تاريخچه پينت بال

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2732
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 5 مرداد 1385, 10:34 pm
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4580 بار

تاريخچه پينت بال

پست توسط كيارش »

تاریخچه پینت بال

این ورزش برای اولین بار در صحبتهای دوستانه چارلزگارین و هایل نویل متولد شد. در سال 1981 یکی از دوستان مشترک این دو نفر که از ایده اولیه این افراد آگاهی داشت در یک کاتالوگ ابزار کشاورزی به نوعی وسیله پرتاب کننده توپهای ژلاتینی پر از رنگ برخورد نمود. این وسیله کد پیستول Nel-Spot 07 نام داشت و کاملاً شبیه یک اسلحه کمری بوده با استفاده از انرژی گاز Co2 متراکم در یک کپسول کوچک، توپهایی از جنس ژلاتین راکه پر از رنگ مایع بود را به فاصله ای صدمتری پرتاب می نمود. کشاورزان و دامداران از این وسیله جهت علامتگذاری درختانی که باید هرس می شد و دامها از فاصله دور استفاده می کردند.

اولین بازی پینت بال در سال 1981 در نیوهاپ شایر بین 12 نفر دوست برگزار شد. در این اولین بازی پینت بال هر فرد هزینه خرید پیستول فل اسپات 07 و Nellson Pellets (گلوله های رنگ) خود را پرداخت. بازی در زمینی به مساحت 10 جریب انجام شد. 12 پرچم در نقاط مختلف زمین قرار داده شد.

برنده بازی فردی بود که تعدادی بیشتری پرچم را جمع آوری کرده بود. فرد برنده یک کشاورز بود که موفق شده بود تمام 12 پرچم را جمع آوری کند. جالب آنکه وی هیچ پینت بالی را از مارکر خود شلیک نکرده بود و هیچ پینت بالی نیز به سمت وی شلیک نشده بود. در تمام طول مدت بازی هیچکس وی را ندیده بود.

در طی گذشت حدود 25 سال از اولین بازی پینت بال این ورزش با سرعت بسیار زیادی در جهان گسترش یافته است و در حال حاضر در بیشتر کشورهای جهان برگزار می شود.

تنها در کشور ایالات متحده آمریکا حدود 11 میلیون نفر به شکل رسمی به انجام این بازی مشغول اند. این ورزش براساس آمار منتشره توسط موسسه “American Sports Data” در سال 2004 یکی از کم خطر ترین ورزش ها می باشد در حال حاضر این ورزش چهارمین Extoeme Sport از نظر تعداد علاقمند می باشد سالانه حدود 800 هزار مارکرو و 9 میلیارد عدد گلوله پینت بال در جهان فروخته می شود در حا ل حاضر در جهان کارخانجات متعددی مانند Dge ، gt و غیره به امر تولید البسه و وادوات مربوط به این ورزش مشغول اند . مسابقات متعددی هر ساله در دنیا برگزار می شود که NPPL ،PSP و NXL در کشور آمریکا و Series – Millenniun در قاره اروپا و APPC در کشور مالزی در آسیا از مهترین آنها می باشد . هرساله دو مرتبه در میامی ، فلوریدا و ایالات متحده و در مارسی ، فرانسه ، جام جهانی هفت نفره برگزار می گردد . این ورزش احتمالاً در بازی های المپیک 2012 لندن به شکل میهمان ، وارد خواهد شد .

شکل انجام بازی

شکل مسابقات رسمی این ورزش در زمینی به ابعاد 40* 60 متر یا 55* 33 متر ، که با توری به ارتفاع حدود 6 متر احاطه شده در میان موانع بادی یا Air Bunkers برگزار می گردد . هر ورز شکار وسیله ای بنام مارکر یا نشانه گذار (تفکیک ) را همراه با تعدادی پینت بال و یک ماسک محافظ صورت ، گردن بند محافظ گردن ، و لوازم دلخواه دیگر را همراه با خود به داخل زمین حمل می نمایند . بازی های مسابقاتی با اهدافی چون فتح پرچم در پایگاه حریف و حمل آن به پایگاه خودی و یا فتح پرچم از محل استقرار در وسط زمین و حمل آن به پایگاه حریف انجام می گردد .

در مسابقات رسمی تیمها با تعداد نفرات 3 ، 5 ، 7 یا 15 نفره شرکت می نمایند .

هر ساله تیم هایی از ایران جهت شرکت در مسابقات جهانی و آسیایی ، به اروپا و

کشور های خاور دور عزیمت می نمایند .

نام اين ورزش از دو كلمه Paint ( رنگ ) و Ball (توپ ) تشكيل شده است ، پينت بال يك ورزش گروهي بسيار هيجان انگيز مي باشد كه بوسيله دو تيم و در يك زمين به ابعاد 30 *50 متر انجام مي شود . در جريان این ورزش علاوه بر اينكه به مهارتهاي خاص حركتي مانند نشانه گرفتن ، سريع دويدن ، داشتن سرعت در حركات و واكنشهاي سريع نياز است . قابليتهاي ذهني متعددي نيز لازم هستند كه مهمترين آنها سرعت در تصميم گرفتن و قدرت حل مساله است . همه چيز در پينت بال در لحظه صورت ميگيرد . و هركس سريعتر و دقيقتر باشد موفق تر است.

در نوع رسمی هر تيم از3 تا 7 نفر تشكيل شده است كه هر بازيكن يك نشانه رو ( تفنگ ويژه پينت بال ) ، ماسك ايمني و تعدادي توپ رنگي (پينت بال) دارد كه اين توپها داراي قطري حدود 2/17 میلیمتر هستند و يك پوسته ژلاتيني دارند که بر اثر برخورد با بدن بازيكنان يا موانع شکسته شده و رنگ داخل آن ، موضع محل برخورد را رنگي ميكند . اين توپها بوسيله نيروي هواي فشرده نشانه رو با سرعتی حدود 290 تا 300 پا در ثانیه پرتاب ميشوند . رنگ اين گلوله ها خوراكي و محلول در آب است و داراي همه رنگ است به جز قرمز.سناريوهاي اصلي ورزش پينت بال
سناريوي تسخير پرچم ( تک پرچم و دو پرچم ) و سناريوي حذفي متداولترين سناريو هاي ورزش پينت بال هستند که به صورت سناريوي پيش فرض در باشگاههاي پينت بال دنيا انجام مي گيرند . همچنين در اکثر تورنمنت هاي جهاني و ليگ هاي کشورهاي صاحب پينت بال به عنوان سناريوي اصلي پذيرفته شده و بازي مي گردند .

در اينجا به دليل عموميت اين دو سناريو و اهميتي که اين دو سناريو در تورنمنت هاي جهاني دارند ، به تشريح کامل روش انجام هر کدام از اين دو سناريو ، تاکتيک ها و قوانين خاص آنها مي پردازيم .

سناريوي حذفي
سناريوي تسخير پرچم


سناريوي حذفي
متداولترين بازي پينت بال با سناريوي حذفي انجام مي گيرد . بازيکنان به دو يا چند گروه رقيب تقسيم مي گردند و به بازي مي پردازند . هدف اين سناريو حذف کليه بازيکنان تيم يا تيم هاي حريف مي باشد . تيم نخست و برنده ، تيمي خواهد بود که کليه بازيکنان تيم رقيب را مورد اصابت گلوله رنگي قرار داده و حذف نمايد . در صورتيکه اعضاء به چند گروه تقسيم شده باشند هر گروه سعي مي نمايد با حذف ساير گروه ها آخرين گروه و برنده بازي گردد . با تير اندازي به بازيکنان تيم مقابل و ترکيدن گلوله رنگي و مشاهده اثر آن ، بازيکن خنثي شده و به عبارتي از بازي بيرون رفته و حذف مي گردد . بازيکني که مورد اصابت گلوله قرار گرفته است با اعلام خود ، نشانه روي خود را بالاي سر گرفته و مطابق مسير تعيين شده توسط داور زمين را ترک مي کند . نترکيدن گلوله رنگي و يا پاشيده شدن رنگ از گلوله اي که به جاي ديگري اصابت کرده ، منجر به حذف بازيکن تيم نمي گردد . اين سناريو با حداقل 10 بازيکن و حداکثر 40 بازيکن در قالب دو تيم و يا با توافق طرفين در قالب چند تيم انجام مي گيرد.سناريوي تسخير پرچم ( تک پرچم و دو پرچم )
سناريوي تسخير پرچم بازيکنان به دو گروه تقسيم مي گردند . در سناريوي تک پرچم ، پرچم در مرکز زمين قرار مي گيرد اما در سناريوي دو پرچم هر کدام از پرچم ها در جايگاه يکي از تيم ها قرار مي گيرد .
● تک پرچم
در اين سناريو بازيکنان در قالب دو تيم در جايگاه شروع خود قرار مي گيرند . پرچم در مرکز زمين بازي قرار گرفته بطوريکه براي تمام بازيکنان قابل رويت باشد . هدف اين سناريو بدست آوردن و تسخير پرچم و حمل آن به جايگاه شروع تيم حريف مي باشد . تيم نخست و برنده ، تيمي است که پرچم را تسخير و به جايگاه تيم مقابل رسانده باشد . اين سناريو در بازيهاي رسمي در قالب دو تيم 5 نفره انجام مي گيرد .

● دو پرچم
در اين سناريو به جاي يک پرچم از دو پرچم متمايز استفاده مي شود . پرچم هر تيم به جاي قرار گرفتن در مرکز زمين ، در جايگاه شروع آن تيم قرار دارد . هدف اين سناريو ،بدست آوردن و تسخير پرچم تيم مقابل و برگشت با پرچم تسخير شده به جايگاه شروع تيم خود مي باشد . قرارگرفتن پرچم تسخير شده هر کدام از تيم ها در زمين تيم حريف ، به منزله پايان بازي و اعلام تيم برنده مي باشد . اين سناريو در بازيهاي رسمي در قالب دو تيم 10 نفره انجام مي گيرد . در اين سناريو رعايت نکات زير ضروري است :
1- بازيکني که پرچم را حمل مي نمايد اگر مورد اصابت گلوله قرار گيرد بايد در همان نقطه ايستاده ، پرچم را در هوا نگهداشته تا بازيکن ديگري آن را بدست آورد .
2- بازيکني که پرچم را حمل مي نمايد به هيچوجه حق پنهان نمودن پرچم در زير پيراهن خود را نداشته و بايد آن را به صورت نمايان با خود حمل کند .
3- در سناريوي دو پرچم ، پرچم هر تيم بايد از پرچم تيم ديگر کاملا متمايز باشد .
4 - پرچم ها بايد حداقل 40 سانتیمتر عرض و حداکثر 60 سانتیمتر طول داشته باشند .
5- رنگ پرچم هر تيم بايد با رنگ بازوبند آن تيم همرنگ باشد .
براي آشنايي بيشتر شما به برخي دیگر از سناریوها اشاره ميشود:
1- سناریوی سرعتی

2- جبران شكست اوليه
3- تسليم

4- فتح پرچم از وسط

5- بیست گلوله

6- حذفی


7- شكار آهوو بسياري سناريوهاي متنوع ديگر[External Link Removed for Guests]
انجمن پینت بال ایران


[External Link Removed for Guests]
لیگ حرفه ای پینت بال آسیا


[External Link Removed for Guests]
باشگاه کمپ کرمان


[External Link Removed for Guests]
باشگاه مشهد


اضافه مي كنم تيم ايران تيم اول آسي ا و تيم 8 اروپا است اين ورزش ورزش منتخب المپيك سال 2012 مي باشد اگر تا حالا اين ورزش رو امتحان نكرديد توصيه مي كنم يك بار امتحان كنيد اين ورزش در ايران و كل دنيا توسط مرد و زن بازي مي شه در شانزده سال اخیر، ورزش پینت بال بعنوان یکی از هیجان انگیزترین ورزشهای گروهی شناخته شده است. این ورزش در بیش از 40 کشور ( که تعداد آنها رو به افزایش است- مخصوصاً در آسیا) توسط میلیونها علاقمند مرد و زن در کلیه مقاطع سنی بازی میشود.

همه بازیکنان ورزش پینت بال خواه خانه دار یا دانش آموز ، شاغل یا بازنشسته و در هر مقطع سنی عموماً ماجراجویی و رقابت سخت را دوست دارند. چرا که این بازی ترکیبی از بازیهای کودکی (برچسب زدن یا همان قایم باشک است ( اما پر رقابت تر ، پیچیده تر و در سطحی بالا).

ورزش پینت بال به جهت بهره گیری از قوانین ایمنی بسیار بالا، ورزشی امن محسوب میشود. آمار بیمه های ورزشی در جهان نشان میدهد که ورزش پینت بال از گلف، تنیس، شنا و بسیاری ورزشهای دیگر ایمن تر است.

نهایتاً ورزش پینت بال ورزشی است جهت:

1- تجربه همکاری تیمی موفق

2- درک تاثیر اطاعت از سر گروه یا رهبر

3- تمرین کنترل استرس در شرایط سخت

و سایر موارد
ورزش هيچ چيز نمي شناسد :x
[External Link Removed for Guests]
يك حركت فوق العاده سريع :D
[External Link Removed for Guests]
آرايش قانوني يه اين ورزش
[External Link Removed for Guests]
يك عكس از لحظات برخورد توپ يه بازي كن :-)
[External Link Removed for Guests]
بعد از يك اصابت :grin:
[External Link Removed for Guests]
پر كردن مخزن اسلحه با مخزن يدك
[External Link Removed for Guests]
نمايي از يك بازيكن در حالت اماده :smile:
[External Link Removed for Guests]
نمايي از يك سنگر استاندار :D
[External Link Removed for Guests]
اثرات بعد يه دست بازي :grin:
[External Link Removed for Guests]


_________________________
عنوان ويرايش شد...DJ.HAMED
_________________________
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2732
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 5 مرداد 1385, 10:34 pm
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4580 بار

پست توسط كيارش »

بابا مي ذاشتين 2 ثانيه رو صفحه اول باشه بعد اين همه خبر مي ذاشتين :lol: :sad:
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2732
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 5 مرداد 1385, 10:34 pm
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4580 بار

پست توسط كيارش »

تشكر از بابت عوض كردن نام تاپكيك :o :(

تاكنيك هاي ساده


هميشه پايين باشيد .

هنگام شليک کردن در ارتفاع پايين باقی بمانيد . در تمام زمانها خود را پوشش دهيد حتی هنگام شليک کردن . بسياری از بازيکنان مبتدی اين اشتباه را انجام می دهند که بيش از حد از سنگر خود دور می شوند و تبديل به اهدافی ساده می گردند . هر چه شما از سنگر خود دور شويد آسان تر مورد شليک گلوله قرار خواهيد گرفت .


اول نشانه گيری سپس شليک

تا زمانی که به شما شليک نشده است شليک نکنيد . غافلگيری در پينت بال بسيار اهميت دارد به خصوص اگر در فضای باز بازی می کنيد . مگر اينکه شما يک بازيکن پوشش دهنده باشيد و بايد بازيکن ديگری را پوشش دهيد ، يا رقيب شما از مکان شما اطلاع داشته باشد ، تا زمانی که هدف در تيررس شما نباشد شليک نکنيد . معمولا بازيکنان مبتدی بدون نشانه گيری دقيق اقدام به تيراندازی به حريف می نمايند . تنها چيزی که شما با اين تير اندازی وحشيانه انجام می دهيد اين است که مکان خود را به حريف اطلاع می دهيد .همچنين مهم است که تا هنگامی که به تيررس حريف برسيد صبر کنيد . گلوله های پينت بال صدها متر پرواز نمی کند ، حداقل به صورت موثر تا اين فواصل پرواز نمی کند .


حرکت کنيد !

در دورترين مانع انتهايی زمين در تمام طول بازی نايستيد و سعی نکنيد که از آنجا با شليک های بلند بازيکنان را هدف قرار دهيد . زمين را از آن خود کنيد . به سمت بالای زمين حرکت کنيد و بر تيم مقابل فشار وارد کنيد . خواهيد ديد که هرچه بيشتر به جلو حرکت کنيد زوايای بهتری نسبت به حريف پيدا می کنيد سعی کنيد حرکت خود را با پوشش بازيکنان هم تيمی هماهنگ کنيد تا در مسير دويدن به به سمت يک مانع مورد اصابت قرار نگيريد . وقتی که می دويد هم در ارتفاع پايين باقی بمانيد . هميشه کوچکترين هدف ممکن را در اختيار حريف خود قرار دهيد .


از اطراف خود استفاده کنيد

از هر چيزی که ممکن است برای محافظت کردن از خود استفاده نماييد . به عنوان مثال در پشت يک درخت کوچک هم می توان پناه گرفت . از موانع برای مخفی شدن از تيم مقابل استفاده کنيد مخصوصا هنگام دويدن .


برخي سوال هاي رايج
ایا این بازی ایمن است ؟

مانند تمام ورزشهای دیگر مانند فوتبال ، بسکتبال ، هاکی و ... در صورت رعایت نکردن موارد ایمنی این ورزش نیز خطرناک است و باید تمام موارد ایمنی آن رعایت شود . بیشتر تفنگهای پينت بال (مارکر) تیرهایی با کالیبر 68 شلیک میکنند . پینت بال یک لایه پلاستکی حاوی رنگ محلول در اب است . مارکر ها تیر را با سرعت 200 تا 300 فوت در ثانیه شلیک میکنند و این تیر ها بسیار سبک هستند و هر کدام فقط چند گرم وزن دارند . به همین خاطر دارای خطر کمی هستند و مانند وسایل سنگین خطرناک نیستند . بعلاوه بازیکنان پینت بال معمولا از لباسهای محافظ استفاده میکنند مانند ماسک برای محافظت از صورت که جزو قوانین بازی است و میتوانند از دیگر محافظ ها نیز استفاده کنند . در بعضی از زمینها سرپوشی روی تفنگ است که بايد در هنگام خروج از محوطه بازی روی ان قرار بگیرد و عدم رعایت موارد ایمنی راه خوبی برای اخراج شدن از زمین است .


ایا محدودیت سنی دارد ؟

تمامی افراد از 12 سال به بالا میتوانند بازی کنند .

آيا اصابت گلوله باعث ايجاد درد می گردد ؟

گلوله رنگی به محض برخورد با سطح متلاشی می شود ، و معمولا درد بسيار کمی ايجاد می کند . دردی که احساس می شود بيشتر شبيه يک حس سوزش از تاخير برخورد گلوله بر پوست می باشد . اين درد سوزش پس از چند ثانيه برطرف می گردد . البته هر چه شما به نشانه رو نزديک تر باشيد اين درد بيشتر خواهد شد زيرا سرعت گلوله ها بيشتر است .


آیا بايد عضو تيم باشيد ؟

لازم نيست شما عضو يک تيم مشخص باشيد . اگر شما صاحب نشانه روی پينت بال ، ماسک پينت بال و چند دوست هستيد ، می توانيد گردهم آييد و به يکديگر شليک کنيد . اکثر زمين های بازی نيز به بازيکنان اجازه می دهند که هر وقت خواستند به زمين بروند و به بازی بپردازند .


چگونه می توان بازی کرد ؟

تقريبا تمامی زمين های پينت بال ، اسلحه را خود در اختيار بازيکنان قرار می دهند .


به دنبال چه نوع زمين پينت بالی بايد بود ؟

برای چند بازی اولين بهتر است که در يک زمين سازمان یافته بازی کنيد .وسعت بهترين عامل برای انتخاب زمين نمی باشد . مسائلی که بايد به آن توجه گردد : تعداد داوران داخل زمين برای هر بازی و توضيحات قوانين بازی می باشد . قوانين ايمنی و ديگر قواعد خاص زمين و بازی قبل از اينکه بازيکن به داخل زمين بگذارد بايد توسط داوران کاملا توضيح داده شود . همچنين تعداد کافی از داوران نيز بايد برای هر چند نفر از بازيکنان حضور داشته باشد ، زيرا يک داور به تنهايی نمی تواند يک زمين با 50 بازيکن را اداره نمايد .


چه چيزی بايد همراه خود بياورم ؟

به همراه خود لباسهای تيره و کهنه ، کفش يا پوتين به همراه يک نوع محافظ ساق پا بياوريد . دستمال کاغذی برای تميز کردن اسلحه و ماسک خود و همچنين می توانيد يک حوله به همراه خود بياوريد .


به چه وسايلی جهت ايمنی نياز دارم؟

حداقل وسائل ايمنی مورد نياز عبارتست از : ماسک به همراه محافظ گوش و گلو ، و برای مردان يک کاپ محافظ .
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    
Captain
Captain
پست: 3820
تاریخ عضویت: چهارشنبه 12 مهر 1385, 2:30 pm
محل اقامت: هر جا اینترنت هست... Net.
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

اطلاعات بیشتر

پست توسط DANG3R »

سلام دوستان
در این تاپیک قصد دارم شما را با اصطلاحات و ابزار این ورزش آشنا کنم!!!!

سنگرها

به سنگر به اصطلاح می گویند بانکر که انواع زیادی دارد از جمله,مایا تمپل،تمپل(علّت نماگذاری این دو سنگر این است که شبیه به معبد هستند و در لغت تمپل معنی معبد را می دهد TEMPLE,در ضمن مایا تمپل نسبت به تمپل مرتفع تر است و معمولا پشت مجموعه سنگر زیپر که بعدا توضیح خواهم داد برای محافظت از پست بک زیپر استفاده می شود!!)
[External Link Removed for Guests]


[External Link Removed for Guests]
این مایا است و این مشخصات:
8'X2.5'X5'
BIG & FUN
$169.00 Shipped within the USA
MADE IN THE USA

[External Link Removed for Guests]
این هم تمپل معمولی است و این مشخصات:
5'X2.5'X5'
A must for any field! Either a 5' or 8' temple for your bunker needs!
$145.00 *shipped within the USA
MADE IN THE USA

سنگر دوریتو
این سنگر به شکل مثلث هرم مانندی است که در وسط زمین و بلافاصله لعد از دد باکس برای کاور پست اصلی . مهم تیم یعنی فول بک پلیر نصب می شود!!

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
این دوریتو و مشخصاتش:
5'X5'
SMALL BUNKER, GREAT FOR BACK YARDS OR TEAM PRACTICE
$110.00 Shipped in the USA
MADE IN THE USA

بقیه در پست بعد برای اینکه شما کاربران گرامی خسته نشوید!!!
آخرین ويرايش توسط 1 on DANG3R, ويرايش شده در 0.
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2732
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 5 مرداد 1385, 10:34 pm
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4580 بار

پست توسط كيارش »

DJ.:.DANGEROUS, عزيز دل برادر شما بازيكني ؟؟؟ 8) :(
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    
Captain
Captain
پست: 3820
تاریخ عضویت: چهارشنبه 12 مهر 1385, 2:30 pm
محل اقامت: هر جا اینترنت هست... Net.
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

با اجازه بزرگترها

پست توسط DANG3R »

سلام
بله من با اجازۀ بزرگترا ما تیممون سابقـۀ بازی با تیم داتیس(تیم اول ایران و تیم اول آسیا) و تیم تایگرز تیم دوم یا سوم ایران را داریم و با هر کدام 3گیم در مقابل داتیس با یک برد و دو باخت چون اونا اسپانسر دارن و مجهز به بهترین وسایل کمپانی دای هستند و در مقابل تایگرز دو برد و یک باخت.البته تیم ما برای مسابقات کشوری و سپس اعزام به یک کشور خارجی که یادم نیست انتخاب شدیم ولی به دلیل اینکه من مسابقات کاراته داشتم نرفتیم که کاراته هم در ایران سوم شدم!!!!
با تیم کمپ کرمان هم که هرروز بازی می کنیم!!!!
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

تاپيک به موضوع مهم تبديل شد :smile:
لطفاً ادامه بديد :smile:
:grin:
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2732
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 5 مرداد 1385, 10:34 pm
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4580 بار

پست توسط كيارش »

DJ.:.DANGEROUS, من تماما تو زمين انقلاب بازي مي كردم و چندبار هم به توچال رفتم ولي خوب نچسبيد :-(
انقلاب يه چيز ديگست :( 3 طبقه بزرگ واي :(


شما الان تو تهراني مي توني بگي چند تا زمين دقيقا فعال اند ؟ :-xاقا اسم تيم تو بگو 1 گيم جلوي داتيس شوخي نيست :smile: :-(
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

شرمنده من جواب ميدم ولی ايشان بچه کرمان هستند
گروه ايشانم خيلی خوب بازی ميکنه
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2732
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 5 مرداد 1385, 10:34 pm
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4580 بار

پست توسط كيارش »

DJ.HAMED, اسم تيم خوب چي ؟ :lol: :shock:

الان تو كرمان 1 زمين فعال نه ؟؟ :-(
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    
Captain
Captain
پست: 3820
تاریخ عضویت: چهارشنبه 12 مهر 1385, 2:30 pm
محل اقامت: هر جا اینترنت هست... Net.
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

پست توسط DANG3R »

كيارش نوشته شده:


آيا اصابت گلوله باعث ايجاد درد می گردد ؟

گلوله رنگی به محض برخورد با سطح متلاشی می شود ، و معمولا درد بسيار کمی ايجاد می کند . دردی که احساس می شود بيشتر شبيه يک حس سوزش از تاخير برخورد گلوله بر پوست می باشد . اين درد سوزش پس از چند ثانيه برطرف می گردد . البته هر چه شما به نشانه رو نزديک تر باشيد اين درد بيشتر خواهد شد زيرا سرعت گلوله ها بيشتر است .


.

پس شما از آن عده افرادی هستید که در دورترین نقطه از دشمن پنهان می شوید که اگر تیر هم به شما خورد درد نمی آید!!اینجوری پیشرفت نخواهید کرد.
آیا شما به جز توپ پروتو استفاده می کنید!!!!
اگر از توپ ریبال که قابل جمع آوری است و در تمارین تیم های مایه دار مورد است فاده قرار می گیرذ،استفاده کنید به دلیل اینکه این توپ به خاطر حالتی مانند توپ های گوشتی دارد دردی ایجاد می کند که نگو و نپرس!!
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2732
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 5 مرداد 1385, 10:34 pm
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4580 بار

پست توسط كيارش »

DJ.:.DANGEROUS, عزيز دل برادر يك اول جواب من رو ندادي كه هيچ :sad:


دوما كي گفته هم چين چيزي رو ؟ من با خدايار مي رفتم جلو ايشون به من درس بازي داده من هيچ وقت حتي عقب نشني هم نكردم :x اين مطلب رو از سايت هاي رسمي زمين هاي فعال جمع كردم من ننوشتم :-)
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”