنیم.

خداداد در خصوص وضعیت فعلی ابومسلم گفت: ما نسبت به تیم بزرگی چون پرسپولیس فقط یك امتیاز كمتر داریم و دلیلی ندارد به فكر آوردن مربی باشیم. فعلاً با همین نفرات بازی‌ها را ادامه خواهیم داد.

عزیزی در خصوص بازی با راه‌آهن و رویارویی با اكبر میثاقیان گفت: این بازی برای ما حساسیت ندارد و اهمیت دیدار با ملوان به مراتب بیشتر بود. مطمئن باشید كه ابومسلم با آرامش كامل مقابل راه‌آهن بازی خواهد كرد
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

گویند به همه مردم عالم گله خویش
پیش كه روم من كه ز عالم گله دارم
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”