سمينار استعداديابي دوميداني در تهران

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

سمينار استعداديابي دوميداني در تهران

پست توسط DJ.HAMED »

سمينار استعداديابي در ورزش با رويكرد راهبردي در دووميداني بهمن‌ماه در تهران برگزار مي‌شود.

دكتر پژمان معتمدي، ‌مسوول كميته‌ استعداديابي فدراسيون دوميداني در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: در نظر داريم براي به دست آوردن يك الگو و طرح ملي در استعداديابي دوميداني از همه‌ كارشناسان، مربيان و متخصصان اين رشته در سميناري استفاده كنيم.

وي ادامه داد: در اين سمينار كه طي روزهاي نوزدهم و بيستم بهمن‌ماه در تهران برگزار مي‌شود، دو نفر از هر استان كه شامل مسوول كميته‌ استعداديابي و مربي استعداديابي هر استان است، در اين همايش حضور مي‌يابند. البته نمايندگان بخش استعداديابي سازمان تربيت بدني، نمايندگاني از مربيان و قهرمانان بانوان و جمعي از قهرمانان سال‌هاي نه چندان دور و مربيان امروزي نيز در اين مراسم گرد هم خواهند آمد.

دكتر معتمدي در مورد اهم برنامه‌هاي اين سمينار نيز گفت: روز نخست اين سمينار مربوط به مبناي استعداديابي در دوميداني است و در آن به فاكتورهاي لازم جسماني، مهارتي، روان‌شناختي، آنترو پومتريكي، بيولوژيكي، سلامتي و يك سري فاكتورهاي ناملموس از جمله شرايط اجتماعي، اقتصادي و نحوه‌ تغذيه‌ خواهيم پرداخت. در روز دوم نيز سعي مي‌كنيم با آموزش و مطرح شدن اين مسايل به يك طرح كلي و الگوي ملي در جهت استعداديابي دوميداني برسيم. در حقيقت ما پس از اين نشست مي‌خواهيم بهترين روش براي استعداديابي در ايران را انتخاب كنيم.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”