كارخانه: از بازيكنان تيم ملي جوانان بيگاري نمي كشيم!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

كارخانه: از بازيكنان تيم ملي جوانان بيگاري نمي كشيم!

پست توسط DJ.HAMED »

در جلسه نخست محور صحبتها و عملكرد ما به مسابقات جهاني و حضور قدرتمندانه دراين رقابتها متمركز شد.
مصطفي كارخانه، سرمربي تيم واليبال جوانان ايران درگفت وگو با گروه واليبال خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا)،‌ تصريح كرد: با تفكر وانديشه اي نو ودرجهت ارتقاي سطح توان تيمي گام برمي داريم ودراين راه نظم انضباط و حتي وضعيت ظاهري بازيكنان را زير نظر خواهيم داشت. برنامه هايي داريم كه براساس تحقق به آن حركت مي كنيم وبا علم به اينكه كار سختي درمسابقات جهاني داريم، با توكل به خدا پيش مي رويم.
وي افزود: اردوهاي كوتاه مدتي را براي ايجاد هماهنگي هرچه بيشتر تدارك ديده ايم واز طريق آن قصد شناسايي هرچه بيشتر بازيكنان مستعد را داريم.
كارخانه با اعلام اينكه هيچ فشار مضاعفي را درطول تمرينات به بازيكنان نمي آوريم خاطرنشان كرد: من از طريق اين رسانه اعلام مي كنم كه قصد بيگاري كشيدن از بازيكنان را ندارم. هدف اين مجموعه به نوعي خدمت به تيم ها و باشگاههاست و البته اصلاح برخي نقايص. بي شک در اين راه هيچ نگراني ودغدغه اي وجود ندارد.
سرمربي تيم واليبال جوانان درپايان ياد آور شد : من ازاين بازيكنان خواسته ام كه پس از بازگشت جايگاه ثابتي درتركيب تيم هاي خود پيدا كنند . ضمن اينكه از باشگاهها هم مي خواهم دراين مقطع ملي فكر كنند و از حضور بازيکنان در تمرينات کوتاه مدت جلوگيري نکنند، هرچند من به خواسته آنها هم احترام مي گذارم.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”