جباري:حريم‌ها در استقلال كمرنگ شده است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

جباري:حريم‌ها در استقلال كمرنگ شده است

پست توسط DJ.HAMED »

هافبك تيم فوتبال استقلال تهران معتقد است اين باشگاه براي خروج از بحران كنوني و چالش‌هاي موجود، نيازمند مديريتي قاطع است.
"مجتبي جباري" هافبك تازه بهبود يافته استقلال تهران در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ عنوان كرد: متأسفانه در باشگاه، حريم اعضاء هيأت مديره و ديگر مسئولين كمرنگ شده و بعضا برخي‌ها بي محابا حرف‌هايي را به زبان مي‌آورند كه عملكرد تمام مجموعه را تحت‌الشعاع قرار داده و زير سوال مي‌برند.

وي با حمايت از "صمد مرفاوي" سرمربي استقلال، از وي به عنوان يك مربي موفق نام برد و گفت: جدايي بازيكنان كليدي از استقلال دست مرفاوي را بابت ابتكار عمل خالي گذاشت، هرچند كه در انتخاب بازيكنان فعلي نيز بسيار از آقايان به جاي او تصميم‌گيري كردند.

جباري به جذب بازيكن از سوي هيأت مديره، سرپرست، و ... استقلال اشاره كرد و اظهار داشت: اين موارد از ديگر عوامل تأثيرگذار در كار مرفاوي محسوب مي‌شوند چراكه جمع كردن 11 بازيكن خوب بدون تناسب با يكديگر، دردي از هيچ تيمي دوا نمي‌كند.

وي جايگاه استقلال را در جدول رده‌بندي مطلوب توصيف كرد و متذكر شد: امير قلعه‌نوعي هم پس از 3 سال كار با مجموعه بازيكنان استقلال موفق به كسب عنوان قهرماني شد بنابراين نبايد از احتياج مرفاوي به زماني بيشتر به سادگي گذشت.

هافبك استقلال خواستار يك دلي بيشتر در ايجاد حاشيه امنيت براي مرفاوي شد و گفت: طي هفته‌هاي اخير شرايط به گونه‌اي در استقلال رقم مي‌خورد كه تمركز مربيان برهم خورده و هر روز خبري جديد و حاشيه‌اي جديدتر شكل مي‌گيرد.

جباري همچنين از آمادگي خود براي حضور در دور برگشت رقابت‌هاي ليگ 85 و ليگ قهرمانان آسيا خبر داد و گفت: بعد از اتمام فيزيوتراپي، 3 هفته كار بدني را در دستور كار قرار دادم تا به شرايط مطلوب نزديك شوم.

وي خاطرنشان ساخت: از روز گذشته تمرينات تيمي را آغاز كرده و در حدود 60 تا 70 درصد آمادگي بدني خود را به دست آورده‌ام و اميدوارم در ادامه هرچه زودتر به تركيب استقلال بازگردم.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”