توپچي‌ها، «ليورپول» را به توپ بستند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

توپچي‌ها، «ليورپول» را به توپ بستند

پست توسط DJ.HAMED »

«خوليو باپتيستا» يك پنالتي را از دست داد تا چهار گل را به ثمر رساند و «آرسنال» با شكست 6 بر 3 «ليورپول»،خود را در نيمه نهايي جام اتحاديه باشگاه‌هاي انگليس ببيند.

به گزارش خبرنگار «بازتاب ورزشي» به نقل از «AFP»، تركيب بازيكنان جوان و باتحربه «آرسن ونگر» معجزه كرد و «آرسنال» نخستين تيمي لقب گرفت كه بعد از «ساندرلند» در سال 1930 موفق شد شش بار در «آنفيلد» گلزني كند. «باپيتستا» نيز نخستين بازيكن مهماني لقب گرفت كه در اين استاديوم معروف از بعد از جنگ جهاني دوم تاكنون موفق شده چهار گل را به ثمر رساند.

«باپتيستا» مهاجم برزيلي «آرسنال» كه از زمان انتقال قرضي خود از «رئال» به «آرسنال» در تابستان امسال موفق نشده بود در بازي‌هاي داخلي براي «آرسنال» گل بزند در دومين پيروزي پياپي تيم «آرسن ونگر» در «آنفيلد» به فاصله چهار روز نقش مهمي را ايفا كرد.

دو گل ديگر نيز از «جرمي آلياديره» و «الكساندر سانگ» گلي‌هاي «رابي فاولر»، «استيون جرارد»، و «سامي هي‌پيا» را بي‌اثر كرد تا «آرسنال» به يك پيروزي به ياد ماندني دست يابد.

البته تنها ضربه «ليورپول» اين شكست نبود، اين تيم «مارك گونزالس» بازيكن شيليايي خود را نيز در دقيقه دهم به علت مصدوميت شديد پاي راست از دست داد تا «آرسنال» بعد از آن در نخستين موقعيت گل خود در دقيقه 27 به گل برسد تا نهايتا «آرسنال» نيمه اول را 3 بر 1 به رختكن برود. در نيمه دوم «باپتيستا» چهارمين گل خود و سومين گل تيمش را به ثمر رساند و سپس هم «آليدايره» گل ديگري را به ثمر رساند تا «آرسنال» 5 بر 1 جلو افتاده و «ليورپول» را با بدترين شكست خود از سال 195۳ تاكنون روبه‌رو كند. آنها در سپتامبر 1953، در خانه 5 بر 1 مغلوب «پرستون نورث اند» شده بودند.

شب بد ليورپولي‌ها با مصدوميت «لوئيز گارسيا» هافبك خوب آنها در نيمه دوم نيز تكميل شد تا نهايا «جرارد» و «هي پيا» دو گل ديگر را براي «ليورپول» به ثمر رسانده و «باپتيستا» نيز گل چهارم خود را براي «آرسنال» وارد دروازه كند.

در پايان آرسنال موفق شد با ۴ گل باپتيستا و ۲ گل آلدايره و سانگ ۶ بر ۳ ليورپول را شکست داده و در نيمه نهايی جام اتحاديه انگلستان به مصاف تاتنهام يرود.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”